Сутиените и потенето през лятото

  • 10 014
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Не зная дали темата ми е в правилния раздел, а ако има подобна тема, ако може някой да ми даде линк, защото не можах да открия.

Дами, през лятото особено подплатените сутиени страшно много изпотяват. Вие как се справяте с този проблем и има ли някакъв определен тип push up, който да не изпотява?  Sad

  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 942
Нося единствено неподплатени сутиени. Смятам че те оформят много по-добре и не стоят грозно под блузата. Ето такива.
В момента съм с ето този и ми е супер. Не знам дали си личи на снимката, само плат е, не е твърд. Супер удобен е, оформя много добре и не ми е топло с него.

Много често виждам по улиците жени с ето такива сутиени, които прозират и се очертават не добре под блузите им.

# 2
  • Мнения: 46 526
Нося единствено неподплатени сутиени. Смятам че те оформят много по-добре и не стоят грозно под блузата. Ето такива.

 Peace
И аз съм с такива.
Тези с подплънките не мога да ги понасям без значение от времето.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Ако нося неподплатен сутиен, зърната ми личат ужасно. Blush  ooooh!

# 4
  • Мнения: 46 526
Слагай си протектори Simple Smile но няма да ти се разсърдят повечето и ако не носиш Whistling

# 5
  • Варна
  • Мнения: 17 967
За пръв път чувам за протектори.

Човече, като бях на 20 не ми пукаше, но вече се опитвам да изглеждам по-солидно. Laughing

# 6
  • Мнения: 12
Ами пудра/талк?  newsm78 Според мен си струва поне да пробваш.

# 7
  • Мнения: 31 212
Не става с пудра. Peace

# 8
  • Мнения: 46 526
За пръв път чувам за протектори.

Имам предвид тези за кърмачки Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Aaa, как да не ги знам.. Rolling Eyes Laughing

Но те са дебелички и изглежда доста ужасно.

Сега се сещам, че май имаше някакви силиконови лепенки точно за стърчащи зърна, но не съм виждала да ги продават някъде.. Thinking

# 10
  • Мнения: 1 040
Нося единствено неподплатени сутиени. Смятам че те оформят много по-добре и не стоят грозно под блузата. Ето такива.
В момента съм с ето този и ми е супер. Не знам дали си личи на снимката, само плат е, не е твърд. Супер удобен е, оформя много добре и не ми е топло с него.


И аз съм все с такива, но има дрехи, при които си личат зърната,
та затова имам и по-плътни.
Има едни сутиени, направо са като броня с тия дунапрени вътре,
младите момичета много ги носят.

# 11
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Сега се сещам, че май имаше някакви силиконови лепенки точно за стърчащи зърна, но не съм виждала да ги продават някъде.. Thinking

Виждала съм в Джъмбо  Hug, но според мен от изпотяването ще се отлепят....  newsm78

# 12
# 13
  • Мнения: 363
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning

# 14
  • Мнения: 25
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning

ти що си мислиш че аз имам големи бомби  Mr. Green повече ме е страм да се тръскат и да висят

# 15
  • Мнения: 363
Не че си мисля, просто споделям за себе си, как си решавам проблема Grinning Grinning чак пък да се тръскат и висят... хмм

# 16
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Е, няма начин да не се тръскат. Иначе трябва да сте плоски като момчета.. Thinking

# 17
  • Мнения: 363
е да бе, малко, ама то какво лошо има, даже е секси Wink
а това с висенето и тръскането си го представих - кофти

# 18
  • Мнения: X
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning
Пфу, как ти завиждам, да знаеш ......   Mr. Green
Нося такива без подплънки, но ....
Скрит текст:
....всеки път проклинам този, който е сътворил  тази недомислица-сутиена, и се надявам да се пържи во веки веков в Ада.     newsm48 fight

# 19
  • Варна
  • Мнения: 17 967
е да бе, малко, ама то какво лошо има, даже е секси Wink
а това с висенето и тръскането си го представих - кофти

Секси е, ако си на почивка.

На работното място не прави добро впечатление (освен ако не работиш в бар).

# 20
  • Мнения: 363
Зависи какви дрехи носиш Grinning аз си ги подбирам да са някакви бюстиета от по-плътна материя например или нещо тясно отдолу и отгоре някаква по-широка блуза , потник и няма проблем Wink

# 21
  • Мнения: 363
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning
Пфу, как ти завиждам, да знаеш ......   Mr. Green
Нося такива без подплънки, но ....
Скрит текст:
....всеки път проклинам този, който е сътворил  тази недомислица-сутиена, и се надявам да се пържи во веки веков в Ада.     newsm48 fight
хаххаха как ги прокълна хората хаха , между другото има спортни сутиени, от дишащи материи, които са много подходящи за жени с по-големи гърди Wink освен за тези като мен....  hahaha hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
Слагай си протектори Simple Smile но няма да ти се разсърдят повечето и ако не носиш Whistling
Аз си взех силиконови протектори ама много ми личат Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: X
Аз съм с малки гърди , за това лятото си ходя предимно без сутиен Wink Grinning
Пфу, как ти завиждам, да знаеш ......   Mr. Green
Нося такива без подплънки, но ....
Скрит текст:
....всеки път проклинам този, който е сътворил  тази недомислица-сутиена, и се надявам да се пържи во веки веков в Ада.     newsm48 fight
хаххаха как ги прокълна хората хаха , между другото има спортни сутиени, от дишащи материи, които са много подходящи за жени с по-големи гърди Wink освен за тези като мен....  hahaha hahaha
Няма значение какви са.....абсолютна глупотевина са.    Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 621
Добре де, ами ние, които ни със, ни без, дето не можем да носим неподплатени, щото не можем да ги запълним, но не можем и без нищо, щото не приличаме на жени??? Какво да правим   ooooh!

# 25
  • Мнения: 8 942
Хиляди пъти съжалявам че през първата бременност не носих сутиен. Бях си вкъщи почти през цялото време и гърдите ми ужасно увиснаха и станаха огромни.
Гравитация, какво да правиш.

# 26
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 093
И малки гърди да имаш,и стегнати да са,изглеждат ужасно без сутиен,сори. Имам слабичка колежка,която не носи сутиен,с малки и стегнати гърди е и се старае да носи предимно по-широки блузи,но пак си личи и е грозно. Всячески се опитваме да не гледаме натам,но все се набиват. Ами не е лицеприятно и я обсъждаме.. Rolling Eyes
Аз нося сутиени с подплънки,имам материал горе.Изпотяването лекувам с дезодоранти и всекидневно пране-от вратата и в пералнята. Сега всичко съхне за минути и не е фатално.И само плат да е,пак ще изпотява. То зависи човек до каква степен се поти.Аз обичам горещото време и на мен не ми пречи особено.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 497
Аз също съм от тези, които когато могат ходят без сутиен.
Мразя сутиените, имам точно 5, 2 от които откакто ги купих не съм ги носила.

През зимата ми стягат, през лятото ме запарват, някакъв ужас е.
Понякога, с някои дрехи, не мога да изляза без сутиен.
Когато спортувам нося спортен, там няма как за жалост.

Но иначе като не нося сутиен обратното - гледам по-прилепнали дрехи или потници.

# 28
  • Мнения: 2 621
На мен спортния ме изпотява най-много. Това, което ме спасява е, че дори лятото спортувам на температура 2 градуса  Mr. Green.

# 29
  • Мнения: 337
Завиждам на  всички, които могат без сутиен.... Аз съм 90G  ooooh! Отвратително е да имаш толкова голям бюст.... и много неприятно cry . Тежко е и неприятно, трудно си  намирам по мярка.... А лятото е много неприятно.

# 30
  • Мнения: 2 621
И нищо да няма отпред пак не си е работа...и да искам не мога без сутиен.

# 31
  • Мнения: 363
Pupitka то си е до човек, аз пък много се кефя като видя някоя мацка без сутиен (и понеже знам, че някой хора могат да го разберат погрешно - не не е защото съм лезбийка) , просто си е яко, особено ако са ти стегнати гърдите Simple Smile

# 32
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Pupitka то си е до човек, аз пък много се кефя като видя някоя мацка без сутиен (и понеже знам, че някой хора могат да го разберат погрешно - не не е защото съм лезбийка) , просто си е яко, особено ако са ти стегнати гърдите Simple Smile

Къде като я видиш  се радваш?

Ако  работи в училището, в детската градина, в банката, в кварталния магазин?
Или просто като ходи по улицата? newsm78

# 33
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 093
Приемам ги само на плажа или около него-тогава може,ама по улицата в ежедневието-не.  Peace

# 34
  • Мнения: 363
В университета имаме една асистентка, младичка, дето си ходи без сутиен и няма нищо лошо в това, бог не те е родил със сутиен, какво лошо има ако можеш да си го позволиш, да го направиш. Естествено пак казвам, зависи от дрехата която носиш, ако си с някоя копринена риза, прозрачна, няма как да стане... на работа може да е със спортен сутиен, а пък в свободното време без... всичко е до желание и разбирания... Simple Smile  http://www.zajenata.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B5-%D0%BF%D0%BE-%D … %BD-news5323.html  Joy  bouquet  bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 17 967
В университета имаме една асистентка, младичка, дето си ходи без сутиен и няма нищо лошо в това, бог не те е родил със сутиен, какво лошо има ако можеш да си го позволиш, да го направиш. Естествено пак казвам, зависи от дрехата която носиш, ако си с някоя копринена риза, прозрачна, няма как да стане... на работа може да е със спортен сутиен, а пък в свободното време без... всичко е до желание и разбирания... Simple Smile

Aма не е така, раждаме се голи, това не значи, че трябва така да ходим по улиците.
В по-сериозните фирми има и дрескод, не е до желание и разбирания.

Скрит текст:
Работила съм на място, където обувките с отворени пръсти бяха неприемливи. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 363
Добре де, вие какво ме захапахте, има всякакви изключения от моето "правило" . Щом имаш дрескод си го спазваш, това няма общо, аз говоря за себе си и жените като мен, които споделят същите разбирания..., не отричам носенето на сутиен, недейте и вие да обвинявате хората, които са избрали да не го правят Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 2 497
Aма не е така, раждаме се голи, това не значи, че трябва така да ходим по улиците.
В по-сериозните фирми има и дрескод, не е до желание и разбирания.

Скрит текст:
Работила съм на място, където обувките с отворени пръсти бяха неприемливи. Rolling Eyes

Е стига бе, дрескода е за дрехите, ако имаше и дрескод за бельото... Пълен кошмар.

В работата е въпрос на мярка и естетика. Естествено, че ако съм с някоя копринена риза и имам срещи няма да тръгна по боцки.

# 38
  • Мнения: 238
И аз съм с много малък бюст, но ако изляза без сутиен, ще се чувствам все едно съм гола... Самите дрехи, които носим, са така конструирани и материите са такива, че изискват да има и сутиен. Така, както едно време са носели корсети и много плътни материи, които да придават силует, сега е обратното- дрехите са леки и често прозиращи...  Rolling Eyes

Вкъщи си ходя без сутиен, защото смятам, че е добре- освен че е удобно, е и здравословно. Но навън за лятото нося леки и изрязани сутиени, както и по-отворени горни дрехи с естествени материи, за да не се предизвиква потене.  Peace

# 39
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


Е стига бе, дрескода е за дрехите, ако имаше и дрескод за бельото... Пълен кошмар.

В работата е въпрос на мярка и естетика. Естествено, че ако съм с някоя копринена риза и имам срещи няма да тръгна по боцки.
Определено.
Но естетика е много разтегливо понятие.Виждала съм дами с бели ризи, и черни сутиени, Или полупрозрачни коприни с пищни дантели отдолу.
Имам строг дрес код светли едноцветни ризи, като само лятото  мога да бъда без сако.Старая се цвета на сутиена да отговаря на цвета на ризата, ако не мога, използвам сутиен телесен цвят.На копринени ризи, копринен сутиен, ако прозират  изчистени модели без дантели.
Сега по темата.
Никога не ми се е случвало сутиенът ми да предизвиква потене.Използвам предимно с твърда чашка и подплънки.Температурите тук лятото  са  по високи от тези в България.

Не съм против ходенето без сутиен, стига да  е красиво, но  такава комбинация се наблюдава изключително рядко.Не  бих казала , че е по секси.На обратното мнение съм, Красивото бельо е в пъти по секси от  голите форми, особено за мъжете.

Последна редакция: чт, 10 юли 2014, 15:28 от sl

# 40
  • Мнения: 681
Здравейте,

Ако позволите, намесвам се във вашата тема, защото нямам кого друг да питам. Наскоро приключих кърмаческата си кариера и реших да си купя силиконов сутиен без презрамки. Отдавна имах нужда за някои дрехи, преди години бяха много скъпи, а сега намерих смешно евтини, за многократна употреба. Нещо обаче не държат... Моите гърди са поомекнали... А и отлепването от зърната е твърде неприятно. Още на втория път почна да се разронва именно там и се чудя какво да правя. Мисля да си намажа зърната със зехтин, преди да сложа сутиена, но пък да не се изхлузи цялата инсталация... Или може би такива силиконови лепенки да си сложа под силиконовия сутиен?...

Имате ли опит?

# 41
  • Мнения: 1 129
Имаме.
 За да захване силиконовия сутиен, кожата ти трябва да е чиста и суха. Последното е много, много важно иначе започва да отлепя и не се знае да не го търсиш по улиците.
Намажеш ли със зехтин (или крем, лосион за тяло или др.) рискуваш да се разлепи по никое време.
Силиконът е много лек и удобен, все едно си без, но сам по себе си запарва и предизвиква потене там където е бил поставен (при мен). Случвало се е да ме изпоти и да "мърда".

Ако искаш да си носиш сутиена, намери от онези лепенки за гърди. Слагаш я на зърното да не се разранява и поти и поставяш чашката отгоре.

Нещо такова имах предвид:
http://-spam-.bg/instrukcii/
По китайските сайтове са много по-евтини.

ПС. Дава го спам, затова ето картинка:

# 42
  • Мнения: 2 436
По една или друга причина съм отхвърлила отдавна сутиените с подплънки и банели, с изключение на няколко такива, с много лека и мека подплатена чашка, за особени поводи с копринени ризи и разни такива... Предпочитам без такъв или ако ще е с, трябва да е от много лека материя или дантелен. Стои по-естествено и по-естетично. Като ги видя вдигнали ги до сливиците и прихвам да се смея, а сутиен на дреха с гол гръб, ами прощавайте ама Sick
Относно строгият дрес код:риза и сако, не виждам пък там какъв е проблема за лек сутиен или без, точно там е най-лесно, под сакото, стига бюста да го позволява.

# 43
  • Мнения: 681
Daisy^SLava, благодаря за отговора и за идеята! Точно такова цветенце ми трябва. Няма да рискувам с мазане.

На мен не ми изпотява, по-скоро вакуум ми прави, едва го свалям и кожата ми е леко по-бледа, именно защото е бил залепнал здраво. Може би ще е така, докато е нов. Неприятно е, ама какво да се прави...

На теб колко време ти издържа? Не очаквам да е много.

# 44
  • Мнения: 1 129
Издържа ми докато го сваля - цял ден Simple Smile Само понякога се размества, но пак не пада. Но не мажа с нищо.

Залепи чашката върху друга част на кожата и чак тогава я сложи на гърдата, за да отслабне залепващата сила, щом смяташ, че там е проблема.

# 45
  • Мнения: 681
Мисълта ми беше колко издържа, преди да стане за боклука?

# 46
  • Мнения: 1 129
Към момента - 6-та година  кара Simple Smile
Но го пенсионирах, т.е. ползвам като подплънка на други сутиени, защото на моя се счупи пластмасовата "щипка" отпред. Имам няколко такива, всичките - над година и половина.

# 47
  • Мнения: 100
Банелите и аз не ги понасям даже не си спомням да съм ги носила някога   Thinking. Наскоро си взех такъв и съм много доволна  Peace

http://www1.macys.com/shop/product/playtex-secrets-perfectly-smo … D22%26slotId%3D75

# 48
  • Мнения: 15 379
Аз никак не се справям, просто сменям и сутиените, наравно с бикините всеки ден и пера. Не се потя обилно, но все пак в огромните горещини се случва.
Всъщност като се замисля - на Палмърс имам комплекти, които са някак проветриви...
Нося сутиени само с банел, подплатени или не, без значение.

# 49
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Банелите и аз не ги понасям даже не си спомням да съм ги носила някога   Thinking. Наскоро си взех такъв и съм много доволна  Peace

http://www1.macys.com/shop/product/playtex-secrets-perfectly-smo … D22%26slotId%3D75

Сутиенът в гръб изглежда ужасно.

# 50
  • Мнения: 742
 Мен никога до сега не ме е изпотявал сутиен.Нося с банели и дебели подплътени сутиени,защото те ми стоят добре на гърдите.Апък който иска да се сме,то последния се смее най-добре.Аз също бих искала да нося лекички сутиенчета,които не се усещат,ако мога и без ,ще е екстра,но не мога...Аз съм с много малък бюст и след раждането остана жалко подобие на бюст,така че нямам друг избор.Е имам естествено-ножа,но на мен силиконовите гърди са ми смешни,неестествени и не ми харесват.Въпрос на вкус Simple Smile

# 51
  • Мнения: 100
Банелите и аз не ги понасям даже не си спомням да съм ги носила някога   Thinking. Наскоро си взех такъв и съм много доволна  Peace

http://www1.macys.com/shop/product/playtex-secrets-perfectly-smo … D22%26slotId%3D75



Сутиенът в гръб изглежда ужасно.


Аз не намирам нищо "ужасно" в него, нося ги и са ми много удобни и меки, няма телове да те боцкат. C една дума доволна съм  Peace

# 52
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Коланът на сутиена в гръб трябва да е в хоризонтална линия и на едно ниво с долната лента.
Ето няколко изображения как трябва/не трябва да изглежда сутиена, който избираме.
http://braclinic.tumblr.com/

# 53
  • Мнения: 100
Коланът на сутиена в гръб трябва да е в хоризонтална линия и на едно ниво с долната лента.
Ето няколко изображения как трябва/не трябва да изглежда сутиена, който избираме.
http://braclinic.tumblr.com/



Разбирам какво искаш да кажеш, но не стои така високо не знам защо на снимката е така вдигнат .

# 54
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Банелите и аз не ги понасям даже не си спомням да съм ги носила някога   Thinking. Наскоро си взех такъв и съм много доволна  Peace

http://www1.macys.com/shop/product/playtex-secrets-perfectly-smo … D22%26slotId%3D75



Сутиенът в гръб изглежда ужасно.


Аз не намрам нищо "ужасно" в него, нося ги и са ми много удобни и меки, няма телове да те боцкат. C една дума доволна съм  Peace

Мислех да не пиша, но напълно споделям мнението на foxysilver.
за мен бельото е много важна част от гардероба..То изразява стила на жената..Как би стоял този модел под копринена риза  или  под  такава от по фин плат?

Последна редакция: нд, 20 юли 2014, 20:09 от sl

# 55
  • Мнения: 19 307
Аз никога не съм имала проблем с потенето под сутиена. Нося с банели. Не мога да търпя обаче сутиени от изкуствени материи и с дантела, която се допира до бюста.
Не ми харесват жени без сутиен дори в широки дрехи. Освен на плажа, по улиците или на работа го смятам за нелицеприятно.

# 56
  • Мнения: 2 436
Добрият тон изисква сутиена да не се вижда/ прозира при официално и делово облекло.
Това е единственото правило, което спазвам при официални изяви, сутиен, който се слива с тена ми, особено под копринени ризи, блузи...
Показаният на снимката според мен е голям размер и затова изглежда толкова брутално. Имам един ретро сутиен, но пък е такъв нюанс, че е незабележим дори под дантелена на гърба тениска.
За потенето, ами няма спасение, поне не съм открила такова, но аз по принцип сменям сутиените, като бикините, всеки ден, понякога и по два пъти.

# 57
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Добрият тон изисква сутиена да не се вижда/ прозира при официално и делово облекло.
Това е единственото правило, което спазвам при официални изяви, сутиен, който се слива с тена ми, особено под копринени ризи, блузи...
Точно така.Но колкото и  да се слива  с телесния цвят, все пак се забелязва и модела..

# 58
  • Варна
  • Мнения: 669
Банелите и аз не ги понасям даже не си спомням да съм ги носила някога   Thinking. Наскоро си взех такъв и съм много доволна  Peace

http://www1.macys.com/shop/product/playtex-secrets-perfectly-smo … D22%26slotId%3D75
Благодаря за споделянето, много ми е трудно да намирам хубави сутиени без банели. Пък банели не ми се носят, но имам 2-3 с подплънки PushUp, които съм слагала по веднъж вероятно.
Сега имам лепенки за зърна от Джъмбо, но са ми малко дебели и си личат ужасно. Embarassed Имам и това което Daisy^Slava е показала - повдигане с лепенка, която придърпва нагоре, но нещо не ми се получава, пък и после не мога да изтъркам лепилото от кожата си  Mr. Green
И се потя и със, и без сутиен - няма значение.... Но си пръскам един кристален дезодорант, който не позволява да се развиват микроби и съм доволна.  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 35 132
Пудра на Yardley http://www.yardleylondon.co.uk/talcs.html и съм тип-топ.
Открих я на 13 /беше подарък на майка ми/ и от този момент не ѝ изневерявам.
Ползвам push-up сутиени, малцина могат да си позволят само плат Peace
Универсална е - мишници, гънки, сутиен, крака - безотказна е Peace

# 60
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Пудра на Yardley http://www.yardleylondon.co.uk/talcs.html и съм тип-топ.
Открих я на 13 /беше подарък на майка ми/ и от този момент не ѝ изневерявам.
Ползвам push-up сутиени, малцина могат да си позволят само плат Peace
Универсална е - мишници, гънки, сутиен, крака - безотказна е Peace
Я, гледай ти. Не съм знаела. Ще пробвам на всяка цена.
И аз нося push-up сутиени.  Peace

# 61
  • Мнения: 3 675
Разбирам какво искаш да кажеш, но не стои така високо не знам защо на снимката е така вдигнат .
Вдигнал се е защото обиколката на сутиена е  голяма и като се стегнат презрамките се повдига отзад  Rolling Eyes
Ако се купи подходящ размер няма да се повдига и да стой така  Wink

# 62
  • Мнения: 1
Аз пък влязох в един новооткрит магазин в централната част на Варна и там продавачката ме убеди да си взема модел от ново поколение сутиени. Както ми обясни тя - това е многослоен пластичен материал  - тъничък и дишащ, доверих и се. Купих го още в началото на лятото, когато беше по-дъждовно, ама сега с тия жеги във Варна/до +35 през деня/ направо съм щастлива, че си го взех.
Има го в няколко цвята, аз пробвах и взех бял - сега пък смятам да отида и да взема още един - в черен цвят.

# 63
  • София !
  • Мнения: 1 240
Пудра на Yardley http://www.yardleylondon.co.uk/talcs.html и съм тип-топ.
Открих я на 13 /беше подарък на майка ми/ и от този момент не ѝ изневерявам.
Ползвам push-up сутиени, малцина могат да си позволят само плат Peace
Универсална е - мишници, гънки, сутиен, крака - безотказна е Peace
Я, гледай ти. Не съм знаела. Ще пробвам на всяка цена.
И аз нося push-up сутиени.  Peace

Аз също  Peace .

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Аз пък влязох в един новооткрит магазин в централната част на Варна и там продавачката ме убеди да си взема модел от ново поколение сутиени. Както ми обясни тя - това е многослоен пластичен материал  - тъничък и дишащ, доверих и се. Купих го още в началото на лятото, когато беше по-дъждовно, ама сега с тия жеги във Варна/до +35 през деня/ направо съм щастлива, че си го взех.
Има го в няколко цвята, аз пробвах и взех бял - сега пък смятам да отида и да взема още един - в черен цвят.

Аха, и се регистрира само за да ни го кажеш... Жалко, че никой не те попита за подробности...

Общи условия

Активация на акаунт