Против акне/пъпки по лицето 3

  • 116 201
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 3 951
Досега не съм ходила на козметик, защото лицето ми винаги е било чисто, но напоследък нещо не е както трябва. Препоръчайте ми добра козметичка, по възможност в Студентски град или наблизо /все пак не искам да се мъкна из целия град с червено лице/.  Wink

# 496
  • Мнения: 147
Досега не съм ходила на козметик, защото лицето ми винаги е било чисто, но напоследък нещо не е както трябва. Препоръчайте ми добра козметичка, по възможност в Студентски град или наблизо /все пак не искам да се мъкна из целия град с червено лице/.  Wink

Мога да ти препоръчам салон в Студентски, правила съм си маникюр, педикюр, кола маска, подстригване и масаж, като от всички процедури съм много доволна. За съжаление не съм си почиствала лицето там и не мога да дам мнение от първа ръка специално за тази процедура, но ако желаеш мога да ти дам координати.

# 497
  • Мнения: 3
Здравейте,
Искам да ви запозная с моята история за начина, по който успях да се преборя с акнето, мазната кожа и пъпките по лицето без скъпи процедури и козметика.
Тайната е в крем с бензоил пероксид /benzoyl peroxide/, който убива 99.99 % от бактериите причиняващи акне.
Продуктите, които ползвам можете да си ги закупите от всяка една онлайн аптека в чужбина и са на доста достъпни цени.
Желая ви успех в борбата с този коварен съперник  Peace
Тук съм описал всичко http://acnebg.info
Поздрави

# 498
  • София
  • Мнения: 3 757
 Peace
Благодаря за споделеното!
 Hug

# 499
  • Бургас
  • Мнения: 6 951
Някой ползвал ли е този крем, има ли ефект?
http://www.himalaya.bg/product/117/krem-protiv-akne-i-papki-30-g.html

# 500
  • Мнения: 516
Аз не видях никакъв ефект от шипковото масло,омазнява ми прекалено много лицето и имам чувството,че ми излизат пъпки от него,за локално приложение върху пъпки съм много доволна от маслото от чаено дърво,изсушава ги и минават бързо,но сякаш привикнах към него.Добре ми подейства сякаш кокосовото масло,доста омекотява,но не трябва да се прекалява,защото омазнява доста.Сега ползвам зинерит,ще видим как ще ми е.

# 501
  • Мнения: 992
Дълго време се чудех дали да пиша или да изчакам още. Тези, които следят темата са засичали мои постове и през колко процедури и мазила и дерматолози минах. Когато имам възможност ще разкажа пак по-подробно. Началото на май приключих с поредния прехвален дерматолог, който искаше да пия роакутан и при, който направих няколко скъпи лазерни процедури. СДпрях неговите маски и кремове и се случи някакво чудо с лицето ми. Вече два месеца пъпка не съм имала. Започнах да използвам флуида Ред аут на фитокод а малко по-късно ми донесоха от америка крем с бензол пероксид 2.5 % и измиващ гел. Не знам кое от двете помогна. Редувам ги като повече наблягам на крема с бензол пероксид. Моя комплект е на Нютроджина. С всеки изминал ден лицето ми изглежда по-добре. Съжалявам, че не пробвах по-рано крем с бензол пероксид.

# 502
  • Мнения: 36
Дълго време се чудех дали да пиша или да изчакам още. Тези, които следят темата са засичали мои постове и през колко процедури и мазила и дерматолози минах. Когато имам възможност ще разкажа пак по-подробно. Началото на май приключих с поредния прехвален дерматолог, който искаше да пия роакутан и при, който направих няколко скъпи лазерни процедури. СДпрях неговите маски и кремове и се случи някакво чудо с лицето ми. Вече два месеца пъпка не съм имала. Започнах да използвам флуида Ред аут на фитокод а малко по-късно ми донесоха от америка крем с бензол пероксид 2.5 % и измиващ гел. Не знам кое от двете помогна. Редувам ги като повече наблягам на крема с бензол пероксид. Моя комплект е на Нютроджина. С всеки изминал ден лицето ми изглежда по-добре. Съжалявам, че не пробвах по-рано крем с бензол пероксид.

Може ли да споделиш снимка на нещо от изброените?  baby_neutral

# 503
  • Мнения: 18 562
Мики, радвам се, че имаш успех. Дано ефекта се зъдържи за по-дълго.
Моето лице сега е добре. Ходих на козметик и съм супер доволна от нея. Другия месец ще пусна и всички хормони за акне, защото тя ми каза, ме според нея е на хормонална основа. Аз също съм почти убедена, че има нещо такова. Нали може да отида без никакви направления във всяка една лаборатория и да кажа, че искам да ми пуснат 5-те хоромона за акне-тестостерон, прогестерон, DHSA,LH и там нещо си не ги помня всичките полови хормони newsm78

# 504
  • Мнения: 2 045
Мики, и аз много се радвам за теб    Hug

Miss_Bingley, относно въпроса ти - естествено, че можеш - отиваш, плащаш и си готова  Peace

# 505
  • Мнения: 18 562
То ясно, че мога ама да не вземат нещо да ми кажат, че искат напрвления от генеколог и кожен.Аз неслучайно на своя глава, защото те последният път дори не ми направиха никакви изследвания.

# 506
  • Мнения: 516
Изследванията за хормони не се поемат от здравната каса и няма как с направление,доколкото си спомням,доста пари излизат към 100 лева някъде една приятелка си прави наскоро.Отиваш плащаш си и така  Wink

# 507
  • Мнения: 210
Здравейте мами,една позната сподели,че е много доволна от продукти на Авен за акнеична кожа,та искам да си закупя гел за измиване,но се чудя кой от двата да бъде  http://www.eau-thermale-avene.bg/Product.aspx?id=48 или този http://www.kozmetika.bg/show/AVENE/70890_Clean-Ac-%D0%9F%D0%BE%D … 0%BE%D0%B6%D0%B0/.....Моля,ако сте ползвали,дайте отзиви.Благодаря предварително! Simple Smile

# 508
  • София
  • Мнения: 15
и аз се присъединявам към доволните от Бензоил пероксидните кремове.Моят е с най-високия процент 10%, донесоха ми го от Щатите и откакто го ползвам имам само някакви спорадични пъпки, които минават за отрицателно време.
Скрит текст:
За съжаление в България БП кремове няма от години. Преди съм ползвала Акне БП-5, което беше с 5% БП.

Относно хормоналните изследвания - в офертомат пускат от време на време оферти за пакетни изследвания. Аз разбрах след като платих за моите (на мен ми трябваа по друг повод) - към 90 лв.

# 509
  • Мнения: 18 562
nunkata333 да, да знам, че е така, по 15 лева на хормон, 100 ще отидат, но какво да се прави ще е хубаво да си пусна,имам съмнения за повишен тестостерон,а и при всички положения ще е добре да си видя нивата с оглед на това, че вече се замислям за бебе  Simple Smile
Друг е въпроса, че дори и да ми е завишен тестостерона надали ще мога да го променя това  Simple Smile
и съм 100% убедена, че ще ми изпишат противозачатъчни, които не искам да пия.

Общи условия

Активация на акаунт