Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 278

  • 36 947
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 007
Скрит текст:




Влизам в епизод 4.



http://gecce.com/magazin/foto-galeri/turk-erkeklerinin-yakisikli … ugunun-kaniti?p=1

Марта, заглавието е: "Доказателство, че турските мъже са красиви!"

Галерия от снимки на известните турски мъже и под номер 1 - Енгин Акюрек. newsm51 txtloves

Тези защо не спретнат една анкета, че да им наредим по-правилно редичката.
№ 20 по милост щеше да е 34-ти или изобщо да го няма, ако питаха публиката де.  Joy

# 46
  • Мнения: 23 287










Договориха се, въпреки "възраженията" си един към друг ...

# 47
  • София
  • Мнения: 7 893



Тези защо не спретнат една анкета, че да им наредим по-правилно редичката.
№ 20 по милост щеше да е 34-ти или изобщо да го няма, ако питаха публиката де.  Joy

Енгин си е Енгин , но какво му е и на Къванч. Много красив мъж според моите  разбирания. Какъв актьор е не знам , не съм му гледала сериалите. Защо трябва обаче, за да кажем нашия човек колко е добър да смачкаме другите. newsm78   Sick

# 48
  • Мнения: 1 007
 yes Защото винаги има съревнование и класация.
А аз никого не смачквам, той даже не подозира, че дишам. Smile
но си казвам мнението, честно и откровено.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142




Договориха се, както писа Марта.
............
 AureliaFelix, утрепа ме с "той даже не подозира, че дишам". Подозира, подозира, та ние сме българските му фенове. И той знае, че ни има. Всичко знае. За нас по-важното е, че него го има.

Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 13:53 от mariana51

# 50
  • Мнения: 1 007
Имах предвид Къванч, Мариянче,
тоест поста ми е отговор на № 47 - Shatzi
Не че Енгин е хаберлия за мен де, но за българските си фенове, надявам се, че знае колко много, ама мноооого го обичаме и ценим.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142




Като си припомням сега двамата братя - уважението на Йомер към по-големия брат, заместил баща му.... Тоя Хюсейн не очаква ли, че ще дойде Видьов ден. Какво петно ще лепне на брат си и семейството си. Какви ли са били мотивите му за убийството? Ами тези диаманти скрити от него - какво ще прави с тях? Варианти много...

# 52
  • София
  • Мнения: 1 001
Тримата мускетари: Един за всички, всички за един!

Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 14:24 от Light /Свети/

# 53
  • Мнения: 23 287










Йомер Джанер се появи вече ...

Между другото бях впечатлена от бързината с която работеше Емре / как пишеше  само ...  Shocked





# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142




Да пием чай с Йомер и кафе с Елиф. Подготовката за Йомер Джанер.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 001
Ах, този любопитко  smile3503



Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 15:10 от Light /Свети/

# 56
  • Мнения: 23 287
Скрит текст:




Като си припомням сега двамата братя - уважението на Йомер към по-големия брат, заместил баща му.... Тоя Хюсейн не очаква ли, че ще дойде Видьов ден. Какво петно ще лепне на брат си и семейството си. Какви ли са били мотивите му за убийството?
Ами тези диаманти скрити от него - какво ще прави с тях? Варианти много...

Тука ми идва една безумна идея на ум граничеща с абсурдността. Joy Joy Joy

Скрит текст:
Нали гълъбите са отлетели, пък Йомер обеща, че ще ги върне ... ooooh!

Я, си представете ... гълъбите изкълвават диамантите   Joy Joy Joy  и после Чиче и Метин, зарязват риболова и се отдават на лов - отстрелване на гълъби  Joy Joy Joy

Съвсем сериозно - подобно нещо има в крими романите, но със чайки.

"Лорд Питър прави оглед на трупа" избрани разкази - Дороти Сейърс / не помня обаче името на разказа /.
Та там - млад мъж / студент по медицина или пък беше тъкмо завършил, естествено беден / получава известие,че богатия му чичо е починал. Самоубил се е, но в написаното малко преди смъртта си завещание му е оставил "нещо".

Чичото се  оказва с ексцентрично чувство за хумор, защото завещаното "нещо" е собствената му храносмилателна система - която след смъртта му/ съхранена в стъкленица със спирт / да бъде предадена на племенника с пожеланието - " да я изучи най-внимателно" и след това да си живее щастливо живота.  Племенникът е бесен, защото чичото е бил страшно богат и решава да се отнесе към известният Лорд Питър, който се слави със страхотен детективски нюх с молба да му помогне в този казус. Докато обаче Лорд Питър прави проучванията си - въпросната стъкленица пада през някакъв прозорец на ... плажа. Чупи се и съдържанието и е отмъкнато от ято чайки.

Най-интересното идва с разкритието, че въпросният чичо е бил неизлечимо болен и е идвал естественият му край.

Решава като за последно да се "пошегува". Продава всички ценни книжа и със всичките си пари ... купува 12 скъпи диаманта.  Гълта ги и се самоубива.

Разчита естествено,че патологът ще спази абсолютно точно указанията и няма да наруши целостта на храносмилателната система и изпълнителят на завещанието ще я предаде както е упоменато, заедно с указанието...

На финала ...  Grinning  

Намерените в разкъсаната от чайките "храносмилателна система" са 11 на брой диаманта...  

Икономът започва от сутрин до вечер да преследва чайките по брега на морета с надеждата, че ще стрелне тази в която има диамант за милиони ...  Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 1 001

Тука ми идва една безумна идея на ум граничеща с абсурдността. Joy Joy Joy


 newsm10 newsm10 newsm10

# 58
  • Мнения: 23 287




Е : "Ти идваш у нас, когато ти скимне,
а аз не мога да дойда, така ли?"

При повторното гледане започвам да търся някакви индикации от страна на Хюсеин  за промяна в поведението / все пак уби двама души най-хладнокръвно /.

Освен да започне да говори на сън и Мелике да разбере нещо ...

Йомер как говори ... Grinning   " Горе ръцете - легни на земята !"

Добре,че вече му дадоха отделна стая ... иначе  Хасан  ще има да се чуди за каква "гора" говори чичо му ... още повече пък в очите на някого ... Grinning




# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Вестник "Сабах" отбелязва, че след промоцията на "Мръсни пари и любов" в Гърция, пресата им прави реклама на първите си страници и със снимки от следващите серии.



http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=221856

Днес и тук отразяват желанието на феновете в Туитър за обща фотосесия на Енгин и Туба.




http://www.ayakligazete.com/cnt/medya/tuba-buyukustun-ve-engin-akyurek-icin.html

И тук от днес: Желанието за обща фотосесия....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт