Лято в Албена 2014 г. - (Тема 2)

  • 50 164
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 100
Тази година пропуснахме Албена,  ходихме на Свети Влас - пак на ол инклузив. Беше доста добре, но Албена си е Албена. Дано да успеем следващото лято да отидем там. Някой да е посещавал това лято аквапарка?

# 721
  • Мнения: 13 593
Тази година пропуснахме Албена,  ходихме на Свети Влас - пак на ол инклузив. Беше доста добре, но Албена си е Албена. Дано да успеем следващото лято да отидем там. Някой да е посещавал това лято аквапарка?
Има много коментари за Аквапарка, но ще трябва да прегледате темата.

# 722
  • Мнения: 1 351
От утре започват ранните резервации за 2015 г.

# 723
  • Мнения: 24 467
От утре започват ранните резервации за 2015 г.
Пу, първа на клавиатурата!  Simple Smile

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Да, ама нещо пропускат информацията за аквапарка - включен или не в цената и на кои хотели?

# 725
  • Мнения: 24 467
Те няма ли да публикуват цените и съдържанието на услугите по хотели, когато открият сезона за записванията?
Аз чакам, но още не е дошъл моментът.

# 726
  • Мнения: 13 593
И в сайта още не са качени цените за сезон 2015..
Относно  Аквапарка, предполагам, че ще е безплатен отново само за гостите на Ралица.
Лично аз, този път няма да се възползвам от ранно записване.

# 727
  • Мнения: 1 351
В сравнение с тазгодишните цени забелязвам повишение на цените, поне на хотела, който мен ме интересува.
Не мога да видя точно с колко, защото в ценовата листа стоят цените за тази година все още, обаче го смятам, че ми е по-скъпо с 6 лв./човек/ден...

# 728
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
за Нона ми излиза същата цена като тази година.

# 729
  • София
  • Мнения: 11 492
за Нона ми излиза същата цена като тази година.
Душички, къде ги гледате цените?

# 730
  • София
  • Мнения: 274
Има разлика в цените действително, въпреки че все  още в сайта са цените за 2014 г.
За някой от хотелите в парковата зона има увеличение - х-л Орхидея, х-л Магнолия и намаление за х-л Компас, х-л Панорама и х-л Ком. Също така няма яснота относно междинно хранене  11.30 ч. - 16.30 ч. на плажа в р-т Доростор и р-т Рай.
Има помяна в концепцията "Ултра ол инклюзив"   на  "Ол инклузив плюс" за х-л Ком, както и отпада "Ол инклузив плюс" за х-л Компас и х-л Панорама.
За сега съм открила тези разлики.

Последна редакция: пн, 13 окт 2014, 15:02 от pnet

# 731
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
за Нона ми излиза същата цена като тази година.
Душички, къде ги гледате цените?
от главната страница вляво избираш периода , ако искаш и съответния хотел и ти излизат цените,ако те устройват направо минаваш към резервацията.

# 732
  • Мнения: 13 593
В сайта на Албена, има календар, там като си пуснах датите същи както за тази година наистина излиза по-евтино за хотела в който имах резервация. Странно, не ми се вярва да е така.

Последна редакция: пн, 13 окт 2014, 18:27 от MAMA NA jORI

# 733
  • Мнения: 13 593
за Нона ми излиза същата цена като тази година.
Душички, къде ги гледате цените?
от главната страница вляво избираш периода , ако искаш и съответния хотел и ти излизат цените,ако те устройват направо минаваш към резервацията.

# 734
  • Мнения: 13 593
Сега се замислих, дали пък миналата година отстъпката не беше 15%,а сега е 20% и оттам да идва разликата? Не помня, колко беше.

Общи условия

Активация на акаунт