Следваканционна тема 2014

  • 2 594
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
нищо чудно, че пълните хора се увеличават прогресивно
толкова много "бременни" мъже не бях виждала скоро
както и повечето жени на 40+
че и деца и тийнове гордо развяват паласки и разхождат шкембета

# 16
  • Мнения: 2 786
В единия МОЛ беше пълно с жени покрай щанда с дрехи за бременни, които взимаха дрехи да мерят ... Жени, които определено не бяха бременни (или по-точно не изглеждаха такива, а и на доста голяма възраст).

# 17
  • Мнения: 9 903
Това последното ме учудва, защото дрехите за бременни са по-скъпи.
А иначе аз пък се радвам толкова много слаби жени по улиците, предимно в централната част на София обаче. И виждам доста спортуващи деца през лятото.

# 18
  • Мнения: 2 786
И аз се учудих, но дънките със специфичното оформление около корема се радваха на особено голям интерес. Може би заради удобството да не ти стяга точно там, не знам. Цените обаче все повече се изравняват с тукашните.

# 19
  • Немция
  • Мнения: 6 887
За пълните жени не ми направило впе4атление, поне не е по-4еста гледка отпреди, но сред децата има масово затлъстяване. По плажовете това най-силно може да се забележи.

Тази година ми се стори много тъжно, пусто, западнало. Преди 2 години не беше така. Не знам дали защото времето беше лошо. Sad
Забелязах, 4е когато валяха многото дъждове през юни, картинката изглеждаше доста по-зле, зейваха дупки, ровове, улиците потъваха в локви, кал, вси4ко изглеждаше неугледно, мръсно. Когато времето се оправяше и следи от дъждове ве4е нямаше, улиците придобиваха по-прили4ен вид.
Тротоарите все още са зле, когато излезеш от центъра на даден град и попаднеш по малките ули4ки. Ходи се масово по улиците, тъй като 4есто тротоарите са неизползваеми, особено ако си с детска коли4ка, както бяхме ние.
И странното е, 4е след 10-на дни запо4вах да обръгвам и тези нелицеприятности по4наха да не ми правят впе4атление, свикнах. Wink
Аз бях в два разли4ни окръжни града, оттам са ми впе4атленията, в Сф бях само за полета.

Варненското летище най-накрая придоби прили4ен вид. Макар и ремонтът да не е изпипан до вси4ките детайли, все пак е голяма разликата с предишното овехтяло летище миналата година, което е първото впе4атление за кацналите във Варна туристи.

Направи ми лошо впе4атление, 4е множеството нови детски площадки, отпреди 2-3-4 години са в олющено и от4асти разпадащо се състояние. Там, където има дебели въжета за катерене обикновено бяха разпокъсани и в това положение си висяха кой знае от кое време. Доста деца се катереха по тях , макар 4е в този си вид съоръжението не е безопасно. Ли4и си, 4е е строено с евтини материали и второ- 4е площадките не се поддържат.

Последна редакция: нд, 10 авг 2014, 23:23 от .bibitka.

Общи условия

Активация на акаунт