Против акне/пъпки по лицето 3

  • 116 004
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 18 562
момичета кажете за шипковото масло по-подробно, как го ползвате, директо ли, по колко пъти на ден, има ли ефект и след колко горе-долу се забелязва, говорим за петънцата от пъпки
днес щи си взимам и затова се интересувам

# 481
  • Мнения: 3 595
Вечер на леко влажна кожа 3-4 капки за цялото лице. Повече може да стане контрапродуктивно. Принципно пише не всеки ден, но аз всяка вечер го слагам. Белезите трудно се махат, минаха поне 2 месеца докато видях цялостно избистряне, но пък ако ми се случи да ми излезе пъпка вече не ми остава белег след нея.

# 482
  • Мнения: 261
Чувала съм добри отзиви за Cannaderm Aknea.Ако някой го е пробвал,моля да сподели

# 483
  • Мнения: 18 562
момичета имате ли отзиви за Дерматологична клиника в София-Дървеница, мисля да си запиша час там. Искам да си направя и изслезвания.Имате ли представа за акне какво точно се назначава?А хормоните?Кой от тях се изследва?

# 484
  • София
  • Мнения: 15
Аз ходя в тази клиника почти от самото й откриване, при др.Петров. Доволна съм от отношението и от резултатите. Благодарение на др.Петров акнето ми за момента е под контрол. За него мога да кажа само хубави неща, обяснява ти всичко, няма да ти налага терапия, която не е подходяща за теб.
Относно изследванията дерматологът ще ти ги пусне ако сметне за необходимо, зависи какъв вид и каква форма на акне имаш.

# 485
  • Мнения: 18 562
: nikit0 благодаря ти, в понеделник ще се обадя за час, но как стоят нещата откъм часовете?тъй като аз работя на смени и трябва на 100% да ми се спази часа, за да не закъснея за работа, другият вариант е събота само  Simple Smile Аз питам за изследванията,защото във ВМА ме погледнаха само под лупа без нищо друго да ми правят, взеха ми 80 лева и нищо не направихме, предписаха ми препарати само на билкова основа-мазила с невен и смрадлика +един гел за лице, само той беше хубав, от мазилата ми излизаха двойно повече пъпки Mr. Green и само едно от нещата ми свърши работа.Та затова съм супер резервирана, много през пръсти стават някои прегледи, а аз искам да ми се обърне внимание.

# 486
  • София
  • Мнения: 15
Обикновено се спазват часовете, рядко ми се е налагало да изчакам и то е било не повече от десетина минути. В събота също работят.

# 487
  • Мнения: 436
Аз ходя в Хил Клиник и ми правят процедури с e-matrix... за заличаване на белези...
Стана ми интересно за това масло от шипка и ходих да проверя в аптеката, но няма.
Вие откъде го купувате?

# 488
  • Мнения: 2 045
Аз ходя в Хил Клиник и ми правят процедури с e-matrix... за заличаване на белези...
Стана ми интересно за това масло от шипка и ходих да проверя в аптеката, но няма.
Вие откъде го купувате?
Погледни в био магазин  Peace

# 489
  • Мнения: 436
Аз ходя в Хил Клиник и ми правят процедури с e-matrix... за заличаване на белези...
Стана ми интересно за това масло от шипка и ходих да проверя в аптеката, но няма.
Вие откъде го купувате?
Погледни в био магазин  Peace

Благодаря, ще потърся Simple Smile  Hug

# 490
  • Мнения: 3 776
Аз се отървах от многогодишно акне с Glytone Step 3 - медицински крем съдържащ гликолова киселина. Третата стъпка е с най-силна концентрация на киселината. Бях се видяла в чудо преди да го открия. Преди няколко години изведнъж започната да ми излизат огромни, подкожни, болезнени пъпки, които не минаваха със седмици, а после белезите стояха с години. Веднъж преброих 73 пъпки общо, бях се отчаяла до степен да не искам да изляза от къщи. Оказа се хормонално акне, пробвах какво ли не, включително различни антибиотици, полза никаква не видях. За този крем четох ревюта в Амазон, поръчах направо този с най-голямата концентрация на киселина и за две седмици пъпките изчезнаха. Отначало лицето се зачервява и лющи, неприятно е, но пъпките спряха да се появяват. Сега вече почти след година изглежда кожата свикна, няма зачервявания и белене, само гладка кожа.   

# 491
  • Мнения: 1 844
Аз се отървах от многогодишно акне с Glytone Step 3 - медицински крем съдържащ гликолова киселина. Третата стъпка е с най-силна концентрация на киселината. Бях се видяла в чудо преди да го открия. Преди няколко години изведнъж започната да ми излизат огромни, подкожни, болезнени пъпки, които не минаваха със седмици, а после белезите стояха с години. Веднъж преброих 73 пъпки общо, бях се отчаяла до степен да не искам да изляза от къщи. Оказа се хормонално акне, пробвах какво ли не, включително различни антибиотици, полза никаква не видях. За този крем четох ревюта в Амазон, поръчах направо този с най-голямата концентрация на киселина и за две седмици пъпките изчезнаха. Отначало лицето се зачервява и лющи, неприятно е, но пъпките спряха да се появяват. Сега вече почти след година изглежда кожата свикна, няма зачервявания и белене, само гладка кожа.   
Brie,
този крем в България продава ли се?
След колко време употреба имаше резултат?
Някакви противопоказания има ли? По други части на тялото, освен за лице, може ли да се използва?
Сега ще го потърся в гугъл, но все пак те затрупвам с въпроси, защото вече имаш личен опит. Peace Благодаря ти предварително!
Имам някои неприятни пъпки по гърба и отдавна търся нещо, от което да има ефект.

# 492
  • Мнения: 3 776
Аз се отървах от многогодишно акне с Glytone Step 3 - медицински крем съдържащ гликолова киселина. Третата стъпка е с най-силна концентрация на киселината. Бях се видяла в чудо преди да го открия. Преди няколко години изведнъж започната да ми излизат огромни, подкожни, болезнени пъпки, които не минаваха със седмици, а после белезите стояха с години. Веднъж преброих 73 пъпки общо, бях се отчаяла до степен да не искам да изляза от къщи. Оказа се хормонално акне, пробвах какво ли не, включително различни антибиотици, полза никаква не видях. За този крем четох ревюта в Амазон, поръчах направо този с най-голямата концентрация на киселина и за две седмици пъпките изчезнаха. Отначало лицето се зачервява и лющи, неприятно е, но пъпките спряха да се появяват. Сега вече почти след година изглежда кожата свикна, няма зачервявания и белене, само гладка кожа.   
Brie,
този крем в България продава ли се?
След колко време употреба имаше резултат?
Някакви противопоказания има ли? По други части на тялото, освен за лице, може ли да се използва?
Сега ще го потърся в гугъл, но все пак те затрупвам с въпроси, защото вече имаш личен опит. Peace Благодаря ти предварително!
Имам някои неприятни пъпки по гърба и отдавна търся нещо, от което да има ефект.

desinkata_85, аз съм в Канада, купувам го от Амазон. Има го и в ебаy, но е по-скъп там, че сега въведоха нещо като мито, което плащаме отгоре на доставката. Резултат имаше буквално моментален, когато спряха да ми излизат нови пъпки.  По-нагоре писах 2 седмици, но за две седмици всичко се беше изчистило. Единственото правило, което трябва да се спазва е че трябва да се пазят частите, които се мажат от слънце. Използвам крем с фактор 50, когато излизам и като се връщам от работа например се мажа с него половин час преди да тръгна, че в колата пак изгарям. Понеже съдържа киселина, прави кожата по-чувствителна към слънчеви изгаряния и може да останал белези. Може да се ползва и по други части на тялото, понякога ми излиза по някоя пъпка в горната част на гърба - мажа и там и изчезва. За мене този крем се оказа панацея направо. Дават го и против бръчки понеже излющва и подновява кожата, но за там нямам впечатления.

# 493
  • Мнения: 1 844
Изключително много ти благодаря!  bouquet
Ще се пробва! Peace

# 494
  • Мнения: 237
Някой да даде мнения за Мелабел Тоник?

Общи условия

Активация на акаунт