Отговори
# 45
  • Мнения: 528
Благодаря за песните, тъкмо щях да питам. Simple Smile)

# 46
  • Мнения: 113
Много ми хареса и на мен снощния епизод  Heart Eyes
Наистина скоро не съм гледала по-хубаво изпипана любовна история- много си реална.
Аз също не съм почитател на турската музика на тази песен много ме впечатли Gripin - Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar

# 47
  • София
  • Мнения: 379
Тара мерси  Hug Hug Hug Hug Hug Ай на клипчето  Crazy не е красавец, но има нещо в него, което ме кара да го харесвам Heart Eyes  дали не е брадата или сериозния поглед  Crazy Heart Eyes

# 48
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Предполагам, че назад в темите, момичетата са пускали инфо за Сечкин, но за нас новите, малко биографична справка  Wink:


Сечкин Йоздемир е роден на 25.08.81 в Истанбул. Радио и телевизионен водещ, актьор, DJ и говорител.

Зодия Дева,  1.84 м, 71 кг

След завършване на основно и средно образование, постъпва в едноимения университет на Коджаели (KOÜ),  в Катедрата по икономика и го завършва. След това получава театрално образование в “Müjdat Gezen Sanat Merkezi – MSM”

Майка му е туркиня от Ксанти (Гърция), а баща му е от Синоп. Има 2 по-големи сестри и по-голям брат. Той е най-младия в семейството. Всички имат различни професии, никой не е актьор като него.

Обича футбола, любим отбор Галатасарай, интернет и екстремни спортове, опасността е забавна за него.

Любима музика:  soul, blues, chill out, rock'n roll от 70-те, рок групите от 80-те и диско. Фен на Майкъл Джексън.

По принцип обича да гледа чужди тв шоу програми като Nat Geo Wild (ето защо ходи на сафари  Simple Smile), Crime & investigation, Discovery, Brainiac, Yengeç avı (Лов на раци по Дискавъри), Mythbusters...

Работохолик. Може да работи 24 часа. Амбициозен е, винаги иска повече.

Оприличава се на Джъд Лоу, но той бил по-красив от него...

Какво намира за привлекателно в една жена? - Харесва жени със самочуствие. Иска да е симпатична и спокойна. Иска любимата, да му е и най-добър приятел. Ревнив е ...

Би ли пил отрова от ръката на любимата жена? (препратка към ВВ) - Разбира се, защо не?

Три неща, които няма да направи никога: Да бъде арогантен, да клевети, да се храни правилно.

От 2000 до 2006 се занимава с радио (водещ в различни радиостанции и програми, клубове и концерти, като DJ). Пиши музика за реклами. Две години играе в театъра, преди да започне да се снима в сериали.

Филмография:

Yaban Gülü - Бурак - 2008
Великолепният век  - Лео - 2012
Момичето с червения шал  - Иляс - 2011
Една любовна история - Коркут Али  - 2013

Източници:
Seçkin Özdemir - Vikipedi
Seçkin Özdemir'le Bizzat Röportajım!!!Yaptık... 14.08.08
Oyunculuk normal insan işi değil! 07.11.11 Интервю в Ноемврийския брой на MARİE CLAİRE ERKEK (той е и корица)
Benim bir aşk hikayem yok! 16.06.13

# 49
  • Мнения: 528
Предполагам, че назад в темите, момичетата са пускали инфо за Сечкин, но за нас новите, малко биографична справка  Wink:


Сечкин Йоздемир е роден на 25.08.81 в Истанбул. Радио и телевизионен водещ, актьор, DJ и говорител.

Зодия Дева,  1.84 м, 71 кг

След завършване на основно и средно образование, постъпва в едноимения университет на Коджаели (KOÜ),  в Катедрата по икономика и го завършва. След това получава театрално образование в “Müjdat Gezen Sanat Merkezi – MSM”

Майка му е туркиня от Ксанти (Гърция), а баща му е от Синоп. Има 2 по-големи сестри и по-голям брат. Той е най-младия в семейството. Всички имат различни професии, никой не е актьор като него.

Обича футбола, любим отбор Галатасарай, интернет и екстремни спортове, опасността е забавна за него.

Любима музика:  soul, blues, chill out, rock'n roll от 70-те, рок групите от 80-те и диско. Фен на Майкъл Джексън.

По принцип обича да гледа чужди тв шоу програми като Nat Geo Wild (ето защо ходи на сафари  Simple Smile), Crime & investigation, Discovery, Brainiac, Yengeç avı (Лов на раци по Дискавъри), Mythbusters...

Работохолик. Може да работи 24 часа. Амбициозен е, винаги иска повече.

Оприличава се на Джъд Лоу, но той бил по-красив от него...

Какво намира за привлекателно в една жена? - Харесва жени със самочуствие. Иска да е симпатична и спокойна. Иска любимата, да му е и най-добър приятел. Ревнив е ...

Би ли пил отрова от ръката на любимата жена? (препратка към ВВ) - Разбира се, защо не?

Три неща, които няма да направи никога: Да бъде арогантен, да клевети, да се храни правилно.

От 2000 до 2006 се занимава с радио (водещ в различни радиостанции и програми, клубове и концерти, като DJ). Пиши музика за реклами. Две години играе в театъра, преди да започне да се снима в сериали.

Филмография:

Yaban Gülü - Бурак - 2008
Великолепният век  - Лео - 2012
Момичето с червения шал  - Иляс - 2011
Една любовна история - Коркут Али  - 2013

Източници:
Seçkin Özdemir - Vikipedi
Seçkin Özdemir'le Bizzat Röportajım!!!Yaptık... 14.08.08
Oyunculuk normal insan işi değil! 07.11.11 Интервю в Ноемврийския брой на MARİE CLAİRE ERKEK (той е и корица)
Benim bir aşk hikayem yok! 16.06.13


Благодаря, много ми беше интересно. Simple Smile)

Аз пък мсиля, че е голям красавец. Много ми харесва. Като цяло любимците ми от "Пепел от рози" и "Перла" си намериха конкурент. Simple Smile)

# 50
  • София
  • Мнения: 379
Тая пък майката на Джейлян какви му ги наговори ooooh! Ама и тя как го последва Heart Eyes ох сладуриии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 11 820
Къв е хубав Коркут  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 11 820
Еда ще има да чака  Mr. Green

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 379

Много ме дразниии #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 55
  • Мнения: 11 820
Почва да става още по интересно  Naughty

# 56
  • София
  • Мнения: 379
Почва да става още по интересно  Naughty

Дааа, сега като ги чу тия неща Толга не ми се мисли hahaha Mr. Green

# 57
  • Мнения: 11 820
Почва да става още по интересно  Naughty

Дааа, сега като ги чу тия неща Толга не ми се мисли hahaha Mr. Green
да   Naughty ох ще умра от любопитствво това по един епизод на ден  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 58
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Много мъчно ми стана за Емине. Cry А Коркут как я понесе и как само гледаше Гюнюл,направо тръпки да те побият.Но в стремежа си да си отмъсти и да защити сестра си,я и наранява.Липсата на любов,го е накарала да не може да изрази своята адекватно.
Актрисата,играеща Емине е невероятна.
А майката на Джейлян,коя е и какво толкова е направила в живота си,че говори по такъв начин-"Трябва да е от сой" #2gunfire
Не мога да се стърпя и ще изгледам утрешната серия,че ми стана интересно,какво ще направи Толга.Без това сега всичко му е криво

# 59
  • Мнения: 11 820
Гани,къде я има утрешната серия  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт