1001 НОЩ - Binbir Gece/ ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР пред камерата и зад кадър - 236

  • 34 477
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 705
varna_2  Hug  bouquet
Много  красива булка е Берен, невероятен тоалет! Дано да са щастливи заедно.

# 676
  • Мнения: 5 705
Mydream  Hug
Цитат
Все повече започвам да вярвам, че третият сезон ще включва тези 8 месеца, за които става въпрос във финала на втори сезон. А ако финалът на трети сезон е осъждането на Махир, то Фериде едва ли ще живее без него и краят няма да е щастлив. Изобщо - дори и различен, третият сезон ще е само мафия, смърт и всичко друго, но не  и любов. То няма и как да е след това, което се случи на финала.
Много мрачна прогноза  Cry и за съжаление най вероятна. Sad
И все пак, може ли силите на злото да победят всичко добро.
Няма ли да има възмездие?
Искам любовта да победи. Grinning Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 617
            
            Ето как отговориха на изтрещелия турски вицепремиер! Laughing

             https://twitter.com/hashtag/direnkahkaha?f=realtime&src=hash





               Мисля, че двете снимки, които вчера пуснаха приятелките на Берг са свързани с тази кампания. Едната от тях беше с надпис - Hihi! Laughing Laughing Laughing

                   

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 17:59 от marman

# 678
  • Мнения: 23 377


Все повече започвам да вярвам, че третият сезон ще включва тези 8 месеца, за които става въпрос във финала на втори сезон. А ако финалът на трети сезон е осъждането на Махир, то Фериде едва ли ще живее без него и краят няма да е щастлив. Изобщо - дори и различен, третият сезон ще е само мафия, смърт и всичко друго, но не  и любов. То няма и как да е след това, което се случи на финала.



Ако трети сезон покрива тези 8 месеца, то през това време Фериде би трябвало да научи за престъпленията на баща си и не виждам при това положение как изобщо би тръгнала да съди Махир, за да приключи всичко със сцената, която ни показаха в края на втори сезон. Може финалът да са го направили такъв, за да вкарат малко драматизъм и напрежение, с което да подгреят публиката за новия сезон. Иначе за мен този финал е лишен от всякаква логика. Може Махир да извърши най-страшното престъпление, но Фериде никога не би му подписала собственоръчно смъртната присъда. Да не приеме постъпките му, като човек на закона, да, но не и да отнеме живота му.

Много отчайващо приключи втори сезон и ако човек следва логиката наистина  трудно би дал някакви шансове на любовта, но любов със сигурност ще има, защото сценаристките, ако не друго, поне знаят защо се гледа сериалът.

Аз все още вярвам в щастливия финал. Сериалът беше програмиран за два сезона и се видя, че те са предвиждали да завърши със сватба. Сега, заради удължаването на проекта, осуетиха сватбата, но явно са имали положителна нагласа за финала. Не виждам защо да я променят.

Едно много хубаво видео на Планет, най-после на фона на българска песен   Hug Hug Hug

">#t=38[/video]

# 679
  • Мнения: 23 377
Ay Yapim са направили клипче със стиховете, звучали в КД с гласовете на Берг и Четин Текиндор.

Изучихме Назъм Хикмет от кора до кора. Да видим наесен кой поет са ни подготвили.  Joy


http://gecce.com/dizi-galeri/dizi-ozetleri/berguzar-korel-ve-cet … -sesinden-siirler

# 680
  • Мнения: 617


                         

             Мисля, че смокингът е измислен, за да го носи Халит Ергенч! Laughing Laughing Laughing

# 681
  • Мнения: 125

                

                                              





Татко и син имат същия начин на прегръдки. С много изражението на лицето. Grinning Heart Eyes Hug

# 682
  • Мнения: 15 391
 Hug Hug Hug



 С много изражението на лицето. Grinning Heart Eyes Hug

 Peace Peace

И нещо подобно

Скрит текст:

# 683
  • Мнения: 125
Hug Hug Hug


 Peace Peace

И нещо подобно

Скрит текст:

Awwwww!  newsm76  newsm51  Hug

# 684
  • Мнения: 23 377
Мелиса


# 685
# 686
# 687
# 688
  • Мнения: 13 507

Мисля, че смокингът е измислен, за да го носи Халит Ергенч! Laughing Laughing Laughing

Съгласна съм с теб, marman!  Hug Със смокинг Халит прилича НЕ на султан, а на английски лорд. Laughing Laughing Laughing

# 689
  • Мнения: 11 116

Много ми харесва Берг на снимките от Гърция! И не само на тях!
Точно на тази е прекрасна! Hug

Общи условия

Активация на акаунт