Обезкосмяване интим

  • 105 142
  • 215
  •   1
Отговори
# 90
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
айде кажете накрая не ви ли врастват космите, де!

Специално на триъгълника не са ми се враствали. Имам два врастнати от много време на бедрата и не мога с нищо да ги махна.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 121
айде кажете накрая не ви ли врастват космите, де!
Пробвай под душа с много топла вода - аз по принцип с такава си се къпя Embarassed и е тогава е много лесно - лекичко разчовъркваш, ако има гной водата а почиства и топлото ще я дезинфекцира. Косъма сам пада. Но сега като се замисля, само на триъгълника съм имала проблеми един-два пъти, а там все пак космите са по-твърди.

# 92
  • Мнения: 6 930
Освен това (извинявам се за тъпия въпрос) тия процедури зад някакви паравани ли стават, че като знам че обикновено всичко се вижда в студиата..?
Не знам в другите салони как е, но аз веднъж като ходих да ми правят маникюр, докато чаках маникюристката да се освободи видях нагледно как ги правят тези процедури Sick Само една завеска имаше и тя не беше дръпната съвсем до края.

Иначе по темата аз засега ги бръсна отдолу, а отгоре ги махам с пинсета и чакам момента, в който ще се поразредят достатъчно, за да мога да ги махам с епилатор.

# 93
  • Мнения: 3 216
Абе вие за какви салони говорите???? #Crazy #Crazy #Crazy
Как така ще виждаш какво става и какво правят на друга клиентка??????
Аз ходя в салон,кьдето стаята на козметичката си е сьвсем отделно,след всеки се сменя чаршафа-пред очите ти го правят,самата козметичка е като медицинска сестра- с маска, рькавици и т.н.Стаята за педикюр си е сьвсем отделно.
Как вьобще сьществуват такива места сьс завески?Не се ли притеснявате,че някой по погрешка ще погледне или случайно завесата...Ужас.

# 94
  • Мнения: 5 577
Kremi, случва се - както и в съблекалня в магазин например.

# 95
  • Мнения: 6 930
Е той салонът си е хубав, просто дизайнът е един такъв по-особен. А и аз срещу "вратата" бях седнала та като се обърнах се виждаше.
И се притеснявам, да, аз заради това и не ходя...е и заради мързел, защото ми се струва абсурдно да успявам всеки месец.

# 96
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
При предишната козметичка имаше паравани, но там правеха и мъже по едно и също време и се е случвало зад единия паравен мен да ме чистят цялата а зад другия на младо момче му чистеха слабините и гърдите. Нищо не се виждаше, така че не е имало проблем.
При сегашната ми козметичка тя си е в отделна стая и като вляза вратата се заключва за да не влезе някой по погрешка.

# 97
 за да не отварям нова тема искам да помоля варненките да ми препоръчат козметичка за коломаска, която да работи добре и ефтино. Няма значение от района. Аз по принсип си правя от време на време ръцете, а веднъж съм си правила и краката и си сомням че ми бяха се образували малки пъпчици, но сега искам да се направя навсякъде и да рискувам пък каквото ще да става.  Благодаря ви , момичета ! Laughing
 

АААА ако може и телефони да разпитам малко козметичката "как ме иска" / с колко дълги косми Thinking

# 98
  • Мнения: 928
Абе аз нещо не вдянах - лазерна епилация и фото епилация(IPL) едно и също ли е?

# 99
# 100
az moga da vi kaja,4e e super s kola maska Grinning,e vqrno purvq moje da si #Crazy,no posle si :whistle:pone dve sedmici i si e super,opredeleno ZA,burzo,ne mnogo bolezneno i e edno gladi4ko..................

# 101
  • Мнения: 903
Аз просто съм свикнала и изобщо не ме боли и си махам абсолютно всичко.

# 102
  • Мнения: 1 107
Мен пък изобщо не ме боля първото обезкосмяване, без никакви обезболяващи  Shocked
Може би защото се бях настроила за ужасяващи мъки  Embarassed

# 103
  • София
  • Мнения: 1 121
Според мен има значение и дали си се бръснала преди това.  Blush

# 104
  • Мнения: 928

Благодаря, Ани111  Heart Eyes
Много полезни линкове Simple Smile
Само дето при мен в деликатните зони косъмчетата растат навътре, когато ползвам кола или епилатор, а при бръснене няма проблем - обратно на това, което пише в първия сайт.
Една козметичка ми беше казала, че имало некво кремче за такъв проблем, ама ми се стори скъпичко и не си го взех.  Някой ползвал ли е такова нещо?

Общи условия

Активация на акаунт