"Прилив и отлив" - Ей го чаканото лято, тук при MedCezir-ското ни ято - ТЕМА 90

  • 26 770
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 72
Милички лека нощ и от мен. Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping

# 691
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 Hug Hug Hug Добро утро златни Hug Hug Hug Hug

# 692
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Добро утро! Hug Hug Hug Много хубава седмица ви желая!

Мими, Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 3 637
Привет  Hug Hug Hug
Момичета,аз ще гледам по една серия всеки ден,докато съм в нас,защото после като почна работа времето ще ми е оскъдно  Peace.Сега пускам епизод 1  Hug
А пък може да си коментираме по всяко време  Heart Eyes,а оборката да е вечерта около 20-21  Heart Eyes
разбира се,никой не е длъжен,то и няма как да се съобразява с някой друг  Peace,но горе долу ще вървим заедно  Hug
Лили,с малко закъснение,да ти е живо и здраво момчето и да ви носи много радости  Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 25 351
Добро утро на всичкииииии  Hug Hug Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 3 637
Ани,добро утро  Hug Hug Hug

ох немога да гледам и да не коментирам  ooooh! Mr. Green,направо бях забравила Ейлул как се държеше подигравателно с Мерт  ooooh!
ох и малкия колко обича брат си,с последните си пари му купи кексче за рд-то
ох и в началото показват разликата между двамата,Яман е по кроткия и уравновесен,а Кенан е бунтар,по емоционален,човек който обича адреналина

# 696
  • Мнения: 25 351
Ани,добро утро  Hug Hug Hug

ох немога да гледам и да не коментирам  ooooh! Mr. Green,направо бях забравила Ейлул как се държеше подигравателно с Мерт  ooooh!
ох и малкия колко обича брат си,с последните си пари му купи кексче за рд-то
ох и в началото показват разликата между двамата,Яман е по кроткия и уравновесен,а Кенан е бунтар,по емоционален,човек който обича адреналина

Даниии  Hug Hug Hug коментирай си.  Hug Аз миналата седмица превъртях набързо 1 серия и днес мислех пак, ама май няма да мога.  ooooh!

А мен ме дразни много Ендер.  Peace Голяма е снобка.  ooooh! Хайде Ейлюл е разглезено момиче, ама Ендер е жена все пак.  ooooh! тя явно до края така и не се промени.  ooooh!

# 697
  • Мнения: 3 637
ах и тази Суде,показа лютия си и заядлив език още на търга,завижда на Ендер,тая маймуна проклета  Crossing Arms
Ааа още при първата им среща Селим хареса Яман,припозна себе си от раз  Peace
Ах Судеее,не пропуска да намекне на Мира за Оркун,ако може по бързо да вземе момчето с парите,хич не я интересува дъщеря и дали го обича или не  #Cussing out,пак почва да ме ядосва тая жена  #2gunfire

# 698
  • Мнения: 3 637
иии немога да разбера Мерт ,защо се дели от другите,комплекс за малоценност ли е  newsm78,комиксите и лаптопа  ooooh!,детска му работа  Rolling Eyes
Ааа и АШК не пропуска да намекне на Ендер,че е взела беден мъж,как го е преживял незнам,но му е голяма болка

# 699
  • Мнения: 25 351
Аз ще илюстрирам с гифчета и снимки  Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 20 795
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug







# 701
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Аз ще илюстрирам с гифчета и снимки  Joy Joy Joy


А за абла остава да ги повтаря Mr. Green

# 702
  • Мнения: 20 795
Аз ще илюстрирам с гифчета и снимки  Joy Joy Joy


Party Party Party Party Party
Още тук Яманко ми стана безкрайно любим.  Crazy Crazy

# 703
  • Мнения: 25 351
Вениии, Hug Hug много хубави гифчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мими, ето още  Party Party Party

# 704
  • Мнения: 25 351
дай газзззззззз  hahaha hahaha hahaha hahaha




Общи условия

Активация на акаунт