Дългото лятно чакане след трансфер-30

  • 54 255
  • 776
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 231
Здравейте,
Как мислите дали би могло да има бременност с ЧХГ 7 на 10 ден след трансфер на 1 ембрион  newsm78

# 31
  • Мнения: 292
Здравейте момичета!  Вчера ми беше трансфера - 2 ембриончета с добро качество на 3-ти ден.
Предписаха ми Утрогестан и Дуфастон, отделно, ако ме боли корема да взимам 3*2 но-шпа. Аз усещам някакви болки и започнах да го взимам...
Друго ми е на мен чуденето - нямам идея какво мога да ям и пия! Знам, че кафе не може и реших сутрин да се ориентирам към чаша фреш портокал, ама сега прочетох, че витамин С пречел на имплантацията /и това след като изпих вече една чаша/ . Някой да знае нещо по въпроса? Някъде прочетох, че било хубаво да се яде ананас, на друго място пък го отричаха, че предизвиквал контракции... Направо съм ето така  #Crazy. Ще споделите ли какво избягвате да ядете?

# 32
  • Мнения: 3
Здравейте момичета и аз да се включа, днес ми е трети ден след ЕТ на две ембриончета на 5-ден, надявам се този път да имаме късмет,трето ИКСИ ни е, пожелавам късмет на всички чакащи, стискам палци Praynig

# 33
  • Мнения: 7 488
Абра Кадабра, страхотен бонбон си имаш  Heart Eyes

Мишана, яж и пий каквото ти се яде, само кафе и шоколад не е препоръчително да се консумират. А и газираните напитки избягвай ако можеш.

ronisum, имаше момиче преди години с ЧХГ 6, износи и си роди дъщеричка. Така, че историята знае две и двеста. Ако се удвоява на 48 часа, значи ще си навакса, може и късва имплантация да е. По принцип се подготви и за биохимична.

Който се е предал, той не е успял. Дано всички гушнат така дългоочакваните си рожби.

# 34
  • Мнения: 3
Момичета да ви попитам на кой ден може да се направи уринен тест след трансфер?

# 35
  • Мнения: 292
На мен ми казаха на 10-ти ден, ако искам да правя кръвен, а уринарен на 14-ти ден. Денят на трансфера не се брои!

# 36
  • Мнения: 3
Благодаря Мишана, защото моя кръвен тест е за 15-ти ден след трансфера а относно кафето на мен доктора ми каза че мога да пия 1-2 на ден Simple Smile

# 37
  • Мнения: 292
На мен за кафета не ми казаха нищо, но мисля за момента да се въздържа  Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 157
На мен за кафета не ми казаха нищо, но мисля за момента да се въздържа  Simple Smile.
здравей Мишана, аз замених кафето с безкофеиново, казаха ми да ям много плодове,зеленчуци и здравословни мазнини. Цигари-НЕ! Алкохол-до една чаша вино няма проблем, а също и безалкохолна бира мога да пия колкото си искам Simple Smile колата е абсолютна забрана. вода- около 2/3 литра на ден

# 39
  • България
  • Мнения: 987
Еееее, че хубаво се напълни темичката! Успех момичета!
За кафето - пия само сутрин, много слабо, с мляко.
ronisum,  Praynig!
bambina87, как си днес?
При мен - 7-ми ден от ЕТ - ПМС и главоболие. Леки болки в кръста и леко подуто тумбаче Grinning.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Да се запиша и аз в новата тема момичета. Успех желая на всички и скоро всяка да се сдобие с едно малко, сладко, усмихнато бебче. Ние тази година приключихме с опитите за второ детенце. Правихме два опита (един фреш и един фрииз). Сега ще чакаме да си вземем заповедта за втори фреш опит, но това ще е вероятно чак 2015-та.
Относно кафето - на мен не ми е разрешено, защото предизвиква контракции, а в периода след трансфер не са за предпочитане. През първото ни ин витро 2010 спрях и кафето и цигарите още преди трансфера и след като видях положителния тест, така и цяла бременност изържах без кафе и цигари. Моят съвет към момичетата след трансфер е да не прекаляват и ако може вобще без него  Hug
Още веднъж успех на всички   bouquet

# 41
  • Мнения: 157
Еееее, че хубаво се напълни темичката! Успех момичета!
За кафето - пия само сутрин, много слабо, с мляко.
ronisum,  Praynig!
bambina87, как си днес?
При мен - 7-ми ден от ЕТ - ПМС и главоболие. Леки болки в кръста и леко подуто тумбаче Grinning.
привет Тортичка,
Ами днес още го има кафеникавото зацапване. Чудя се какво да правя... Хем ме притеснява, хем дори не е течение, а само зацапване. Успокоява ме мисълта че не е свежа червена кръв, но.... Ох, вече не знам какво да мисля

# 42
  • България
  • Мнения: 987
Да не би да е от утрогестана.....  newsm78
Когато съм имала зацапвания, са ми казвали да пия но шпа и да си почивам повече. Болки имаш ли?

# 43
  • Мнения: 48
Здравейте момичета на всички чакащи успех.
Честито на miraa77  за наше голямо съжаление с положителния тест не спират притесненията, те сега започват, но вече са по приятни и вече няма да се притесняваш сама а с едно малко бебче  Simple Smile Simple Smile
bambina 87 когато забремедях с дъщеря ми имах не зацапване а направо теч кафеникав на 9 ден след ЕТ и тя сега е на 3 год. Стискам палци и при теб да се получи така Praynig
Аз чакам днес ми е  седми ден от ЕТ няколко дни усещах гъделичкания , вчера нищо, днес гърдите толкова много ме Булят, че ми се виеее,а корема и той. Както се казва или е от едното или от другото  Laughing на почивка съм с малката налага се да я вдигам което нее много добре, ако се имплантира трябва да е борец  Laughing Laughing Grinning тук няма къде да си направя кръвен тест Уринарен не знам дали ще покаже  ooooh! ох лудост.

Последна редакция: пт, 04 юли 2014, 19:24 от anii78

# 44
  • Хасково
  • Мнения: 92
Момичета здравейте, днес ми назначиха прегнилчето:), изписаха ми ка-вит капките и достинекс, да обаче колко време се пие този достинекс някоя наясно ли е, имала ли е предписан? Благодаря предварително! Разбрах, че се назначавал за да не се получи хиперстимулация и за пролактина, ама аз не съм го изследвала и предполагам, че е заради хиперстимулация при мене.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт