bTV Репортерите...

  • 8 522
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
филма беше страхотен , участниците също!
 
 браво   bouquet  

# 31
  • Мнения: 5 577
Лили, има ли начин да сложиш репортажа в нета, да го изтеглим (забравих да го запиша  Close).

Много държа мъжа ми да го гледа.

# 32
  • Мнения: 120
Браво момичета, колкото и да го пишем, все ще е малко. Просълзихте ме!!!
Възхищавам ви се за проявената любов в действие!!! Дерзайте все така!!! newsm51

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 20:01 от ruth

# 33
  • Мнения: 3 861
дами, приемете най-искреното ми възхищение!

браво и на кристина баксанова и екипа за добрия материал!

Lilly, поздравления и за теб за труда по филма!
Радвам се,, че ви е харесал филма и Криси ще бъде поласкана ... ПОстарахме се филма да бъде издържан отвсякъде, както смислово така и визуално. И естествено пак ревах, въпреки че го знам наизуст. Ревах и докато го монтирах....особено на частта с Перник....
Много пъти съм искала да се включа в акциите, но никога не съм имала времето да го направя и винаги ми е било мъчно за това, че не мога да помогна. сега се чувствам поне малко удовлетворена за това, че допринесох този филм да стане реалност. Hug

# 34
  • Мнения: 81
СУПЕРСКИ БЪЛГАРСКИ МАМИ! smile3501

# 35
  • Мнения: 3 153
Страхотни сте! Това, което правите е най-чистото и благородно нещо, което съм виждала един човек да прави за друг!
Разплаках се, като гледах дечицата!

# 36
  • Мнения: X
Браво момичета,страхотни сте и филма беше страхотен! Hug Hug Hug Hug HugАз съм от сравнително новите мами,но искам да знаете,че ви подкрепям и ще ви подкрепам с каквото мога.Кажете към кой да се обърна за Пловдив?

# 37
  • Мнения: 83
Браво мами ,просто сте страхотни!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Браво майки, направо ми напълнихте душата....Страхотна организация...направо се прекланям пред ентусиазма ви .....Аз която само мрънкам, че нещо не ми харесва в тази държава, направо онемях.......факта, че съществуват хора като вас наистина ме прави щастлива българка......променихте много от гледната ми точка за нещата........браво

# 39
  • u doma
  • Мнения: 170
Браво на всички момичета ! Браво на БТВ ! Всичко което правите е страхотно.  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 40
  • Мнения: 349
БРАВО   smile3501 smile3501 smile3501  ГОРДЕЕМ СЕ С ВАС   newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

# 41
БРАВО МОМИЧЕТА!!!!!! СТРАХОТНИ СТЕ!!!!! ВЪЗХИЩАВАМ ВИ СЕ!!!! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

ОТДАВНА НЕ БЯХ ВИЖДАЛА НЕЩО ТОЛКОВА БЛАГОРОДНО!!!

# 42
  • Мнения: 457
Филма беше много завладяващ! Супер беше!  bouquet Бях казала на мои близки да гледат и те после звъннаха и ми казаха, че са се просълзили.
Обаче на интервюто този оператор защо ме е снимал така отгоре? Направо гледам отдолу като застрелян заек Crazy Всъщност май оператора беше доста високичък newsm78

# 43
  • Мнения: 505
просто нямам думи.....а мъжа ми щото знае че ще се ядосам ако ми смени канала....ме базика..това няма да го гледаш ..нали може да си пусна друго...щях да го застрелям #2gunfire
Браво и все така занапред мили мами!!!

И нека все повече мами от форумските редици да се присъединят към благородното ви дело в мое лице имате един нов такъв Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 861
Филма беше много завладяващ! Супер беше!  bouquet Бях казала на мои близки да гледат и те после звъннаха и ми казаха, че са се просълзили.
Обаче на интервюто този оператор защо ме е снимал така отгоре? Направо гледам отдолу като застрелян заек Crazy Всъщност май оператора беше доста високичък newsm78
Ти Добринка ли си или мацката с оранжевата дълга коса??? Не ви знам никовете, ще ме извиниш, а оператора наистина е бая високичък Grinning. Също така да питам на Ева какъв и е ника???

Ето и още нещо от мен..
Информация "от кухнята"...
Гледайте репортажа по темата(филма в много сбит вариант) в късната емисия на бТВ тази вечер след 22.00 часа

Общи условия

Активация на акаунт