Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 278

  • 36 966
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 354




Йомер и Елиф тръгнаха срещу "лошите" ...

Постепенно ще научат както  тайните на семействата си, така и своите ...


# 61
  • Мнения: 23 354


"Ако се обади да ми каже,
ще се доверя на Елиф."


"Но ако не се обади...
Не мога да рискувам."


"Не изчакваш, значи не й вярваш."


# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227




Йомер Джанер ни превзе.

И един следобеден поздрав:



https://www.youtube.com/watch?v=D7njS8fJpi4

# 63
  • Мнения: 1 097

Изпаднал в размисъл.

# 64
  • Мнения: 23 354


Момичета  Two Hearts хубава и прохладна юлска вечер на всички ! Ще се опитвам да ви "наглеждам" нощес  newsm53

Мариянка Two Hearts за всички новини около сериала и в частност Енгин ! Биваше една снимка отнякъде да беше попаднала - дали сам или в компания  newsm03 Ама каквото -такова.

Успяхме да обърнем внимание и на 4 серия ... Бяхме в камерен "мускетарски" състав, но дано това да се дължи на факта,че е края на седмицата и момичета се подготвят да почиват някъде ...


Свети Two Hearts много хубави колажи и днес ! 

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227




Ех, този Йомер....
...............
Марта, лека работа...

# 66
  • София
  • Мнения: 1 001
Имам една мечта:

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227




Прекрасни и двамата.
..............
Light /Свети/, ами страхотна мечта.

# 68
  • Мнения: 914
Здравейте на всички фенове,

Не съм писала досега в тази тема, но така все пак гледам последния филм с Енгин и следя какво сте писали та реших да се включа.
Понеже нали всички се питат, къде тоз човек изчезнал? Има предположения. Та моите са, че ако втори сезон италианския му е задобрял, значи със сигурност сега учи италиано с някоя bena учиелка Wink Е разбира се шегувам се ама верно, ако има моменти в сериала, където да се налага да казва нещо на италиански значи съм права поне за ученето ако не за дaскалката Simple Smile.
 

# 69
  • Мнения: 1 285



              Здравейте компанията !

Днес по стечения на обстоятелствата изчезнах по задачи и преди малко ви прочетох.
Много сте се забавлявали. Освен преговора на четвърти епизод на КРА, сте се вживяли
и в ролите на "сватовници", избирайки си Тувана, заради българския корен.
От вашите клавиатури, знаете в чии уши.  Grinning Grinning Grinning
След, като ви прочетох в главата ми зазвуча песента на клуб НЛО - "Брак в чужбина",
където главния герой се жени ту за американка, ту французойка, ту мъничка японка и
накрая избира :  Най-добре е нашенка от село,
                               даже слабичка и бледа,
                               но ще се оженя смело.  Joy Joy Joy Joy Joy
Пиша по памет, но така я почувствах Тувана с нашенския корен. Grinning Grinning Grinning И аз съм за.
Така Енгин вероятно ще ни посети, за да добие представа от къде аджеба произлиза
тази прекрасна дама. Пък тя, че е готина и много красива мацка, няма съмнение.
Мечтите поне са безплатни,  да си помечтаем, даже и за Оскар.
 newsm51

Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 20:39 от komet

# 70
  • Мнения: 1 649
Аз пък да си кажа за класацията
За №1 няма да коментирам, но след него ми са фаворити №31 и №34
Колкото до Енгин и жената до него, много съм изненадана ,че българските фенове на Туба не я гаджосаха с Енгин.Досега я сватосваха със всичките и филмови партньори без този от 20 минути.Сигурно близначките я спасяват от жълтините

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227




Днес да не забравим и Текин.
..................
 katrina123, а ако номер 3 е красив турчин, скачам на покрива на фургона. Слагам отново линка за да не се връщаме назад.
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/turk-erkeklerinin-yakisikli … ugunun-kaniti?p=1

# 72
  • Мнения: 1 285




Днес да не забравим и Текин.
..................
 katrina123, а ако номер 3 е красив турчин, скачам на покрива на фургона. Слагам отново линка за да не се връщаме назад.
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/turk-erkeklerinin-yakisikli … ugunun-kaniti?p=1


Марианка, телепатия. И аз като ги разглеждах и го видях
се смях почти на глас. И аз скачам върху покрива на фургона за компания. Joy Joy Joy
Според мен те не са подредени по някакъв критерий, а просто са сложени известни
за тях имена, но без ред.

# 73
  • Мнения: 1 649
Скрит текст:




Днес да не забравим и Текин.
..................
 katrina123, а ако номер 3 е красив турчин, скачам на покрива на фургона. Слагам отново линка за да не се връщаме назад.
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/turk-erkeklerinin-yakisikli … ugunun-kaniti?p=1[/b]
Верно, че №3 е голям грозник и се чудя красива жена като Берен какво прави с него.Ама то хубавите ябълки  прасетата ги ядат.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


https://www.facebook.com/EnginAkyurekFansPakistan/photos/a.30746 … ype=1&theater

"Има толкова много области, толкова много играчи, толкова много отбори, но един от тях е победителят от "МАЧА НА МЪЖЕТЕ." Той е само един и не е кой да е, а нашият герой, ЕНГИН АКЮРЕК." - (Аиша Асгхар)

Общи условия

Активация на акаунт