Против акне/пъпки по лицето 3

  • 116 402
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 516
и аз се присъединявам към доволните от Бензоил пероксидните кремове.Моят е с най-високия процент 10%, донесоха ми го от Щатите и откакто го ползвам имам само някакви спорадични пъпки, които минават за отрицателно време.
Скрит текст:
За съжаление в България БП кремове няма от години. Преди съм ползвала Акне БП-5, което беше с 5% БП.

Относно хормоналните изследвания - в офертомат пускат от време на време оферти за пакетни изследвания. Аз разбрах след като платих за моите (на мен ми трябваа по друг повод) - към 90 лв.
Този продукт,който ти показваш е май гел за миене...аз сега ще поръчам на майка ми от Германия да ми купи Бензакнен,той също я има тази съставка...

# 511
  • София
  • Мнения: 15
Не, не е гел за миене, крем е. Пише гел, както на повечето продукти за мазна кожа, въпреки че консистенцията няма нищо общо с гел.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 056
и аз се присъединявам към доволните от Бензоил пероксидните кремове.Моят е с най-високия процент 10%, донесоха ми го от Щатите и откакто го ползвам имам само някакви спорадични пъпки, които минават за отрицателно време.
Скрит текст:
За съжаление в България БП кремове няма от години. Преди съм ползвала Акне БП-5, което беше с 5% БП.

Относно хормоналните изследвания - в офертомат пускат от време на време оферти за пакетни изследвания. Аз разбрах след като платих за моите (на мен ми трябваа по друг повод) - към 90 лв.
Този продукт,който ти показваш е май гел за миене...аз сега ще поръчам на майка ми от Германия да ми купи Бензакнен,той също я има тази съставка...
  в германия има ли кремлве с БП? И ако има не са ли с рецепта?

# 513
  • Мнения: 992
Аз между другото съм си поръчала и Бревоксил от Гърция. Той е с 4 % бенз. пероксид.
Скоро ще ми го донесат, но ще го оставя за есента. И през деня задължително съм с крем с фактор.

# 514
  • Мнения: 2 310
Аз сто теми назад на няколко пъти съм писала за крем с Бензоил пероксид.

Acne Plus Creme на Louis Widmer:
http://www.aposhop.at/louis-widmer-acne-plus-creme-1015765.html

# 515
  • Мнения: 1 844
Акне БП5 дали все още се продава в България?

# 516
  • Мнения: 992
Не, не се продава в България. Спрян е от производство. Нищо с тази съставка не може да се намери в Бг.

# 517
  • Мнения: 976
     БП има ли отношение към белезите? Защото пъпките ни вече са по-редки, но белезите си стоят. И какъв крем с фактор ползвате вие?

# 518
  • Мнения: 539
Аз изчистих белези с шипково масло.( бяха малко и пресни).Като цяло добре ми повлия на кожата.

# 519
  • Мнения: 976
   Кали, как го прилагахте?

# 520
  • Мнения: 539


Есента ми се появиха пъпчици. Доктора каза акне.
Използвах сутрин за измиване гела и крема-Вечер почиствах лицето с мицеларна вода и  слагах маслото. Две-три капки масло разнасям като крем.
На мен това ми помогна.

# 521
  • Мнения: 166
Много полезни неща намирам в темата, започвам да Ви следя!

# 522
  • Мнения: 516
и аз се присъединявам към доволните от Бензоил пероксидните кремове.Моят е с най-високия процент 10%, донесоха ми го от Щатите и откакто го ползвам имам само някакви спорадични пъпки, които минават за отрицателно време.
Скрит текст:
За съжаление в България БП кремове няма от години. Преди съм ползвала Акне БП-5, което беше с 5% БП.

Относно хормоналните изследвания - в офертомат пускат от време на време оферти за пакетни изследвания. Аз разбрах след като платих за моите (на мен ми трябваа по друг повод) - към 90 лв.
Този продукт,който ти показваш е май гел за миене...аз сега ще поръчам на майка ми от Германия да ми купи Бензакнен,той също я има тази съставка...
  в германия има ли кремлве с БП? И ако има не са ли с рецепта?
Майка ми каза,че вече от аптеката са казали,че ще го поръчат,защото го нямат в наличност и е без рецепта, голямата доза струвала 12 евро.

# 523
  • Мнения: 237
Аз изчистих белези с шипково масло.( бяха малко и пресни).Като цяло добре ми повлия на кожата.
На коя марка (ако имаш линк, моля те, сподели)

Някой има ли отзиви за Био Ойл?

# 524
  • Мнения: 2 045
Био Ойл категорично не - нефтен продукт, нищо общо с натуралното, чист течен парафин с по няколко добавки в него - ще запуши порите ако се ползва на лице и ще доведе до влошаване

Общи условия

Активация на акаунт