Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 052
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 414
Ради мерсаж за кафенцето  smile3521И аз сега в офиса си спретнах едно гъсто и чврно кафе ,налях си една студена водичка ,пуснала съм си климатика на пролетна температура и единствения ми проблем е че не мога да си запаля цигара щото в офиса не се пуши пък в тая жега в никакъв случай няма да излезна на терасата  smile3521
Алекс и аз не ща в арабска принцеса да се прераждам  Joy Joy Joy Joy Joy JoyНекоя от европейските дворове предпочитам да е  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Например на Лихтенщайн или на Монако -хем не са големи ,хем пък са богати  smile3521

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 16:10 от Eny87

# 736
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ейй, пък не смеете дума да кажете Joy Mr. Green, ама къде избягахте всички Rolling Eyes

Ринка, да внимава Пелинчето, че аз ще скокна бързо с #2gunfire

Вани, аз пък много интересно, имам предвид за разлика от твоето мнение ми се създаваше друго впечатление от Мурат Peace Просто си споделям тук, не търся уеднаквяване на мнения Peace Но смятах, че той е щастлив с жена си. За нея не знам, не бих могла да знам. За мен той изглеждаше обгрижван мъж, пък ако ще това и да е било само с либоф, не с манджи/ако ме разбирате Mr. Green/
Сега, съвсем ми е нормално, отслабнал, вял един, само по снимки с фенове усмихнат. Смятам, че му трябва време да бъде отново същия харизматичен мъж, а и една нова любов би го изкарала от лабиринта на развода...
Знам, че ни чете кой ли не, знам как има съфорумки, които се дразнят, когато някои напише че Мурат изглеждал не добре, но това е положението. За това е форум, за да се пишат мнения.
Може бе не съм му най-голямата фенка, а и не се боря за това.....но, това че не съм такава ми дава възможността да видя нещата реално и обективно. Харесвам го, обичам го, но бих искала да стане като преди. Фенски мечти, нали били безплатни Mr. Green

Еничка, душко къде си? Нещо все не те засичам, по морета ли ходиш Thinking
Почвай ги Чучулигови, гарантирам удоволствие Party

Ели, още много имаш да гледаш. Може да е боза на моменти, но има динамика, а актьорите наистина омагьосват с игра Peace
Скрит текст:
Няма да ти разказвам, но много ще оплетат Чучулигов в интриги, оная с древната професия hahaha....
Смяташ ли, като мен, че любовта им омагьосва зрителя?
Една чиста, без целувки, без интимност, такава древна, истинска любов....Автентична, с целия си чар, такава каквото вече няма, романтична любов, но силна, изгаряща Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 737
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ени Hug е, ти пък сега и цигара, вредни са Mr. Green
Ето, нали си ми другарче, да се разхладиш, и на другите да оставиш по едно Crazy

Скрит текст:

И за Алекс Hug, специално, че ни държи винаги добре информирани, за нея друго пък Crossing Arms


Скрит текст:


Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 16:05 от Hushpuppy

# 738
  • Мнения: 8 414
Ради за съжаление за сега няма моренце за моята скромна персона  smile3518.Но преди няколко дена бях в Бургас по работа за няколко дена и си топнах дупето та не съм чак и за ожалване де  Joy Joy Joy Joy Joy JoyСега сигурно пак ще ходя и пак ако има време ще ида на плаж  smile3521
А иначе Мурат в началото като се разведе даже и такива с розови очила като мене не можеха да кажат ,че изглежда добре .Ама сега в Грузия живна  smile3521.Ще се оправи няма къде да иде.Да не е само той разведен ха ма ха.Пък и като си намери някое сладко гадженце ще живне още повече  smile3521
Ради мерси за коктейлите  smile3521А цигарките са си наистина много вредни ама пък са и много вкусни тия пущини бе  smile3521Аз все се опитвам да ги откажа ама понякога много ми се припушва и тогава си палвам  с кеф  smile3521

# 739
  • Мнения: 1 109
Здравейте момичета, пишете, публикувате, браво, браво  newsm51 newsm51 newsm51

Ванинка, страхотна поетеса си. Мурат изглежда доволен и усмихнат, но толкова женуря да ти квакат по цял ден, да те прегръщат и целуват, миличкият той обаче издържа. Сега го чакат и в Гърция, но ние нали сме си ненаситни ще чакаме снимчици.

Скрит текст:
За Чучулигата сте писали, много са красиви Бу и Фе, както ги наричат, постараха се и те и останалите актьори,  обаче това само не стига, сценаристите "уср....ха" хубавата книга. И без друго сериала не беше дълъг можеха да преразкажат историята, да ама не. Ще си позволя да коментирам например "Гордост и предразсъдъци", обожавам романа и имам всичките му екранизации, дори една от 1940 г., пресъздават историята почти в оригинал и филмите и сериалите са прекрасни, но все пак това е английското кино, могат да понаучат нещо и от тях съседите.
Много хубав кастинг правят, добри са им актьорите, започват нещо дето привлича вниманието и в стремежа си да печелят повече най-вероятно, започват да разводняват с онези дълги музикално-лирични отклонения по 5 минути.
Аз също обичам като започна нещо да го довърша, но понягока не ми издържат нервите и го зарязвам
Малко съм вкисната, но така става винаги преди отпуска и съм го ударила на критика. Бих ви сложила някоя разхладителна напитка, но от служебния комп не ми се получава, за това по късничко ще го направя  love001

# 740
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Теси Hug аз сложих коктейлите, ти само стой на хлад Peace
Скрит текст:
Много си права, че сценаристите се бяха уляли.....беше префърцунено на моменти, зрелищно, повече от необходимото. И липсваше учителстването й в Анадола...както и да е, поне бяхме компенсирани от красота Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 10 240
Вземете си кафето и коктейлите

и в
  НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт