bTV Репортерите...

  • 8 526
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 7 477
БРАВО,МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm51

ТОВА,КОЕТО ПРАВИТЕ Е МНОГО НАСЪРЧИТЕЛНО.

И аз съм готова да се включа,заедно с цялото си семейство.

Бог да ви благослови за всичко,което правите за тези малки,мили деца! Hug

рядко пускаме отделни теми в Клюкарника,за да не товарим форумите Wink
всичко се пуска и обсъжда в темата ни в мамешкият форум,заповядайте там  bouquet

# 76
  • Мнения: 270
НЯМАМ ДУМИ ГЛЕДАМ И ВИ СЕ ВАЗХИЩАВАМ   bouquet


 newsm10

# 77
  • Мнения: 244
Филмът беше страхотен! Мисля, че той ще даде така желаната гласност на движението, а с нея - и повече последователи.
Гледахме го цялото семейство, а когато свърши, мъжът ми искрено каза, че е горд, че  участвам в нещо толкова хубаво ( а аз съвсем не съм от най-активните). И това го казва човек, който отдавна знае за дейността на движението, представете си какво въздействие е имал филмът върху хора, които не са и чували за него!
БРАВО МОМИЧЕТА!   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 2 623
МОМИЧЕТА, ДУМИТЕ НЕ СТИГАТ ДА ИЗРАЗЯ ТОВА, КОЕТО ЧУСТВАМ - ПОКЛОН ДО ЗЕМЯТА !!!
ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ВСИЧКИ МОМИЧЕТА, КОИТО ПРАВЯТ ТОВА ДА СЕ СЛУЧВА .
БЯХМЕ НА РОЖДЕН ДЕН НА МАМА ЦЯЛАТА РОДА И ВСИЧКИ БЯХА ПРИТИХНАЛИ И ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ БЪРШЕХА ПО НЯКОЯ И ДРУГА СЪЛЗА СКРИШОМ.
ЛИЛИ И НА ТЕБ ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ. НА КРИСТИНА БАКСАНОВА СЪЩО ЗАТОВА, ЧЕ Е ВЗЕЛА ИДЕЯТА ПРИСЪРЦЕ И Е НАПРАВИЛА ТАКЪВ ПРЕКРАСЕН МАТЕРИАЛ.
ТОВА КОЕТО ПРАВИТЕ ВСИЧКИ ВИЕ Е БЕЗЦЕННО !

# 79
  • Мнения: 877
НАЙ-ГОТИНИТЕЕЕЕЕ![/size]

# 80
# 81
  • Мнения: 2 271
Прекланям се пред вас!Веднага се изфуках на мъжо,че това са от "нашите"момичета! Peace  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 861
За невиделите, за неразбралите, за неможещите да го гледат от нета - повторението на филма тази нощ е към 3:00 - 3:30, след повторението на „Сблъсък“.

# 83
  • Мнения: 1 312
Гледах, плаках, радвах се и се надъхвах.
ПОКЛАНЯМ ВИ СЕ МОМИЧЕТА!Не знам какво още да кажа освен
БРАВО! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm20 newsm20 newsm20
smile3525 smile3525 smile3525

# 84
  • Мнения: 244
Момичета, влезте в темата в Бъдещи и настоящи майки - съвсем непознати тук  хора, провокирани от предаването са потърсили сайта и са писали там с желание да помогнат!
Това се казва резултат!   bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 2 623
Лили дали го има филма качен в нета да го изтегля ?

# 86
  • Мнения: 1 006
Невероятни сте момичета!Възхищавам ви се за това,което сте направили и правите,за да помогнете тези дечица!Поздравявам ви за прекрасният филм!

# 87
  • София
  • Мнения: 418
Браво, майчета

И ние с мъжа ми бяхме от "ревльовците". И ще се радвам, да ни броите едни от вас вече.
Досега носихме наши и на бебко дрешки и други дреболии в разни домове - където ни хрумне. (Понякога с известно нежелание и неудоволствие ги приемаха... Чак малко неудобно и обидно ни ставаше.) Преди това, в офиса организирах няколко такива акции за дарения на храна, играчки и дрешки. Ще се радвам, ако мога да помогна. А сега отивам да проверя във вашата си тема къде и как да стане това.

Поздравявам ви още веднъж и съм сигурна, че заради "репортерите" ще има лавина от желаещи да помогнат. Използвайте ни максимално. Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 257
Нямате представа как действа това нещо в чужбина.....Думи също нямам, да опиша колко високо стоите в моите очи, всички вие, прекрасни момичета....Развълнувах се, признавам си, после извиках мъжа си и го гледахме с него, като му превеждах....На кадъра с малките дечица, пеещи " На зелената морава" и той се трогна....Каза така, цитирам: "Като отидем в България е добре да ги посетим, да помогнем с нещо"....Зарадвах се, че прочете мислите ми.

Когато си дойда в София лятото, живот и здраве,  лично ще се свържа с момичетата от фондацията, защото искам с цялото си същество да помогна с каквото мога.
Моите най-искрени уважения!

Филмът също е изпипан - поздарвления за авторите му!

# 89
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Нямате представа как действа това нещо в чужбина.....Думи също нямам, да опиша колко високо стоите в моите очи, всички вие, прекрасни момичета....
Подписвам се под това.

Общи условия

Активация на акаунт