Слънчеви лъчи озаряват ФЕВРУАРСКИТЕ очи

  • 22 611
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 141
duceto  Heart Eyes - Дучееееее позабавлявах се Joy
Понеже моят мъж досущ прилича на твоя му прочетох малко от теб написаното, а той "видя ли, видя ли не съм единствен - дето все ми викаш, че друг такъв като мене няма" hahaha
Днес съм му сърдита и е "наказан" не му говоря и цял ден сам се оправя с детето Whistling Laughing
Трябва май по-често да се сърдя Whistling
Elefteria  Heart Eyes - обещавам, няма да се оплаквам  baby_neutral
Момичета, аз най-сетне съм готова.
Скрит текст:
Цял ден  newsm79 newsm28 wash hang 1dishes    food002
Наготвих за утре, че ззълвата не стига, че ще гледа Мони ами няма да свари и за в тях да си наготви, та реших да съм й в помощ. 2 основни и 1 пил. супичка + 3 тави мъфени, че моят мъж утре е рожденик и удря 30така Two Hearts
Та така, благодаря на тези, които ме изчетоха Flutter
Sahasarara  Heart Eyes - започва Малкото булче след малко  Laughing и аз ги гледам  Blush а моят мъж само ми се подиграва Grinning
 Hug -ки на всички

# 61
  • NE
  • Мнения: 10 999
Днес е лудница при нас. Боли ме главата, стомашно неразположение, мрънкащ Вили и съм ей така  Crazy Хубаво, че майка се върна от работа и ми помогна. Поне Вилито спря да кашля.
Открих, че със спринцовката на Панадол пием вода и така му давам хомеопатията.

# 62
  • Мнения: 2 431
Няма място за подигравки, на младите мами всичко ни е позволено Simple Smile))

# 63
  • Мнения: 27
Добър ден от нас  Simple Smile
Аз да ви споделя каква сполучлива покупка направих днес.
Обаче не знам как да си кача снимката, така че показвам един подобен вариант. http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=15722&cat=40 Е моето е за 3.70 лв де, ама голям кеф е. Препоръчвам  smile3504 Днес дадох праскова. По късно ще дам и краставичка  Simple Smile

rossykv Честити ви зъбчета  smile3501 Браво на детето!

flower fairy Много неприятно.  Confused Оправяй се бързо!

Elefteria И ние сме с Атоп. дерматид. Обаче се захранихме. Стихваше от кортикостероидните кремове и все си мислехме, че е отшумяло. Този път обаче, май наистина се справихме. Няма и следа за момента  newsm44

На мамите с дълго спящи бебоци, благородно завид от мен  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 431
Ааа, и ние имаме такова, подарък от сестра ми. Ще споделиш как го намира бебчето, нали? Simple Smile

# 65
  • Мнения: 27
Sahasrara Много и хареса, поне за сега. Всичко изсмука за отрицателно време. Моето е с дрънкалка в долната част и сега си го ползва за играчка  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 149
Sahasrara Много и хареса, поне за сега. Всичко изсмука за отрицателно време. Моето е с дрънкалка в долната част и сега си го ползва за играчка  Simple Smile
И аз гледах нещо подобно,но на кутийката пишеше за над 10 месеца ThinkingМислех да взема на дребната,но надписа ме притесно.Значи ще търся като вашето.Имам само една питанка-не капе ли от плода върху детенце,не се ли цапа? Thinking

# 67
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз мисля, че както неразливаемата чаша, така и мрежичката са за по-големи деца. Доколкото схванах идеята на захранването е да се създадат вкусове и навици на хранене. Така например плод се дава само като закуска за да се знае, че не е за наяждане. Peace Така и в началото е хубаво да се яде с лъжичка за да придобият навик да я използват. Това са само размисли без страсти.

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 23:45 от Flower Fairy

# 68
  • Мнения: 642
Sahasrara Много и хареса, поне за сега. Всичко изсмука за отрицателно време. Моето е с дрънкалка в долната част и сега си го ползва за играчка  Simple Smile

А в биберона пюре ли се слага?  newsm78 Или може и цял плод - да го гризе?

Уффф, мами, вие понякога пренебрегвали ли сте съвет от лекар, защото не чувствате, че е правилното нещо? На мен последно ми казаха, че детето нали не наддава достатъчно според техните представи и верно май сме спряли нещо - не знам дали 6 мес и 150 гр ще е качила и съответно ми казаха да дохранвам с АМ и да бутам пюрета...ама бебка на моменти не иска - АМ с лъжичка не ще, само ако е сгъстено с оризова каша...мъчим се на биберон, но много плаче и аз накрая пак и давам от мен, само гледам да не е веднага...пюрета ядеше, но днес например реши да тренира обръщане в шезлонга...общо взето си карам по нейния си стар режим - дето ми казаха че не бил правилен...не мога да я оставя да реве, защото нещо вътрешно не съм убедена, че трябва толкова да го насилвам детето (а като беше на физиотерапия и ревеше, нямах проблем, защото се виждаше че има нужда и има ефект)...и си се чудя аз ли греша и само по-лошо правя, като не й давам допълнително или тя си знае... ooooh!

# 69
  • NE
  • Мнения: 10 999
Копчелино Няма нито един лекар, който да ти покаже как се гледа едно бебе повече от самото бебе. Забрави тези мерилки. Ако бебето е спокойно, не се насилва и майка му е спокойна ще си качва и самото дете. Кърми го на поискване, давай зеленчукови пюренца и каши и си гледайте живота.
За мен това напрежение ви се отразява пагубно. Води се по бебка и си свиркай. Мен нищо не може да ме накара да правя нещо на Вилито против волята му.

# 70
  • Мнения: 642
Мерси, Фейчке,
то при нея проблемът е че няма поискване - аз гледам да й предлагам в някакви часови интервали близки до някакъв режим и тя в повечето случаи е съгласна. От време на време виждам от старите знаци че е гладна, иначе само ме обърква - то ръцете нон стоп са й в устата, ако ли не езикът нон стоп и е навън Simple Smile Тя, като майка си, не знае точно какво иска, но за сметка на това, знае мноооого добре какво не иска  Joy

# 71
  • Англия
  • Мнения: 1 015
Копчелино, за какво е била на физиотерапия, май беше споменала, че не се обръща, за това ли? Разкажи как протича.

# 72
  • NE
  • Мнения: 10 999
Копчелино И Вилито смени признаците за глад. Предлагаш и ако не иска не настояваш. При нас напоследък се получава следния сценарий - предлагам, не иска, след малко се навира и поисква. Ако даваш чай/вода да е след кърмене. Колко пъти суче и спокойна ли е след това?

# 73
  • Мнения: 642
Фейчке, събират й се към 6-7 само кърмения и тя почти всеки път заспива. Само че се храни по половин час и се чудя аз ли нямам мляко или тя само си чеше венците с мен - усещам че ми слиза мляко, тя уж преглъща, ама не е много енергично и за около 5 мин, и не чувам как й шурти мляко в устата (преди се чуваше). Иначе е спокойна според мен, реве само ако й направя нещо, дето не й е по кефа, пищи си, аз си мисля че е на игра и си спи през деня също. Имам едни такива изблици на енергия като започва да маха едновремено с всички крайници, ама то е от радост, та не знам...последните дни се будеше с плач от дрямките, но като ме види и се успокоява...

# 74
  • NE
  • Мнения: 10 999
Копчелино Голям лаф ударихме в 4:30 часа. Та ако яде по толкова е ок, а ако и заспива още по-добре. Кърмата ти се е регулирала според нуждите и и това е причината да не шурти в устата и, а и вече такава силна струя ги изнервя много. Давай и да си сучи. Вилио също спазва режим близък до 3 часа, вече са големи и сами определят интервалите на сучене. А ако се тревожиш я мери, но нека да е на 24 часа или повече, че си е мания с меренето.
Никога не съм мерила Вилито дори и в родилното когато не искаше да суче и смъкна почти половин кило за ден. После се успокоихме и почна да наддава бързо.

Общи условия

Активация на акаунт