Лято в Албена 2014 г. - (Тема 2)

  • 50 153
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 6 301
УОИ предполагам са махнали, защото тези хотели стават атрактивни с аквапарка си. Това лято до последно имаше места почти във всички хотели, и то на добри цени.

# 751
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
djalma, аз никога не "кълва" точно на тяхното ранно записване.
1. 20% отстъпка, но в момента я няма допълнителната отстъпка от 5% за онлайн резервация.
2. Сега пускат само двойни стаи. По-големите помещения, които мен ме интересуват, винаги ги пускат някъде след м.април.
3. Лятото на ласт минит пускат хубави хотели на промоция "плати 6, ползвай 7 нощувки". Реално това е почти 15 % отстъпка, която ти дават в разгара на сезона. Към нея прибавяш 5% за онлайн резервации, плюс, ( след като им е минало общото събрание и са си преподписали евентуално договорите за ползващите допълнително отстъпки от Вива клуб, Доверие и прочие), прибавяш още 5%. И стават едни прилични 20-25% отстъпка, без да затваряш пари 10 месеца.

Роси, като си задавах и аз различни периоди, установих че разликата в цената точно за Ралицата- Акваклуб за силен и междинен сезон е пренебрежимо малка. Сигурно заради Аквапарка.

# 752
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
Наистина искам много да резервираме в Албена, но за мен тези цени са високи за 5 нощувки.Не мога да си го позволя, особено когато открихме, че Сандански  е едно приятно място за почивка и ще се постараем да повторим и идната година.За това отново ще търся нещо по-приемливо.
Честно казано се чудя да използвам ли ранните записвания скоро или да чакам ласт минит за сезон 2015г.Последния път имахме жестоко преживяване с малкия броени дни преди морето.

# 753
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Време е да открием нова тема!    Hug     Заповядайте в Лято в АЛБЕНА 2015!    Hug

Общи условия

Активация на акаунт