90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 515
  • 723
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 220
bobybonta Отразява се и на лицето и на врата, моя ми каза, че има разлика от преди месец и нещо... Simple Smile
malinkiii Ще се радвам да видим резултат, дано успееш да ги задържиш, мисля, че с режимната почивка ще успееш Simple Smile
krasito0 На Фифи снимките мисля, че са в тази тема разгледай я хубаво Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 21:27 от Mecho_Puh01

# 631
  • Мнения: 1 517
Цветенце, свиквам, свиквам ..чакам я с нетърпение ама много зор беее, направооо  Crazy
Ще взема да се откажа от левентите ..все на тъпааци попадам ...Василева май наистина ше трябва да праща нещо от Плевен Wink  Hug

# 632
  • Мнения: 517
Мен никой не ме отразява. Сърдя се!  Mr. Green Ще се наям накрая  Mr. Green

# 633
  • Мнения: 2 107
Мен никой не ме отразява. Сърдя се!  Mr. Green Ще се наям накрая  Mr. Green


Здравей, и аз скучая Laughing, сакън-недей се наяжда. По-добре разкажи кой ден си на режима, колко кг си свалила и др. такива.

# 634
  • София
  • Мнения: 3 098
Ох, аз днес се олях ..  Embarassed Embarassed Embarassed Бях на ресторант с една стара приятелка, която вече не живее в България и си поръчах кашкавал пане + овчарска салата. Държа ми до вечерта. Изпих 1 чаша таратор за вечеря и повече не исках. Решено е. Утре плодов! Имам си пъпеш и 3 банана. Ще стигнат. А, и лешници..  

Hug Поздравления на всички, които видях по снимките. Прекрасни сте. И аз ще пусна скоро, да не съм по-назад. Хихи Grinning Сладки сънища!

# 635
  • Мнения: 2 107
Какво ще кажете за йогата и карането на колело наужким, т.е. велоергометър? Аз им се каня, но все още не съм се наканила Embarassed, може би като посваля малко и олекне на костите..............

# 636
  • Мнения: 517
И на мен ми е скучно..та чак се нервирам  Mr. Green
Много ми стана смешно заради "Сакън сакън-недей се наяжда. "  Joy  Joy  Joy
На режима съм от 12 юли. Не съм заслабнала..ама на..продължавам..не се и тегля:)Ама това не е интересна тема за разговор  Mr. Green

# 637
  • Мнения: 4 864
Днес ми е първи плодов...ще оцелея. Карах на нектарини и сурови ядки.

Чакам месцето утре на обяд Wink

# 638
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте. Трябваше явно да се включа по рано  в темата. След 4 месеца неуспешни опити да преборя долна граница 71,9, ето че сега съм 70,9. Как да не съм хепи. Отделно с това сваляне съвсем ми изчезна апетита... Освен, че напоследък ако има едно лесно ще карам на праскови, диня и домати и краставици само..... Нищо не ми се яде, само свежести разни. Ама добре е за мен де.... Simple Smile

Лека вечер от мен и поздрави на всички. Не знам кога пак ще мога да си открадна 20 минутки за форума. ... Не ме оставят дълго-дълго. Малката е все едно с датчик. Само да ме надуши, че понечвам да сядам на компа и надава вой и идва да ме раздига. Ако ли не... жто ме чакат домакинки задължения - я да наготвя, изпра, простра, я салатата да направя, да изкъпя детето и да го приспя. в 22:00 нямам сили и името си да кажа......

# 639
  • Мнения: 154
SummerLove - наложително ли е да я ядеш тази киноа? По принцип момичетата тук все са казвали - зърната във варива, брашната от тях - във вгх, например  - варена царевица във варива, царевично хлебче - въглехидрати. Ако има как, избягвай такива храни, за които се съмняваш.
Магси - този кашкавал ти е крайно нережимен - от една страна смесваш протеините - яйце и млечно, а от друга - галетата за панировката изобщо не ти е за този ден, за капак - като се пльосне туй цялото чудо в гореща мазнина, се напоява с нея и става калорична бомба, та нищо чудно, че те е заситил.  Mr. Green
zanata
Скрит текст:
- за йогата с две ръце "за", на мен само ползи ми донесе, не знам ти колко килограма си - аз я започнах на 96кг., 175 см съм и абсолютно нищо ми няма на ставите и т.н. намери си качествен инструктор и започвай.

# 640
  • Мнения: 5 346
Аз пиша все по късни доби, ама такъв си ми е режимът.
КУРДОВ, моите адмирации! Браво за волята!!!
Видях едни много сладки дечица. Да са живи и здрави за радост на всички около тях!
На отчелите  хубави резултата-БРАВО!!!
На започващите- УСПЕХ!
Аз днес пътувах  надалеч от дома  и беше удобно да бъда на водно-плодов.
Лека нощ, приятели и успешен във всичко утрешен ден!

# 641
  • София
  • Мнения: 3 098
Магси - този кашкавал ти е крайно нережимен - от една страна смесваш протеините - яйце и млечно, а от друга - галетата за панировката изобщо не ти е за този ден, за капак - като се пльосне туй цялото чудо в гореща мазнина, се напоява с нея и става калорична бомба, та нищо чудно, че те е заситил.  Mr. Green
Опс, да.. Аз съм в почивка.  Laughing   Wink Вече ще оцветявам като пиша за храна.

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 23:15 от Магси

# 642
  • Nederland
  • Мнения: 856
SummerLove, киноата е за варивата!

Боби, голяма чаровница си и твоята стриктност и постоянство няма как да не дадат резултати! Hug Ти индивидуална програма ли имаш във фитнеса?

Тъжна луна, защо да не те отразява никой? Wink Може да сме ти пропуснали въпроса в тълпата, питай пак!  Wink

# 643
  • Мнения: 28 532
Ей Фифи, браво, чудесна си и ти...цифрата кила която си свалила е главозамайваща, станала си чаровница и половина! Всички останали фиданчици също са прекрасни, Бонтето грейнала, не само кила свалила, ама май и цвета на косата сменила....днес съм втори ден почивка
З кафе кайсия
О таратор пълнени тиквички със сирене, запечени и филия хляб;
В салата от авокадо и розов домат

Хайде лека нощ момичета, че едва ви дочетох и ми се приспа Hug Hug

# 644
  • Варна
  • Мнения: 241
Забравих да попитам киноата към бобов или въглехидратен се смята?  newsm78 newsm78 newsm78

Киноата, е в бобов, ако е на зърна. Аз също я харесвам много.  Simple Smile Правя си много вкусна салатка с бейби спанак и киноа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт