1001 НОЩ - Binbir Gece/ ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР пред камерата и зад кадър - 236

  • 34 507
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 23 409
Берг

"Някой ден ще страдаш и за това, че си страдал заради мен. Не страдай много, моля те!"

                                                                                                          Оруч Ауроба



# 661
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


                                   
                       Сватбата на Beren Saat и Kenan Doğulu в САЩ.

Само дето не са се докопали до снимки още. Явно гостите са инструктирани да не пускат нищо в социалните мрежи. Знам, че Къванч е сред гостите и сценаристката на "Забраненият плод"

Хвърлих поглед на коментарите под статията. Направо са ги съсипали от критики, че се женят в чужбина.

"В Турция живеят, в Турция печелят, отишли да се женят в Америка. Да не би някой известен от Америка да идва да си прави сватбата в Турция"

"Като се ожениш в Лос Анжелис да не би да се застраховаш срещу развод"

 Joy

Но има и почитатели, които много добре са ги защитили, че всеки ще се жени където поиска и това не трябва да е проблем на феновете, всеки да гледа себе си. Отрицателни са само тези два коментара.
И аз им пожелавам дълъг съвместен живот, много любов и голямо потомство!

Берен е галеничката сред турските актриси и засега е може би най-добре заплатената сред тях.

# 662
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Берг

"Някой ден ще страдаш и за това, че си страдал заради мен. Не страдай много, моля те!"

                                                                                                          Оруч Ауроба





Нещо не можах да схвана каква е връзката между цитата и снимката.

# 663
  • Мнения: 23 409

 Отрицателни са само тези два коментара.


Не са само  два коментарите от този тип, но трябва да се кликне, за да се прочетат всички мнения.

Отбелязах го не за да броим положителните и отрицателните коментари, а като пример, че има ли повод, всяка известна личност я слагат на мушката. Пък понякога и без повод. Много фенове, които си следят само техните любимци си мислят, че хората и медиите са злонамерени само към тях.

# 664
  • Мнения: 125
marman4i, Не е същото. В тези фотографии не е басейн. Плувай в морето. Тази година фотография е с плувен басейн за деца.   bouquet Hug

# 665
# 666
  • Мнения: 617

              
 

                 

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 00:04 от marman

# 667
  • Мнения: 11 116
Някои хора си похапват царевичка сладко, сладко! Grinning Hug

# 668
  • Мнения: 11 116


Мама Кериме - както се вижда от интервюто на M. Y. в трети сезон няма да се разделим с него и L. G.

Все повече започвам да вярвам, че третият сезон ще включва тези 8 месеца, за които става въпрос във финала на втори сезон. А ако финалът на трети сезон е осъждането на Махир, то Фериде едва ли ще живее без него и краят няма да е щастлив. Изобщо - дори и различен, третият сезон ще е само мафия, смърт и всичко друго, но не  и любов. То няма и как да е след това, което се случи на финала.

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 09:34 от Mydream

# 669
  • Мнения: 11 116


Един красив  колаж на З.

# 670
  • Мнения: 23 409


Берг

Мама много обича всичко да е цветно



# 671
# 672
  • Мнения: 23 409

Понеже вчера говорихме за сватбата на Берен, ето снимките, които пуснаха за пресата.




# 673
  • Мнения: 11 116
Като от приказка са. Ефирни и елегантни.

Берен е много красива булка.

Изглеждат толкова щастливи!

Пожелавам им да бъдат винаги така усмихнати  заедно!

# 674
  • Мнения: 617


               И аз съм останала с впечатление, че Хюля е любителка на шареното и цветното! Grinning

                Сватбените снимки са много красиви!

Общи условия

Активация на акаунт