Надежда за обич/ Benim Hala Umudum Var - Тема 3

  • 33 887
  • 733
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 11 766


"Берзан Ага и Прокурор Ясемин"

Любовният триъгълник ще е между Ясемин, Берзан и комисар Али (Пелин, Берк и Чаадаш). Инфото е от фенския фейсбук на Джерен Хиндистан https://tr-tr.facebook.com/CerenHindistanFans

Скрит текст:
Mardin’de aşk...
Yasemin, Berzan ve Ali'den oluşan aşk üçgeni öte taraftan Berzan'ın konağında yaşayan ve ona çocukluktan beri aşık olan Nazlı'nın planlarıyla daha da bir karışacaktır. Mardin'de aşk her koldan karakterlerimizi sarıp sarmalarken İskender Ağa (Macit Sonkan) ve onun etrafa saçtığı kötülük tohumları da büyümeye devam etmekte ve herkesi etkilemektedir.
Nişanlandığı gece nişanlısı tarafından aldatılan Savcı Yasemin (Pelin Akil) yaşadığı aşk acısı ile kendini geçici görevle Mardin'e kadar savurur. Nişanlısı narkotik şube komiseri Ali'nin (Çağdaş Onur Öztürk) şimdilik sevdiği kadının gidişini seyretmekten başka yapacak bir şeyi kalmamıştır. Yasemin aşk acısının hızıyla Mardin'e kadar savrulur ama burada nelerle karşılaşacağından bihaberdir. Hele uçakta tanıştığı Mardinli Berzan'ın (Berk Oktay) hayatında önemli roller oynayabileceğini hiç tahmin etmemektedir.
Aşk, Savcı Yasemin’in peşini bırakmayacak...
Mardin’de yöreye has acımasız kanunların, adalet sorgusu, intikam ve her türlü kanunsuzluğun gölgesinde yaşanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı, dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstleniyor. Diğer önemli rollerinde ise Umut Karadağ, Macit Sonkan, Seray Gözler, Ayten Soykök yer alıyor.

Благодаря ти за инфото Тара! Като гледам снимките ми се струва, че ще има и триъгълник откъм жените влюбени в Берзан ... newsm78

# 331
  • Мнения: 11 766
Явно Гизем и Елван са заедно в момента и си почиват на плажа. Гизем току-що пусна тази снимка. И двете са големи красавици. Имат много готини очила. Mr. Green Mr. Green  love001 newsm76



Двете са големи сладурани! Много се радвам, че продължават да се виждат и да са така близки ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

# 332
  • Мнения: 3 007
Гизем пусна още една снимка от днес , заедно с неин приятел. Уникална е , много готина! lovekiss newsm76 Heart Eyes  Kissing Heart  Kissing Heart



"След няколко месеца по-късно , се видяхме"

# 333
  • Мнения: 3 007
И Елван пусна още една снимка , заедно с Гизем. Супер са!  Kissing Heart  Kissing Heart newsm76  Kissing Heart Two Hearts



"Тези , които не могат да влязат веднага в морето , без да се снимат.."

# 334
  • Мнения: 3 007
Пускам и снимките от колажа , който бях качила на Берк преди няколко часа. Той е върховен и много , много сладък! txtloves newsm76 newsm76 txtloves  mrstraetz Kissing Heart







# 335
  • Мнения: 3 007
И още една , която забравих да пусна в предния си пост , а и е извън колажа. Само каква физиономия е направил ..  Mr. Green Mr. Green Прекрасен е! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 336
  • Мнения: 11 766
Пускам и снимките от колажа , който бях качила на Берк преди няколко часа. Той е върховен и много , много сладък! txtloves newsm76 newsm76 txtloves  mrstraetz Kissing Heart









Габи, просто ме остави без думи с тези снимки! Берк е повече от невероятен, уникален, прекрасен - сладур и половина. Обожавам го ... txtloves txtloves txtloves newsm76 Two Hearts  Kissing Heart newsm44

# 337
  • Мнения: 3 007
Още една снимка на Берк зад кадър с негови фенове и част от екипа. Много е готин , казвам го за не знам кой път , но усмивката му е уникална!  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves Kissing Heart

# 338
  • Мнения: 11 766
И още една , която забравих да пусна в предния си пост , а и е извън колажа. Само каква физиономия е направил ..  Mr. Green Mr. Green Прекрасен е! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ох, тая физиономия направо ме побърква!Берк е ослепителен ...  smile3534 newsm76 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart ppp  Hands Clap

# 339
  • Мнения: 11 766
Още една снимка на Берк зад кадър с негови фенове и част от екипа. Много е готин , казвам го за не знам кой път , но усмивката му е уникална!  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves Kissing Heart



Прекрасна снимка Габи! Напълно съм съгласна с теб. Берк е номер 1 във всяко отношение ...  newsm10 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 340
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Преди малко Берк пусна нова невероятна снимка зад кадър от най-новия му сериал. Както винаги е страхотен - много е готин и сладък ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



С красивия ми приятел/ брат Билял ... "Любовта не може да избяга"

# 341
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Преди малко Берк пусна нова невероятна снимка зад кадър от най-новия му сериал. Както винаги е страхотен - много е готин и сладък ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



С красивия ми приятел/ брат Билял ... "Любовта не може да избяга"


Берк е прекрасен! Много е сладък и хубав! Heart Eyes Heart Eyes

Роси , много ти благодаря за снимката! Hug

# 342
  • Мнения: 3 007
Вчера вечерта , Елван отново пусна още една снимка , заедно с Гизем. Двете са големи сладурани , много ме радват! Kissing Heart lovekiss

# 343
  • Мнения: 3 007
Преди малко излезе още една нова снимка на Берк зад кадър от новия му сериал. Много е готин , хубав и усмихнат! Уникален е!  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart newsm76

# 344
  • Мнения: 11 766
Преди малко излезе още една нова снимка на Берк зад кадър от новия му сериал. Много е готин , хубав и усмихнат! Уникален е!  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart newsm76



Ухааа, просто Берк е изключителен сладур! Каквото и да кажа ще бъде малко - този поглед, това лице, тази усмивка - обожавам всичко в него. Толкова се радвам, че излизат все повече снимки от сета на най-новия му сериал. Освен всичко друго и винаги е облечен невероятно. Благодаря за снимката Габи ... txtloves Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart newsm44

Общи условия

Активация на акаунт