bTV Репортерите...

  • 8 536
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само при мен ли не върви? Cry

# 61
  • Мнения: 4 371
Как пък ме разпознахте, бе? Мен само в гръб ме даваха Crazy Пишех там разни неща Laughing И с една розова шапка ме дадоха, но който не ме познава, не знае че съм аз Laughing
Лили, филма наистина е много хубав, с мъжа ми не се сдържахме cry Embarassed

# 62
  • Мнения: 5 577
Дуци, малко недоскив май - даваха те на няколко пъти, един кашон разопакова и даже мога да ти кажа с какво беше облечена.  Peace В лице беше, много елегантна както винаги.  Hug

# 63
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти Hug
Това с кашона съм го пропуснала, но малкия много пищеше. Ще го гледам в нета Simple Smile

# 64
  • sofia
  • Мнения: 7 477
благодаря от името всички момичета,с чиято помощ стигнахме до тук  bouquet  bouquet  bouquet

филма наистина беше страхотен Heart Eyes

някой питаше кой кой е.

аз съм Роси,Мария е Magnoliamm,Ева не пише тук,мацката с червената коса е Мерилин..........хайде и другите да се разкрият #2gunfire #2gunfire

# 65
  • Мнения: 5 299
С огромно удоволствие гледах филма и много се гордея с вас Grinning МНого ми се иска да мога да помогна с нещо(обаче не съм от Сф) Confused Тези дни ще организирваме в Русе нещо подобно Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 2 044
                           БРАВО МОМИЧЕТА,ЖЕСТОКИ СТЕ!!!!!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 109
...И аз го гледах!
От мен също едно голямо БРАВО !!!!  newsm20
Радвам се ,че има такива хора като вас,в мое лице имате още една майка,която ще се радва да се присъедини към вас!!!

# 68
  • sofia
  • Мнения: 7 477
С огромно удоволствие гледах филма и много се гордея с вас Grinning МНого ми се иска да мога да помогна с нещо(обаче не съм от Сф) Confused Тези дни ще организирваме в Русе нещо подобно Laughing

  bouquet
ако  ви трябва инфо-свиркайте Wink
влез в темата в мамешкият форум,тя е закована Flutter Simple Smile

# 69
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
ЧУДЕСНИ СТЕ

  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 1 677
БРАВО,МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm51

ТОВА,КОЕТО ПРАВИТЕ Е МНОГО НАСЪРЧИТЕЛНО.

И аз съм готова да се включа,заедно с цялото си семейство.

Бог да ви благослови за всичко,което правите за тези малки,мили деца! Hug

# 71
  • Мнения: 2 249
Филма беше много завладяващ! Супер беше!  bouquet Бях казала на мои близки да гледат и те после звъннаха и ми казаха, че са се просълзили.
Обаче на интервюто този оператор защо ме е снимал така отгоре? Направо гледам отдолу като застрелян заек Crazy Всъщност май оператора беше доста високичък newsm78
Ти Добринка ли си или мацката с оранжевата дълга коса??? Не ви знам никовете, ще ме извиниш, а оператора наистина е бая високичък Grinning. Също така да питам на Ева какъв и е ника???

Ето и още нещо от мен..
Информация "от кухнята"...
Гледайте репортажа по темата(филма в много сбит вариант) в късната емисия на бТВ тази вечер след 22.00 часа
Добринка е-и да знаеш ,че косата ми е червена Wink-или поне така ми се иска Rolling Eyes
Лили,благодарско за филма-много ми хареса оригиналният начин на представяне Hug  bouquet

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз за съжаление не успях да гледам Репортерите, но гледах репортажа в късната емисия и се разплаках.

# 73
  • Мнения: 3 861
Щом си рекла нека да е червена Wink
Ама оранжева или червена, много готин е цвета Wink
Много се радвам, че ти е харесал начина на представяне

# 74

Общи условия

Активация на акаунт