Обезкосмяване интим

  • 105 079
  • 215
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Имам епилатор, но него го ползвам само от време на време и то за краката.Като знам к`ви арии изпявам докато си махна космаците на краката, си представям какво ще е, ако почна да ги махам и на триъгълника.Иначе махам всичко при козметичката.Всичко става бързо и лесно.

# 61
  • Мнения: 2 759
   И аз карам с епилатора.. Ако много, много ме домързи - бръсна.. Явно съм твърде срамежлива за козметик.. Което е странно, като се има предвид че обожавам да ходя на гинеколог.. Не мога да си представя, че ще заема съответните пози гола при козметичка... Освен това (извинявам се за тъпия въпрос) тия процедури зад някакви паравани ли стават, че като знам че обикновено всичко се вижда в студиата..?
   Иначе на много приятелки съм правила кола вкъщи - дори имаше една, която за специален случай ходи на козметичка, изгориха я, и пак при мен се върна... Явно другите не ме притесняват, ама и аз ги карам да са с прашки...

# 62
  • Мнения: 10 758
Освен това (извинявам се за тъпия въпрос) тия процедури зад някакви паравани ли стават, че като знам че обикновено всичко се вижда в студиата..?
   
Моята козметичка е в апартамент.Целия си го е направила на козметичен център.Няма паравани.

# 63
  • Мнения: 3 835
   И аз карам с епилатора.. Ако много, много ме домързи - бръсна.. Явно съм твърде срамежлива за козметик..

И мен в началото ме беше много срам, но после разбрах, че тя вижда само косъма. Оттогава не ми пука. Днес направо имах чувството, че ще влезе и навътре, толкова се стараеше. А иначе сме съседки - в съседни блокове и децата са ни на една възраст. Мисля че това си е просто бизнес за нея. Дано да съм права!

# 64
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ходя при козметичката си-бързо, безболезнено и качествено е.Само първият път се смутих, че съм "без гаща", после вече не ми пукаше, а и станахме големи дружки.С епилатор съм пробвала сама-е, няма такава болка просто!Освен това си пускам и кръв, абе ужас пълен, няма см
Взима ми по 7лв за интим, с топла кола.Ходя горе-долу веднъж месечно, че и на месец и половина, вече космите са се разредили много и раснат много бавно.Доволна съм.Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused

# 65
  • Мнения: 1 934
Аз пьк си лягам гола пред козметичката.А и с каквато и дьлжина да са космите никога не са ме врьщали.
и аз така .

# 66
  • Мнения: 5 500
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.

# 67
От 1993год. ходя на козметик. Започнах с половин крака/т.е. до коляното/, после мишници, цели крака и накрая- лягам гола и след 30мин. съм готова цялата и после 3 седмици разкош. С болката се свиква т. е. косъмчетата стават много тънички на места напълно изчезват . до коленете вече нямам косми. Заслужава си да ходиш на козметик, но не всеки път при различна козметичка. Най-добре се справят козметичките от старата гилдия- навремето са го учили няколко години. Имат доста добре изградена "технология" на дърпане на колата.Една дълга лента я махат с едно замахване-което е за предпочитане , а новите козм. /някой/ лепват ти една лента и с 5-6 дърпания я отлепят а то си е болезнено . Ее това е моето мнение.

# 68
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.
Кави 3 месеца. Всяка 4 седмица. Правиш си разчет седмицата когато си в цикъл те вече са израснали достатъчно и веднага след цикъла на кола и си като нова. Да ме прощаваш 3 месеца ?

# 69
  • Мнения: 2 125
Ходя на козметник, лягам гола и маха всичко. Не се срамувам.
По отношение на дължината - различни козметички са имали различни изисквания. Не мога да им схвана логиката, може би зависи от вида на колата.

И аз така от 10 години!

# 70
  • Мнения: 63
Аз повечето косми си ги махам с пинсета (мишници, крака). За мишниците ми отиват 15тина минути, ама краката - около час и половина -  два. Колкото и да примитивно, с епилатор или кола там ми излизат много враснали косъмчета. Пробвах един път с лепенки сама подмишниците - не искам да ви обяснявам на двете места какви синки от кръвоизливи ми се получиха.. #Cussing out, та 10 дена с дълги ръкави само лятно време. от тогава пинсетата ми е "естествено продължение на ръката", както бях прочела някъде  Laughing
а, моля ви да ми кажете, кола маска в интимната зона много ли боли??? там се бръсна, а искам много да си направя кола маска, но пустия страх  ooooh!...дали след цикъл и едно аулинче ще притъпят малко?
(дълго стана, сори   bouquet )

# 71
  • Мнения: 5 647
Преди ходех на козметичка, но нещо ме хвана гнус и тази работа си я правя сама вкъщи. Не само че не ме боли, а и кожата след това не ми е нито зачервена, нито раздразнена. А и да допълня- купувам си от най-евтината кола маска, течна Кара май се казваше. Не я заменям за нищо.    Naughty

# 72
  • Мнения: 1 250
а, моля ви да ми кажете, кола маска в интимната зона много ли боли??? там се бръсна, а искам много да си направя кола маска, но пустия страх  ooooh!...дали след цикъл и едно аулинче ще притъпят малко?
(дълго стана, сори   bouquet )

И аз преди бръснех, но от година започнах да ходя на козметичка - една и съща.  newsm78 защо ли не съм го направила по-рано. Никакво аулинче. Боли първия път след като си бръснала, после става много бързо и много гладко. Не мога да си представя да го правя сама вкъщи #Crazy
П.П - за другите запитвания - без бельо, без претенции за дължината на косъма, 8лв за цял триъгълник и...не ме е срам Mr. Green

# 73
  • Мнения: 124
Аз с епилатора действам там кадето не става с пинсета

# 74
  • Мнения: 1 073
Аз също ходя на козметичка. Чистя всичко - мишници,ръце, крака , триъгълник. Опитвала съм се вкъщи с епилатора, но е ужасно- става бавно, боли и т.н. А там търпиш , а и минава бързо времето.

Общи условия

Активация на акаунт