Море, плаж, ваканция, нова игра ще има - гаранция!!!

  • 21 893
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 322
Мери,
Скрит текст:
Има някаква алтернатива. Някои изписват Сулбутамол- лекарство за астматици, но според моя док е плацебо. Гинипралът няма аналог, за съжаление. Ако знаете колко като мен го издирват..Преди малко една моя позната ми каза, че и в Турция го няма където са търсили- последните опаковки са продадени преди две седмици на българи. Днес ММ ходи до Макердония- и там е свършил съвсем скоро.
Паяче, търся Гинипрал на хапчета.
Извинявам се за отклонението..

# 16
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Идвам да се разпиша при вас. Като гузна съм, че го правя  чак сега, не съм била заета, но дъщеря ми ползва компютъра цял ден, учи за изпит за утре, не ми беше удобно да я разбутвам. А съм пропуснала важен ден, моята първа дружка от играта, моето свидно момиче Галя пораства днес.


Гале,
ти знаеш, че те обичам, че влезе в сърцето ми. Приеми най-искрените ми пожелания за здраве и хармония в семейството. Запази любовта, дръж се здраво за ръката на прекрасния мъж до себе си, гушкай много Вики и бъдете безкрайно щастливи.  Hug Опази се такава, каквато си - весела, кипяща от енергия, емоционална, много сърдечна и добронамерена. Много те обичам, много! Heart Eyes
 
 
Миле, честит рожден ден на порасналата госпожица! Дано да ти бъде като приятелка. Пожелавам й много късмет, успехи и много приятели до себе си!   bouquet Hug

Петяяя, ще разгледам с удоволствие твоя блог. Честита годинка!  Simple Smile

Киф, още утре ще проверя в много аптеки за твоето лекарство и при наличност ще взема непременно.  Hug

Кали, има нещо за мен в поста ти, но не виждам какво. Сигурно е хубаво.  Hug Wink

Мижжж, приятна почивка. Времето ще е прекрасно, такова ви го поръчах.  Wink

Девичка, Мария ще е фея на плажа.  Heart Eyes

Точ, не ни тресе снощи, предупреди кога ще е.  Grinning

 Ох, как искам да ви спомена всички, но нещо май пропускам. Извинете кака си.  Tired

 Прекрасно е оформлението на темата. И мен ме има, затрупана с книги, каквато съм в момента. ама си чета с кеф, дойде моето време.

 Имам известие от пощата. Един такъв трепет ми предизвика бележката, сякаш има игра в момента и чакам своя подарък. Кой ли се сети за мен? Утре ще узная още сутринта.  Party

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 20:09 от neli mar4

# 17
  • София
  • Мнения: 5 423
Гигова,жива и здрава да си!Много любов,усмивки,професионални успехи и спокойствие!
Скрит текст:
Киф,утре ще се чуем.Имам мама в дг,която е собственик на аптека.Ще ти пиша.Имам и колежка,дъщеря й работи във фармацевтична фирма за доставка на лекарства.
Ще се обадя да видя.

# 18
  • Мнения: 2 491
Охо прекрасна нова тема, Миле благодаря Hug
Момичета, много ви благодаря за поздравите, на всички  bouquet
Няма да изброявам персонално, но всички вие сте ми много скъпи на сърцето да го знаете Heart Eyes
Обичам ви, зареждате ме и ми е много приятно с вас Hug
Знаете ли какъв ми беше цяла сутрин дертът??? Чудех се кога ще успея да намеря време да дойда да ви почерпя, само за вас си мислех, нищо че бях заобиколена от подаръци, пожелания, добронамерени колеги и обаждания-за вас мислех, така сте ми влезли под кожата!!!
Благодаря ви много и да знаете че с вашите пожелания и внимание денят ми наистина е пълен!!!
Отново сърдечно ви благодаря и нека всички хубави пожелания да ви се връщат!


Мариша, тази песен ме разчуства, прекрасна е и прекрасна Глория Heart Eyes

Киф, аз да търся ли или майка ти е проверила тук???

Миле къде е моята снимка със нас-четящите момичета на плажа Crossing Arms Grinning Hug Нали ще ви водя там Laughing

# 19
  • Мнения: 1 107
Миле благодаря за темата  bouquet Много е свежарска.

Петя честита 1 годинка на блога ти. По-късно ще го разгледам по-подробно, нали готвенето ме влече Blush

Слив много ми харесва премяната ти Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 1 462
Благодаря ви   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 735
Леле, страхотна нова темичка! Лятна и свежарска! Миле, Благодарности и от мен!   bouquet

Мариша, благодаря ти, че сподели тази песен. И аз много я харесвам, но досега не бях гледала клип. Много въздействаща музика, като магия за сърцето.

Честито на всички, които имат поводи да празнуват!  Hug

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Съвсем в края на деня, но все пак ще успея да честитя празниците...да карам по ред  Laughing

Гигова, честит рожден ден  bouquet! Нека здравето, щастието и любовта са винаги с теб!



Миле, честит рожден ден и на твоето детенце - да върви смело и уверено напред, обградено от любящи близки и верни приятели bouquet!



Петя, честита блогогодинка  bouquet! Много вкусни ястия да приготвиш и много верни почитатели да имаш!



Така...утре ранко-ранко идват да монтират кухнята и не се свъртам, сигурно няма да заспя от вълнение Crazy...а и със сигурност ще ходим на Камен бряг, че даже и един ден повечко ще си отпуснем, ако всичко е наред, така че, Нели, може и в неделя да е...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 13 599
Да си дойда в темата, преди да е избягала  Whistling

# 24
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И аз съм тук при верните другарчета  Hug
Милеbouquet за красивата тема!
Честит празник на детенце!

# 25
  • Мнения: 105
Добро утро момичета, прекрасна нова тема!  Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 13 599


"Мисли. Вярвай. Мечтай. Рискувай." - Уолт Дисни

Хубав петък на всички  Hug и прекрасни почивни дни!

# 27
  • Мнения: 10 757
Много пусто днес в темата  smile3506
Къде сте???
Аз попривършвам това-онова в офиса и се подготвям психически за морето  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
На опашка пред ПИБ  Crazy ooooh!! Баси държавата, баси чудото  ooooh!... извинете ме за цветущия изказ  Confused.

# 29
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Вече съм тук и аз!

ВениHug Heart Eyes!
 
Мижжж, настройваш се на други вълни ти, усещам те. Едва ли вече си в офиса.  Whistling

 Аз си имам книжка от нашата Иринка. Как ме зарадва това мило момиче. Не очаквам нищо от никого. И изведнъж - подарък / "Пържени зелени домати"/. Колко много исках да я прочета. И някой чете мислите ми.  Simple Smile

 Киф
,
Скрит текст:
ходих в 5 аптеки и ударих на камък...Няма го това лекарство ,за съжаление, у наше село. В първата аптека ми казаха, че ще проверят в склада, дадоха ми надежда, но в останалите четири направо си казват, че го няма налично в складовете. Жалко...исках да помогна. Ще питам и познати, може пък да излезе от някъде.

 

Последна редакция: пт, 27 юни 2014, 16:20 от neli mar4

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт