bTV Репортерите...

  • 8 533
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 381
Не можах да го гледам вчера и много ме е яд. Само като чета постингите ви ми се насълзиха очите.

Лили, няма  ли начин да го качиш някъде та да можем да го гледаме.   bouquet

# 106
  • Мнения: 1 038
За съжаление и аз не успях да го гледам,умирам от яд.
Момичета невероятни сте,правите толкова добро. HugБраво,нямам думи,дано повече хора се включват в акциите. Hug


# 107
  • София
  • Мнения: 2 686
Поздравления и от мен! Страхотни сте!

А филма, според мен, ще постигне целта си!

# 108
  • Мнения: 1 425
Незнам какво друго да Ви кажа момичета освен  newsm20
Продължавайте все така - напред и нагоре. Дано има повече такива невероятно хора като вас   bouquet

# 109
  • Мнения: 421
 newsm74 newsm10 newsm74

БРАВО!

# 110
Отново се включвам по молба на моята свекърва:
след като гледахме вчера филма, тя ме помоли да ви пиша че ИСКА ДА СЕ ВКЛЮЧИ БЕЗВЪЗМЕЗНО ВЪВ ВАШИТЕ НАЧИНАНИЯ. Тя е архитект, има магазин точно срещу Операта, и ако имате нужда от някой който да ви проектира, начартае, и т.н. - моля свържете се с мен, ще предам нейните контакти. Тя наистина е много впечатлена и иска да ви помогне с каквото може, от все сърце.

# 111
# 112
  • Мнения: 226
За съжаление не успях да гледам-  bTV Репортерите, но гледах репортажа от късните новини и мога само да се поклоня пред вас и да ви пожелая успех за напред.

# 113
  • Мнения: 4 242
И аз не можах да гледам и е се радвам ако някой качи материала.

Но ми разказаха а и доста почетох и се прекланям пред вас момичета! Чудесни сте!  bouquet

# 114
  • на село
  • Мнения: 3 927
Браво момичета!
С гордост разказвах на мъжа ми, че това са мами от форума.
Искрено  ви се възхищавам за това, което правите.   bouquet

# 115
  • Мнения: 4 473
Поклон пред Вас, момичета!
Гордея се, че Ви познавам и че съм част от това голямо семейство!

# 116
  • Мнения: 10 758
Нямам думи просто, момичета вие сте страхотни, прекланям се пред вас!  bouquet
Гледахме го цялото семейство, даже майка ми се обади да ми каже, че има предаване за вас.
Невероятни сте!  bouquet

# 117
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
                                                                                                                                                                        поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Ти изобщо наясно ли си какво правят тези момичета за тези домове???
Май хич не ти е ясно.Преди да пишеш, каквото и да е първо прочети,помисли и тогава пиши.
Момичета аз писах и във другата тема но и тук да се отчета.Филмът беше много интересен.Страхотни сте.  bouquet

# 118
  • Мнения: 306
АБСОЛЮТНО СЪМ НАЯСНО С ТОВА КОЕТО ПИША!НАЯСНО СЪМ И С ДОМОВЕТЕ ЗА СИРАЦИ,СЪС ЗНАЧЕНИЕТО НА ДУМАТА БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ И РЕД ДР.НЕЩА.НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КОГО ТОЛКОВА СЪМ ОБИДИЛА С МНЕНИЕТО СИ?НЕЩО ЛОШО ЗА НЯКОГО ДА СЪМ КАЗАЛА,А ЗА САМИЯТ ФИЛМ???И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ СЛЕД 2г.ДА МЕ СНИМАТ КЪДЕТО И ДА БИЛО/както бях упрекната/,ПОМАГАЛА СЪМ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ГО ПРАВЯ,УВАЖАВАМ ХОРАТА,КОИТО СЪЩО ПОМАГАТ,А ЗА КРИВОРАЗБРАЛИТЕ И ДОКАЧЛИВИТЕ-ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ГЛАС! Grinning

# 119
  • Мнения: 3 569
Не съм гледал, но това, което правите е чудесно !

Общи условия

Активация на акаунт