Лятото си е в разгара-ноемврийчето с ритници ни дарява - Тема 6

  • 26 239
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 433
Като бях на феталната в 21гс я попитах лекарката за тази в трети триместър. Тя каза, че никъде по света не се прави такава и че тук се прави главно с комерсиална и материална цел. В тази седмица е късно за каквито и да е мерки и реално е само ей така. Тук споменахте кръвоотоците - това е друго. За това не е нужна ФМ. Нарича се доплер и е хубаво да се направи ако се види, че бебето не наддава както трябва или по друга причина. Аз предполагам, че също мога да си направя.

# 721
  • Мнения: 13
Здравейте майчета,

Не съм писала отдавна, но при мен всичко е ОК, добре сме. Другата седмица съм на ЖК и ще видим как се развива човека  Laughing Също така от другата седмица мисля да си взимам болничен вече, че не мога да седя в офиса с тоя голям корем, пречи ми, а и ми е мноого топло  Wink
На 12.08 съм на ФМ, тогава ще съм в 28 г.с. и се вълнувам, че пак ще видя бебето.
За количка аз съм си харесала на Hauck, Malibu xl комбинирана е 3 в 1 и струва 650 лв, което според мен е поносимо за всички неща включени в комплекта.
ето линк:
http://www.hippoland.net/hauck-kombinirana-kolichka-malibu-xl-all-in-one-fruits

Поздрави на всички  Grinning

# 722
  • Мнения: 2 588
Аз лично още не съм гледала задълбочено колички и кошари, но май трябва да се позамисля. Сякаш още нямам особен интерес към това. Някоя от вас ходи ли на йога или гимнастика за бременни?

# 723
  • Мнения: 2 358
Момичета, пуснах новата тема, защото не разбрах има ли някой, който със сигурност да я пусне, а утре няма да имам никакво време да реагирам.

Общи условия

Активация на акаунт