Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+

  • 64 776
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Моля ви, нека темата да продължи - на мен ми е полезна и интересна  bouquet
Нека да поговорим за грижата за лицето - ползвате ли анти-ейдж серуми, и виждате ли ефект от тях? Аз все още не използвам, може би защото се съмнявам в чудодейната им сила, не знам... Thinking Правих преди месец мезотерапия и мога да кажа, че има ефект при мимическите бръчици, и тези на челото -поизгладиха се и не са толкова врязани, предстои ми още една процедура, след което козметичката ми предложи друга терапия - подробности ще споделя като науча повече Peace

# 736
  • Мнения: 28 754
Ии на мен темата ми харесва! Нека да не бъдем толкова критични, все пак сме най обиквовени жени, бързаме, работим, гледаме деца.....това да изглеждаме добре е едно от малкото удоволствия, които ни остават!
Да аз ползвам серуми
Ползвам този на Нюкс озаряващ ли беше Simple Smile, за всяка възраст, много е лек и приятен и също този с колаген на Орифлейм, учудващо хубав и с невероятен ефект!
Искам и аз изправяне на мимическа бръчка! Между веждите! Давайте идеи? newsm78

# 737
  • Мнения: 13 866
Тези женици, които си показала, са твърде обикновени, твърде никакви и нехубави за мен, и какъвто и да е грим, а техният като цяло не е лош за възрастта им, не би ми направил впечатление как им стои заради самите лица, а не за това как е поставен. Те нямат хубави черти, за да се подчертаят, просто едни обикновени лица без нито една изразителна черта, затова не правят впечатление.

Това е твърде грубо и добре че тези жени вероятно не списват в този форум.
Тъй като не всички на този свят са хубави във вашият смисъл на думата се чудя какво може да им предложите.Предполагам никога да не се снимат. Вие мисля  дори не можете да осъзнаете че тези лица толкова обикновени за вас, вероятно са любими на някой по съвсем други причини. И е нормално да желаят да изглеждат малко по различни, освежени , защо не по-красиви.


Дамите от първите 4 снимки много ми харесаха.
За да оборя аз самата нося само перлен грим но клепачите ми го позволяват- не възрастта която е 45+.

Подкрепам Бен-джи - тук не пишат само писани красавици. не разбирам защо темата се превърна е обсъждане натова как да се или не се гримираме. така че явно последните страници всичко отиде по-дяволите.



Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 18:58 от _re_ge

# 738
  • Мнения: 17 546
Вижте какво, _re_ge, така аз виждам тези жени и точка! Няма да наклоните мнението ми в друга посока, защото на вас не ви е приятно. Не искам да лицемернича както мнооого пъти в този форум съм свидетел да се прави като някой покаже своя снимка. Това са едни обикновени жени, с незапомнящите се черти, които не са красавици в общоприетия смисъл на това и ако ги срещна, няма да ги запомня просто, защото те имат съвсем обикновени черти. Това казах и ако обичате, престанете да ми държите сметка тук за това, че мисля така! Гримът им ги освежава и те явно се поддържат; казах, че е подходящ за възрастта им; нечии майки са; някой ги обича и това, че те са обикновени съвсем не ги прави лоши или нестойностни хора и аз никъде не го твърдя, за да искате от мен да не говоря за тях лоши неща, защото не го правя. Просто са обикновени и аз няма да ахкам, и охкам колко прекрасни жени на 50 са, и колко красиво остаряват, и колко са поддържани. Не са показани забележителни жени на 50, а обикновени жени на 50, които се грижат за себе си.

Още някой да иска обяснение?! Защото нямам намерение да отговарям повече и не разваляйте темата като се пробвате да държите сметка на този или онзи за неговите собствени мисли и представи за света, и хората в него.

# 739
  • Мнения: 13 866
Това са ваши думи


Тези женици, които си показала, са твърде обикновени, твърде никакви и нехубави  

това са НЕ лоши неща да разбирам .
вие ги наричате грозни като се мислите за деликатна.
Много от жените които пишем тук сме именно такива - НЕ впечатляващи . Забележителните жени на 50 не пишат в бг мамма.

ами явно и аз нямам какво да правя повече в тази тема.
 И тук не сме се събрали да ахкаме и охкаме за това си има други тези в красива мама.



# 740
  • Мнения: 17 546
Никъде не съм ги нарекла грозни!!! Не ми завирайте думи в устата Stop
Пишат, пишат! Дори не подозирате какви впечатляващи жени пишат тук! Никоя жена, каквато и да е, не се смята за невпечатляваща и е силно изненадана когато някой и го каже. Повечето хора са по-обикновени, отколкото е собствената им представа за тях.  А и на не малко пък собствената им представа е, че са повече от всички останали и нищо не може да ги убеди в обратното, но това отново не е вярно.
Докато се разнасяха снимки на новата Мисис България, всички си позволяваха да коментират колко е грозна. Да, за нея смело казваме "грозна е", а тук трябва да си мълча и да не казвам нищо, щото какво?! Кое е нещото, което да ме ограничи да кажа какво мисля като някой пита и показва нечии лица?

И правете каквото искате и където искате, аз нямам никакви претенции към присъствието на когото и да е, където и да е в този форум.

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 19:39 от Бижy

# 741
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
....не разбирам защо темата се превърна е обсъждане натова как да се или не се гримираме. така че явно последните страници всичко отиде по-дяволите.

Темата тръгна в тази посока, защото авторката й (Ben_gy) публикува снимки с гримове на жени и направи коментар, до колкото аз разбрах - с очавакне на потвърждение на нейното виждане, а не всеки друг да каже какво мисли.

Първите снимки на по-зрели жени трябваше да бъдат харесани, а на младата жена - да не бъде одобрен - поне така аз разбрах текста Peace Дали тя самата е правила гримовете или са просто нейни приятели - мога само да предполагам.

Но не намирам за много уместно да се пускат снимки/гримове на други хора и да се коментират. По тази причина в самото начало не  коментитах изобщо. Заредиха се възмутителните коментари за последното момиче. Това изобщо - какво общо има с темата - грижа и грим над 40г?!?! Стана - дайте да хейтваме младите .... Във ввсяка възраст има хора, които нещо умет и не умеят, учат се .... тук нали сме да си помагаме (уж).

А ако няма да се коментира грим за напред - то го махнете от заглавието и упоменете в 1 пост на другататема - да се знае  Blush Тази тема, до колкото си спомням - започна в посока грим и после се включиха "грижите"  Peace

 Peace На първата жена - не намирам за подходящ избора на сенки и как са положени - подчертават това, че клепачът не е "гладък", а лицето е доста изгладено и контрастът е видим. Не ми харесва как са поставени изкуствените мигли - не обхващат целия клепач, а стигат до някъде и край - стои, като отрязано. Така се формира една "дупка" - може там леко да се "очертае" ръб с тъмна сянка или очна линия тип сянка, молив .... но със сянка ще е най-естествено и няма да ссе размазва  Peace Иначе - изглежда жената има празник и е щастлива, никой не твърди, че не бива да е хубава/гримирана  Peace

И другото - не ми е ясна целта на полагането на тези сенки - озаряване? Да е отворен погледа? Да пасва на тоалета ... Миглите предполагам са за по-кукленски ефект? Ако имаше леко затъмняване във външния ъгъл (леко, не драматично), ако озаряването беше само във вътрешния ъгъл,  а по средата по-телесен и леко сатенен цвят - окото щеше да изглежда по-оформено, триизмерно, миглите нямаше така да се набиват ... получава се 3Д ефект. Това, което виждам малко изглежда, като "петно".

Съвсем не искам да обидя дамите или който е правил грима, ако не бях изрично попитана - нямаше и да коментирам.

Втората дама - не ми харесва избора на текстурата/финиша на сенки. Виждам трите тона, очната линия е хубава, хубаво е подчертаването отголу, но за мен сенките, като финиш - не са добър избор  Peace

Третата дама - всичко изглежда хубаво отдалеч, но как е отблизо - не е ясно.

Четвъртата дама беше пример от авторката, че макар и матов - гримът е кофти. Последната също беше представена, като лош пример. Предполагам не се очаква да кажа нещо - щом съм на същото мнение  Peace

Не ми е приятно да коментирам други хора, нито да посочвам какво не ми харесва - всеки би се засегнал, дори коментарите да са основателни и градивни .... Затова много рядко и на приятелки бих казала, ако нещо не ми харесва - освен, ако не настояват за искрено мнение Peace

# 742
  • Мнения: 17 546
Не ми е приятно да коментирам други хора, нито да посочвам какво не ми харесва - всеки би се засегнал, дори коментарите да са основателни и градивни .... Затова много рядко и на приятелки бих казала, ако нещо не ми харесва - освен, ако не настояват за искрено мнение Peace
Eй за това си много права! Всички искат да знаят какво мислят хората за тях, за външния им вид, за грима им, за фигурата, за облеклото, но... само, ако е хубаво!

# 743
  • София
  • Мнения: 2 952
Не е ли време комуникацията за постнатите снимки на непознати жени да приключи?
Моля, дами, има предостатъчно теми за гримове в смисъл очи с много сенки. Повечето от нас, хубави, нехубави, обикновени и не толкова обикновени като кажем грим имаме предвид добре "направено" цялостно лице/излъчване. Не мисля, че в темата си струва да се пише за сенки, сенки и пак сенки. Твърде много сенки за дами с добър вкус. Надявам се, че бях ясна.

Дано темата остане такава каквато беше замислена и продължи известно време.

# 744
  • Мнения: 28 754
Не ми е приятно да коментирам други хора, нито да посочвам какво не ми харесва - всеки би се засегнал, дори коментарите да са основателни и градивни .... Затова много рядко и на приятелки бих казала, ако нещо не ми харесва - освен, ако не настояват за искрено мнение Peace
Eй за това си много права! Всички искат да знаят какво мислят хората за тях, за външния им вид, за грима им, за фигурата, за облеклото, но... само, ако е хубаво!
Аз не искам да знам какво мислят хората за мен, за външния ми вид, за грима ми, за фигурата, за облеклото! Никога не бих се обидила ако еди кой си каже,  че не ми е хубаво или че ми е много хубаво! Аз имам собстмено мнение как да изглеждам и как да се обличам! Ако аз сметна че нещо ми отива и се харесвам мнението на другите не ме интересува! Най малкото от завист ще се намерят хора които ще се изкажат лошо! Както и мазници, които ще ахкат прекалено! Така, че пет пари не давам за хорското мнение! hahaha Joy Joy Също е и обратното, ако изрично не ме попитат не се интересувам кой как смята да се облича или гримира, всеки има право да няма вкус или да има! hahaha

# 745
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Кой ще се заеме с новата тема? Flutter
Предлагам вместо "запис" всеки да сподели от каква анти-ейдж/или каквато да е/ грижа е видял подобряване състоянието на кожата  bouquet

# 746
  • Мнения: 17 546
Нека Ben_gy си пусне новата тема, ако иска, разбира се. Ако не, който желае, да я пусне. Peace

# 747
  • Мнения: 76
Здравейте, някой ползвал ли е серията на ЮЦЕРИН VOLUME FILLER ? Интересуваме дали наистина възвръща поне малко обема на лицето, тъй като след едни свалени 3кг., като че ли бузите ми хлътнаха и кожата ми поувисна някак си. Или пък ако някой е ползвал друг ефикасен крем за възвръщане обема на лицето да сподели ако може Praynig

# 748
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 543
Здравейте, някой ползвал ли е серията на ЮЦЕРИН VOLUME FILLER ? Интересуваме дали наистина възвръща поне малко обема на лицето, тъй като след едни свалени 3кг., като че ли бузите ми хлътнаха и кожата ми поувисна някак си. Или пък ако някой е ползвал друг ефикасен крем за възвръщане обема на лицето да сподели ако може Praynig

Да, Юсерин волюм филър е добър вариант, но аз лично по харесвам Липофилинг на Лиерак. Последният се препоръчва точно след драстични отслабвания Simple Smile

# 749
  • Мнения: 28 754
Здравейте, някой ползвал ли е серията на ЮЦЕРИН VOLUME FILLER ? Интересуваме дали наистина възвръща поне малко обема на лицето, тъй като след едни свалени 3кг., като че ли бузите ми хлътнаха и кожата ми поувисна някак си. Или пък ако някой е ползвал друг ефикасен крем за възвръщане обема на лицето да сподели ако може Praynig

Да, Юсерин волюм филър е добър вариант, но аз лично по харесвам Липофилинг на Лиерак. Последният се препоръчва точно след драстични отслабвания Simple Smile
Сиси Липофилинг на Лиерак в аптеките ли се продава, медицинска козметика ли е? Защото аз напоследък ползвам само такава! Харесвам Нюкс и Галеник! След 90ДД свалих близо десет кила и лицето се поразвали hahaha, ще трябва да се оправят пораженията! Joy

Общи условия

Активация на акаунт