Обезкосмяване интим

  • 105 103
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 928
добре де, ами след колата не ви ли врастват косъмчетата, адски е гадно, особено като се възпалят Close.

И аз искам да попитам как се оправяте с врастналите косъмчета. Може би е индивидуално и не при всички се получава, но все пак, който има такъв проблем и се е справил, pls  Praynig  да каже

# 76
  • Мнения: 1 734
Действам с епилатор, не боли. Пробвала съм и с кола при козметичка, болката е съвсем еднаква. Но някак си съм си свикнала с епилатора и така си карам, дори и когато бях бременна корема не ми пречеше

# 77
  • Мнения: 18 542
Момичета, дайте координати на някоя бърза и безболезнена до колкото може козметичка за обезкосмяване в района на Плиска. По възможност за записване на по-ранни часове преди 10 часа.  Praynig

# 78
  • Мнения: 5 500
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.
Кави 3 месеца. Всяка 4 седмица. Правиш си разчет седмицата когато си в цикъл те вече са израснали достатъчно и веднага след цикъла на кола и си като нова. Да ме прощаваш 3 месеца ?
Ти май не прочете внимателно да ме прощаваш  Mr. Green я пак опитай и тогава пиши да ме прощаваш Mr. Green

# 79
  • Мнения: 171
От 1993год. ходя на козметик. Започнах с половин крака/т.е. до коляното/, после мишници, цели крака и накрая- лягам гола и след 30мин. съм готова цялата и после 3 седмици разкош. С болката се свиква т. е. косъмчетата стават много тънички на места напълно изчезват . до коленете вече нямам косми. Заслужава си да ходиш на козметик, но не всеки път при различна козметичка. Най-добре се справят козметичките от старата гилдия- навремето са го учили няколко години. Имат доста добре изградена "технология" на дърпане на колата.Една дълга лента я махат с едно замахване-което е за предпочитане , а новите козм. /някой/ лепват ти една лента и с 5-6 дърпания я отлепят а то си е болезнено . Ее това е моето мнение.
Я, ми кажи ти къде ходиш, че ми омръзна с бръснача...

# 80
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.
Кави 3 месеца. Всяка 4 седмица. Правиш си разчет седмицата когато си в цикъл те вече са израснали достатъчно и веднага след цикъла на кола и си като нова. Да ме прощаваш 3 месеца ?
За лазерната иде реч, бре. Grinning.Афродитка добре го е обяснила, за което й благодаря. Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 1 121
Преди ходех на козметичка, но нещо ме хвана гнус и тази работа си я правя сама вкъщи. Не само че не ме боли, а и кожата след това не ми е нито зачервена, нито раздразнена. А и да допълня- купувам си от най-евтината кола маска, течна Кара май се казваше. Не я заменям за нищо.    Naughty
А я кажи как се справяш само с едната лента, която се предлага в опаковката? На мен ми се скъса почти веднага. Има ли нещо, което да я замести?

# 82
  • София
  • Мнения: 1 121
Хайде момичета, никой ли не знае?

# 83
  • Мнения: 1 560
Мдам, знаем, една приятелка ползва стара калъфка нарязана на ленти и е мнгоо доволна.  Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 1 121
Мдам, знаем, една приятелка ползва стара калъфка нарязана на ленти и е мнгоо доволна.  Wink
hahaha  добреееее!  bouquet

# 85
  • Мнения: 5 577
Преди ходех на козметичка, но нещо ме хвана гнус и тази работа си я правя сама вкъщи. Не само че не ме боли, а и кожата след това не ми е нито зачервена, нито раздразнена. А и да допълня- купувам си от най-евтината кола маска, течна Кара май се казваше. Не я заменям за нищо.    Naughty
А я кажи как се справяш само с едната лента, която се предлага в опаковката? На мен ми се скъса почти веднага. Има ли нещо, което да я замести?

Със студената Кара се работи само с ръце.
Иначе може топлата може с обикновена кесия.

# 86
  • Мнения: 7 263
На козметик си е най-гот. Бързо и много по-лесно става. Събличам си се гола и окото ми не мига - толкоз гинеколози са ме гледали че не могат да се съберат в стаята на козметичката. А тя първо е жена и второ - си е много точна - няма от какво да се притеснявам, даже и не мога да си представя как точно ще изпълни цялата манипулация като съм с прашки Embarassed Embarassed Embarassed
За епилатора само като си помисля и .......................... съм готова да не ги махам никога Joy Joy Joy пък не става и така.
Затова ви препоръчвам - ходете си на козметик и да не ви пука - на тях това им е работата и който може си я върши добре.

# 87
  • Мнения: 7 640
айде кажете накрая не ви ли врастват космите, де!

# 88
  • Мнения: 7 263
Врастването на косми си е индивидуално. На мен лично много рядко ми врастват. Но имам приятелка, на която краката са и вечно в рани и пъпки от враснали косми - не мога да я мисля, ако навсякъде е така. Ако видя враснал косъм много внимателно с тънка игличка предварително натопена в спирт - лекичко изчоплям някое крайче на врасналия косъм и го изскубвам с пинсета, след това мажа със спирт. Това е - но пак ти казвам с уговорката, че рядко ми се случва.

# 89
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък съм си нарекла козметичката външен гинеколог и се крача пред нея както и пред гинеколога не съм се крачила. Кофти само че не използва обезболяващо, та малко ми е гадно, но иначе става супер.
Сега като казахте за този спрей, може ли някой да ме светне къде го продават да се запася за следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт