Обезкосмяване интим

  • 105 075
  • 215
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 663
Аз махам всичко само с кола.Ходя при една  козметичка  от 2 год.май ако не са 3 вече.Много е внимателна и работи супер...та значи ръце,цели крака ,мишници и триъгълник 35лв.Това е в РУМ-а на Младост 2
Иначе сега съм се запалила по лазерната епилация и мисля да изпробвам и този метод и се надявам  до края на месеца да съм минала  първата процедура

# 136
  • Мнения: 5 577
И аз ще опитам с Дефламол.  Peace

# 137
  • Мнения: 516
Цели крака,ръце и подмишници - по4иствам с епилатор ( не ме боли,свикнала съм поне от десетина години да процедирам така)

Интимни 4асти отстранявам успешно със студена кола,но само ако дължината на косъма го позволява.( поне 0,5 или 1 см)
И при козметик  с топла кола маска съм доволна,но рядко ходя....

# 138
  • Мнения: 13 512
за да не отварям нова тема искам да помоля варненките да ми препоръчат козметичка за коломаска, която да работи добре и ефтино. Няма значение от района. Аз по принсип си правя от време на време ръцете, а веднъж съм си правила и краката и си сомням че ми бяха се образували малки пъпчици, но сега искам да се направя навсякъде и да рискувам пък каквото ще да става.  Благодаря ви , момичета ! Laughing
 

АААА ако може и телефони да разпитам малко козметичката "как ме иска" / с колко дълги косми Thinking

Във Варна- Мариана се казва козметичката- работи  на Червения площад. От много години ходя при нея- работи със захар и лимонтозу. Изобщо не боли,много добра ръка има тази жена. Телефона и е  606 821

# 139
  • Мнения: 7 640
Не се лъжи да си го купуваш, аз си го взех и това са най-глупаво похар4ените от мен пари. Служи само за постригване и ужким за при4ески (аз заради при4еските си го взех), но уви - нито прави прически,  а постригването - оставя космите дългички , със същия успех си ги постригвам и с ножичка.
моля те дай инфо откъде си го купила и как се казва, нищо че не ти върши работ, моя близка се тръшка за такова!

# 140
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Момичета, аз ползвам бръснач, само защото не разбирам защо трябва да ги търпя, докато станат няколко мм, ами ако точно тогава има на кой да си показвам прическата? Wink Същото се отнася и за краката - бръснач през 3 дни, като се придобие навик става много бързо. Епилатора ползвам за ръцете, където космите ми са тънки и не личат като израстнат малко. Много пъти се изкушавам да се обезкосмя при козметик, но това с двато мм необходима дължина винаги ме е спирало. Как го решавате този проблем?

# 141
  • Мнения: 6 155
Как го решавате този проблем?

Пускам ги да растът по време на цикъл Wink

# 142
Не се лъжи да си го купуваш, аз си го взех и това са най-глупаво похар4ените от мен пари. Служи само за постригване и ужким за при4ески (аз заради при4еските си го взех), но уви - нито прави прически,  а постригването - оставя космите дългички , със същия успех си ги постригвам и с ножичка.
моля те дай инфо откъде си го купила и как се казва, нищо че не ти върши работ, моя близка се тръшка за такова!

Казва се Philips Bikini Trimmer и си го взех от Технополис в Младост 4

# 143
  • Мнения: 7 640
Снежната Кралица  bouquet а ориентировъчна цена помниш ли?

# 144
  • Мнения: 583
Снежната Кралица bouquet а ориентировъчна цена помниш ли?
  имам го от лятото-мисля, че около 60 лв. беше.аз пък съм доволна от него! Hug

# 145
  • Мнения: 952

Благодаря, Ани111  Heart Eyes
Много полезни линкове Simple Smile
Само дето при мен в деликатните зони косъмчетата растат навътре, когато ползвам кола или епилатор, а при бръснене няма проблем - обратно на това, което пише в първия сайт.
Една козметичка ми беше казала, че имало некво кремче за такъв проблем, ама ми се стори скъпичко и не си го взех.  Някой ползвал ли е такова нещо?



понеже и аз съм с този проблем и доста се интересувах има ли лек за тия враснали косми и наистина май се оказа че освен лазера или фотоепилацията по ефикасно няма.Значи за мазилото което говориш казва се Керапил на фирма Лед незнам какво е едни казват че е руски продукт други друго, но за жалост аз в Русе не го намерих в аптеките има един лосион също уж помага при фоликулити казва се Акне аут ама от него много ми се изсушава кожата и ефекта нее кой знае какъв. За това почвам вече процедури по фотоепилация дано това помогне Rolling Eyes Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 7 640
Снежната Кралица bouquet а ориентировъчна цена помниш ли?
  имам го от лятото-мисля, че около 60 лв. беше.аз пък съм доволна от него! Hug
къде да го търси в Технополис- при епилаторите ли? Доколкото схащам е като машинка за подстригване?

# 147
  • Мнения: 928
понеже и аз съм с този проблем и доста се интересувах има ли лек за тия враснали косми и наистина май се оказа че освен лазера или фотоепилацията по ефикасно няма.Значи за мазилото което говориш казва се Керапил на фирма Лед незнам какво е едни казват че е руски продукт други друго, но за жалост аз в Русе не го намерих в аптеките има един лосион също уж помага при фоликулити казва се Акне аут ама от него много ми се изсушава кожата и ефекта нее кой знае какъв. За това почвам вече процедури по фотоепилация дано това помогне Rolling Eyes Rolling Eyes

Успех malka s4etka! Да пишеш после дали си доволна   bouquet

# 148
При епилаторите е. Цената мисля,че беше някъде 60 и няколко - 70 лева.

# 149
  • Мнения: 7 640
много блогодаря, Кралице, а ти защо не си доволна? Намерих го в сайта, има 5 приставки- това за дължината на космите ли е или са различни по широчина? И от гола кожа до някаква дължина ли подстригва- заинтересувах се чак Wink

Общи условия

Активация на акаунт