Надежда за обич/ Benim Hala Umudum Var - Тема 3

  • 33 889
  • 733
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 11 766
Берк пусна още една невероятна снимка! Тук е с подаръците от други 2 негови фенки от Турция. Той ги познава отдавна и има няколко снимки с тях. Те са му изпратили една от тях, заедно с писмо. Много мило от тяхна страна - Берк заслужава най-доброто ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap

# 361
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова прекрасна снимка на Шукрю с негов приятел - много е готин и сладък ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 362
  • Мнения: 11 766
Ето и една невероятна снимка на Гизем от фотосесията, която е снимала - много е красива и сладка ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts

# 363
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ето и една нова прекрасна снимка на Шукрю с негов приятел - много е готин и сладък ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Това е Адем Терзи - много известен фризьор, при когото ходят почти всички известни звезди, като почнеш от Къванч Татлъту и т.н. ...


А тука снощи по малките часове Шюкрю е пуснал тази снимка...


А тук с екипа филма, който снимат Работят до зори

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 19:16 от tara_lezhka

# 364
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова прекрасна снимка на Шукрю с негов приятел - много е готин и сладък ...  smile3525 Two Hearts   love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Това е Адем Терзи - много известен фризьор, при когото ходят почти всички известни звезди, като почнеш от Къванч Татлъту и т.н. ...


А тука снощи по малките часове Шюкрю е пуснал тази снимка...


А тук с екипа филма, който снимат Работят до зори


Тара - златна си! Благодаря за цялата информация. Без съмнение Шукрю е изключително талантлив и работлив ... smile3525 newsm76 Two Hearts

# 365
  • Мнения: 11 820
ще има ли тема за новия сериал на Берк  newsm78

За сега смятам да пишем тук! Новата тема, която ще направя, когато изпишем тази ще е и за новите проекти на актьорите - така, че спокойно може да се обсъждат и пускат неща свързани с тях. По-натам ще видим ... Peace
супер благодаря ти  Hug

# 366
  • Мнения: 3 007
Здравейте и от мен , момичета! newsm76
Толкова снимки и информация сте пуснали , много ви благодаря! Two Hearts

Много се радвам , че темата все пак се посещава и се пише в нея , дори и след като свърши сериала. Тук ще пускаме всичко ново около главните актьори , както и новите им проекти , така че няма проблем! Peace Peace Hug

# 367
  • Мнения: 3 007
Берк току-що пусна още една невероятна снимка от Мардин! Снимал се е с някакви дечица - толкова е готин и сладък. Много го обичам ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Хванах агънцата Simple Smile 

Оле , колко сладка снимка! Берк е много добър , а и с тези дечица , много ме радва! Прекрасен е и има изключително красива усмивка! Много мило! newsm76 txtloves newsm76 Flushed

# 368
  • Мнения: 3 007
Берк пусна още една невероятна снимка! Тук е с подаръците от други 2 негови фенки от Турция. Той ги познава отдавна и има няколко снимки с тях. Те са му изпратили една от тях, заедно с писмо. Много мило от тяхна страна - Берк заслужава най-доброто ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap



Много се радвам за Берк! Той заслужава та дори и повече! Има толкова много верни фенове , не крия , че и аз съм една от тях! Той е невероятен! Two Hearts txtloves txtloves

Скрит текст:
Писала съм си с едната от тези две фенки (момичето , което е на снимката) , близо 2-3 пъти , но на английски. Говори толкова красиви и мили думи за Берк! Наистина голям фен! Следи всеки проект с него и постоянно му пише. Много съм щастлива , както казах и по-горе , той го заслужава! Heart Eyes Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 3 007
Една на Пелин:


Mardin sıcağından kaçarken, İstanbul nemine tutulmak

Скрит текст:
Да! Това е партньорката на Берк в проекта , който участва сега! Любовта им може би ще излезе наяве в по-късните епизоди. Това ще бъде първия сериал , който ще гледам с нейно участие. Момичето е много красиво! Явно има и талант! Hug Heart Eyes Peace

# 370
  • Мнения: 3 007
Ето и една снимка , която Гизем пусна снощи. Тук е заедно с Фатих Айхан - фризьора от салона в който работеше Умут , както и в сериала името му е Фатих. Много са готини! newsm76 newsm76  Kissing Heart  Kissing Heart



"Миличкият ми , той дойде .. "

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 17:05 от GabDineva

# 371
  • Мнения: 3 007
Ето и една нова прекрасна снимка на Шукрю с негов приятел - много е готин и сладък ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Това е Адем Терзи - много известен фризьор, при когото ходят почти всички известни звезди, като почнеш от Къванч Татлъту и т.н. ...


А тука снощи по малките часове Шюкрю е пуснал тази снимка...


А тук с екипа филма, който снимат Работят до зори


Роси , Тара , благодаря ви за снимките и информацията , свързани с Шюкрю!  Hug Hug
Той е много готин и съм щастлива , че вече участва в нови проекти. Със сигурност ще ги следя! Peace Peace Peace Heart Eyes

# 372
  • Мнения: 11 766
Една на Пелин:


Mardin sıcağından kaçarken, İstanbul nemine tutulmak

Скрит текст:
Да! Това е партньорката на Берк в проекта , който участва сега! Любовта им може би ще излезе наяве в по-късните епизоди. Това ще бъде първия сериал , който ще гледам с нейно участие. Момичето е много красиво! Явно има и талант! Hug Heart Eyes Peace

Да! Тук Пелин Акил е заедно с годеника си Анил Алтан, който й е ходил на посещение в Мардин. До колкото знам Анил е добър приятел на Берк ...  newsm10 newsm76  Kissing Heart

# 373
  • Мнения: 11 766
Уау, Берк току-що пусна нова невероятна снимка зад кадър от Мардин. Тук е в караваната си и казва, че му е горещо. Толкова е готин и сладък - обожавам го ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



В караваната Simple Smile ... Да, малко е горещо!!!

# 374
  • Мнения: 11 766
Ето още невероятни снимки на Берк от тези дни в Мардин - уникален е ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Общи условия

Активация на акаунт