На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 208
  • 777
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 44
Здравейте и от мен.
Много ни се иска да ходим в Турция и Гърция и не знаем от къде да почнем Simple Smile
Ще черпя информация от Вас, като следя темата.
Постоянно гледам нещо, но те офертите за там са толкова много, че човек трудно може да се реши. Знам за Емералд като една от най-големите фирми, но сякаш цените не са толкова ниски. Също така разглеждам предложенията и на http://www.aquatour.bg/ и те стават +  всеки ден нови оферти от абонамента ми и за Гърция и за Турция http://izgodni.bg/ekskurzii/turciya http://izgodni.bg/ekskurzii/garciya
За Турция в момента чета мненията ви за Бодрум, но ми се ще да е нещо по-спокойно. Чувам и чета за Мармарис хубави отзиви, но някой който да сподели хубав хотел? Също така и за Дидим  А за Гърция много се двоумя между Тасос и Халкидики. Ако има подтема към тях, моля някой да ме насочи, защото все още не съм много ориентирана.
Благодаря предварително.

# 586
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте и от мен.
Много ни се иска да ходим в Турция и Гърция и не знаем от къде да почнем Simple Smile
Ще черпя информация от Вас, като следя темата.
Постоянно гледам нещо, но те офертите за там са толкова много, че човек трудно може да се реши. Знам за Емералд като една от най-големите фирми, но сякаш цените не са толкова ниски. Също така разглеждам предложенията и на http://www.aquatour.bg/ и те стават +  всеки ден нови оферти от абонамента ми и за Гърция и за Турция http://izgodni.bg/ekskurzii/turciya http://izgodni.bg/ekskurzii/garciya
За Турция в момента чета мненията ви за Бодрум, но ми се ще да е нещо по-спокойно. Чувам и чета за Мармарис хубави отзиви, но някой който да сподели хубав хотел? Също така и за Дидим  А за Гърция много се двоумя между Тасос и Халкидики. Ако има подтема към тях, моля някой да ме насочи, защото все още не съм много ориентирана.
Благодаря предварително.

Посочи си критериите и бюджета, с който разполагате, за да знаем какво да предложим. Какъв транспорт предпочитате, колко хора ще бъдете, ще пътувате ли с деца, на каква възраст са?

# 587
  • София
  • Мнения: 11 125
А някой да потегля (автобус) в петък с Емералд ?  Wink

# 588
  • София
  • Мнения: 1 428
Цитат
Посочи си критериите и бюджета, с който разполагате, за да знаем какво да предложим. Какъв транспорт предпочитате, колко хора ще бъдете, ще пътувате ли с деца, на каква възраст са?

И аз да се намеся...бюджет около 2000 лв за 7 дни, автобус, Кушадасъ или Айвалък, 3 възрастни, олинклузив, задължително хубав пясък на плажа /без платформи или камъняк/  и басейн.
Благодаря на отзовалите се!

# 589
  • Мнения: 14
Здравейте. Има ли пътуващи на 29 август за  "ATLANTIQUE HOTEL - 3*  с Емералд?  newsm78

# 590
  • Мнения: 483
Записвам се да следя темата. Peace
Имам съученик в Анталия и много ми се иска да отида да се видим. Blush

# 591
  • Мнения: 2 114
Бюджета е около 1500лв, но не знам дали ще се вместим в него.
Разстоянието ми се иска да не е повече от 1000-1200км.
Изискванията са хотела да е ол инклузив ( може и пълен пансион), да има детски басейн и плажа да е наблизо.

Препоръчвам агенция ГЛОБТРАВЪЛ и хотел Батихан в Кушадасъ. Собствена плажна ивица със ситен златист пясък , басейни , градина и уникален инклузив , перфектна хигена и обслужване !

тел. 02 987 4342, 988 4810

Телефоните се обслужват и през почивните дни
[/size]

Фирмата е ... . провал на почивката ви.
За професионализъм и дума не става.
Неслучайно седят тук и от няколко ника си правят реклама.
Дали администраторите са прочели директната реклама...

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 16:56 от Deborana

# 592
  • Мнения: 7 605

Неслучайно седят тук и от няколко ника си правят реклама.
Дали администраторите са прочели директната реклама...


Модераторите не следят всички теми, то не е и възможно. Но ако йм се сигнализира нещо, действат. За това има бутон "информирай модератор" под всеки отговор.

# 593
  • Мнения: 14
Цитат
Посочи си критериите и бюджета, с който разполагате, за да знаем какво да предложим. Какъв транспорт предпочитате, колко хора ще бъдете, ще пътувате ли с деца, на каква възраст са?

И аз да се намеся...бюджет около 2000 лв за 7 дни, автобус, Кушадасъ или Айвалък, 3 възрастни, олинклузив, задължително хубав пясък на плажа /без платформи или камъняк/  и басейн.
Благодаря на отзовалите се!

хотел "BATIHAN" , хотел "ATLANTIQUE  HOTEL"  Кушадасъ според мен отговарят на Вашите изисквания.

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 94
Някой бил ли е тази година в Тусан - Кушадасъ. Казват , че сложили водни пързалки , но дали е така ?

# 595
  • Варна
  • Мнения: 113
Здравейте,
ако някой е бил в хотел Daima Biz в Анталия, моля да сподели мнение, че се чудя за него.

# 596
  • Мнения: 1 121
Здравейте, тази година ще почиваме в Турция, гледам офертите за 10.10, цената, която можем да отделим е до 450 лв, ще бъдем аз и ММ. Четох отзивите на първа страница за MAJESTY CLUB TARHAN BEACH, но в един сайт прочетох, че a-la-carte ресторанта -- османски, рибен, италиански е с предварителна резервация, за едноседмичен престой едно безплатно посещение на един ресторант, а за основния  пишеше,че е диетичен. Отзивите бяха чудесни, но въпроса с месото в менюто малко ме притеснява,ако може някой да сподели повече? Благодаря   Hug

# 597
  • Мнения: 43
450 лв не е ли малко? Това на човек ли?

# 598
  • Мнения: 1 121
Да, на човек.   bouquet Толкова е бюджета тази година.  Blush

Не си написах въпроса правилно - във всички хотели ли а-ла карт ресторанта е с едно посещение на един ресторант? Благодаря! Как стоят нещата с водата? Четох, че мини бара е зареден безплатно, след това се плащат напитките, ако ми се допие вода има ли откъде да се вземе, да кажем като се прибираме от ресторанта? Да знам да приготвям ли пари за това:) Глупави въпроси,за които се извинявам,но това ще е първата ни почивка,искам да съм максимално подготвена:)

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 12:08 от L0v3d

# 599
  • София
  • Мнения: 602
Здравейте, тази година ще почиваме в Турция, гледам офертите за 10.10, цената, която можем да отделим е до 450 лв, ще бъдем аз и ММ. Четох отзивите на първа страница за MAJESTY CLUB TARHAN BEACH, но в един сайт прочетох, че a-la-carte ресторанта -- османски, рибен, италиански е с предварителна резервация, за едноседмичен престой едно безплатно посещение на един ресторант, а за основния  пишеше,че е диетичен. Отзивите бяха чудесни, но въпроса с месото в менюто малко ме притеснява,ако може някой да сподели повече? Благодаря   Hug

Ние бяхме тази година в Маджести. Не мога да кажа за а-ла-карт ресторантите, защото не ходим, но в основния ресторант имаше месо и риба всеки ден. Храната беше разнообразна и вкусна. Може би са имали предвид, че има и диетично меню, освен основното.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт