Сутиените и потенето през лятото

  • 10 032
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 363
Не че си мисля, просто споделям за себе си, как си решавам проблема Grinning Grinning чак пък да се тръскат и висят... хмм

# 16
  • Варна
  • Мнения: 17 997
Е, няма начин да не се тръскат. Иначе трябва да сте плоски като момчета.. Thinking

# 17
  • Мнения: 363
е да бе, малко, ама то какво лошо има, даже е секси Wink
а това с висенето и тръскането си го представих - кофти

# 18
  • Мнения: X
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning
Пфу, как ти завиждам, да знаеш ......   Mr. Green
Нося такива без подплънки, но ....
Скрит текст:
....всеки път проклинам този, който е сътворил  тази недомислица-сутиена, и се надявам да се пържи во веки веков в Ада.     newsm48 fight

# 19
  • Варна
  • Мнения: 17 997
е да бе, малко, ама то какво лошо има, даже е секси Wink
а това с висенето и тръскането си го представих - кофти

Секси е, ако си на почивка.

На работното място не прави добро впечатление (освен ако не работиш в бар).

# 20
  • Мнения: 363
Зависи какви дрехи носиш Grinning аз си ги подбирам да са някакви бюстиета от по-плътна материя например или нещо тясно отдолу и отгоре някаква по-широка блуза , потник и няма проблем Wink

# 21
  • Мнения: 363
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning
Пфу, как ти завиждам, да знаеш ......   Mr. Green
Нося такива без подплънки, но ....
Скрит текст:
....всеки път проклинам този, който е сътворил  тази недомислица-сутиена, и се надявам да се пържи во веки веков в Ада.     newsm48 fight
хаххаха как ги прокълна хората хаха , между другото има спортни сутиени, от дишащи материи, които са много подходящи за жени с по-големи гърди Wink освен за тези като мен....  hahaha hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
Слагай си протектори Simple Smile но няма да ти се разсърдят повечето и ако не носиш Whistling
Аз си взех силиконови протектори ама много ми личат Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: X
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning
Пфу, как ти завиждам, да знаеш ......   Mr. Green
Нося такива без подплънки, но ....
Скрит текст:
....всеки път проклинам този, който е сътворил  тази недомислица-сутиена, и се надявам да се пържи во веки веков в Ада.     newsm48 fight
хаххаха как ги прокълна хората хаха , между другото има спортни сутиени, от дишащи материи, които са много подходящи за жени с по-големи гърди Wink освен за тези като мен....  hahaha hahaha
Няма значение какви са.....абсолютна глупотевина са.    Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 622
Добре де, ами ние, които ни със, ни без, дето не можем да носим неподплатени, щото не можем да ги запълним, но не можем и без нищо, щото не приличаме на жени??? Какво да правим   ooooh!

# 25
  • Мнения: 8 957
Хиляди пъти съжалявам че през първата бременност не носих сутиен. Бях си вкъщи почти през цялото време и гърдите ми ужасно увиснаха и станаха огромни.
Гравитация, какво да правиш.

# 26
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 126
И малки гърди да имаш,и стегнати да са,изглеждат ужасно без сутиен,сори. Имам слабичка колежка,която не носи сутиен,с малки и стегнати гърди е и се старае да носи предимно по-широки блузи,но пак си личи и е грозно. Всячески се опитваме да не гледаме натам,но все се набиват. Ами не е лицеприятно и я обсъждаме.. Rolling Eyes
Аз нося сутиени с подплънки,имам материал горе.Изпотяването лекувам с дезодоранти и всекидневно пране-от вратата и в пералнята. Сега всичко съхне за минути и не е фатално.И само плат да е,пак ще изпотява. То зависи човек до каква степен се поти.Аз обичам горещото време и на мен не ми пречи особено.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 498
Аз също съм от тези, които когато могат ходят без сутиен.
Мразя сутиените, имам точно 5, 2 от които откакто ги купих не съм ги носила.

През зимата ми стягат, през лятото ме запарват, някакъв ужас е.
Понякога, с някои дрехи, не мога да изляза без сутиен.
Когато спортувам нося спортен, там няма как за жалост.

Но иначе като не нося сутиен обратното - гледам по-прилепнали дрехи или потници.

# 28
  • Мнения: 2 622
На мен спортния ме изпотява най-много. Това, което ме спасява е, че дори лятото спортувам на температура 2 градуса  Mr. Green.

# 29
  • Мнения: 337
Завиждам на  всички, които могат без сутиен.... Аз съм 90G  ooooh! Отвратително е да имаш толкова голям бюст.... и много неприятно cry . Тежко е и неприятно, трудно си  намирам по мярка.... А лятото е много неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт