АВГУСТ, идвай вече, за да гушнем сладкото човече!

  • 24 066
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 653
ttt7ttt, честита ти дъщеричка! Да е много здарва и да те радва много!

MiraBurg, лежи и почивай тогава! Дъщеря ми се роди точно преди термин 2800 някъде беше, без абсолютно никакви проблеми в дишане, адаптация и т.н. Не може всички бебета да са еднакви по калъп 3500! Освен това мерките сега вече не са толкова точни. Стискам палци!

ymemansi, ех, какъв е този лош късмет ваш! Пази се, че ако зараждаш сега да си здрава! Малката да се оправя и да ви спират тези постоянни случки!

tan4etok11, честита ви годишнина! Още много такива да празнувате и винаги да са забавни!

eli70o0, аз раната не съм я третирала с нищо. Зарастна ми много бързо. За темата, ако искаш аз ще пусна сега. Само не знам с кое заглавие да я сложим.

Astined
, аз казвах, че съм приключила.... но само така си мислех. Имам още съвсем малко време, а все повече неща се сещам да направя. Трябва да подготвя и у дома, че мъжът ми и щерката ще правят парти и да и дам на нея иснтрукции, после да напиша списък какво да подготвят докато мен ме няма. Иначе бебешката стая е готова. Оправила съм леглата, покрих ги с по едно чаршафче да не се прашат. Окомплектовах столчетата, че ги бях прала, скрина е подреден, бейбифоните заредени! Остана там само да пренаредя пердетата, че сега ми боде очите как са ми ги закачили неправилно. Но това е направя вечерта преди болницата, за всеки случай  Simple Smile

buba77 , моята голяма щерка беше дребосък. По-горе описах на МираБург, погледни. Не се притеснявай!

# 736
  • Мнения: 1 423
Да ви кажа купила съм Бивацин спрей за открити рани, но не знам дали ще го ползвам.Има и вагинални глобули  за обезболяване , но се купуват с рецепта.Като родим, докитата ще се погрижат, при нужда.

Аз лежах в родилно отделение, сума ти бебета видях, всички ми се видяха много дребнички, забравила съм....а с какви големи усти и гласове, чудо.Та не видях бебе с биберон или с ръкавички.Нито едно.При нужда  могат да се използват чорапки вместо ръкавички, знам го от една акушерка.

# 737

Общи условия

Активация на акаунт