bTV Репортерите...

  • 8 531
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 393
Нямате представа как действа това нещо в чужбина.....Думи също нямам, да опиша колко високо стоите в моите очи, всички вие, прекрасни момичета....
Подписвам се под това.


И аз също!   bouquet   bouquet   bouquet

# 91
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Поплакахме си семейно и ние. Много сме горди с вас, момичета (и момчета  Grinning) от "Движението".  newsm51 newsm51
Прекрасен филм, браво на Лили, Криси и целия екип.  newsm51

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Мамите на България!!!

Радвам се, че ви има. Нямах търпение да дойда на работа, за да напиша колко прекрасни бяхте и да ви кажа, че това е най-благородното дело, което правите. Повярвайте ми ако разбера, че в Пловдив се организира нещо подобно ще се включа и аз. Винаги има с какво да помогнем. Може да е с една торбичка, но както каза Мария, като се съберем 30 майки с торбичка ще станат 30 торбичики. Повярвайте ми, от скоро съм в този форум, но се убеждавам за сетен път, че тук всичко е истинско!

Браво момичета!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 09:37 от Darusia

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 6 340
Прекланям се пред вас!Веднага се изфуках на мъжо,че това са от "нашите"момичета! Peace bouquet


и аз така   newsm10

# 94
  • Мнения: 306
                                                                                                                                                                         поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 09:59 от KUKURUZKA

# 95
  • Мнения: 2 332
Не можах да го хвана от началото и много ме е яд... Но гледаме ние и мъж ми по едно време вика: "ето, виждаш ли какво правят хората, а не като във вашия форум"; аз (веднага): "Те са от нашия форум" - разбих го направо Wink.
Момичета, страхотни сте, искам и аз да се включа поне в една акция, и наистина мисля да го осъществя...
П.П. Нещо не мога да го дръпна от тук - май трябва да си регистриран?

# 96
Поздравления и от мен, дано вашите действия бъдат последвани и от други, давате ни страхотен пример.

# 97
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти Hug
Това с кашона съм го пропуснала, но малкия много пищеше. Ще го гледам в нета Simple Smile
                                                                                                                                                                            поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Първо, цитата не е мой.
Второ ти влезеш за да напишеш с една дума "поздрави" и след това 3 реда да критикуваш?
Близките ми и аз знаем какво означават домовете и децата за мен, не съм длъжна точно на теб да давам обяснение.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 958
БРАВО , ЛИЛИ!!!!!

Браво и на всички участници във филма за благородството ви !Възхищавам ви се!  bouquet

# 99
  • Мнения: 918
                                                                                                                                                                        поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Глупаво е да критикуваш хора, които не познаваш. Човек трябва да чете внимателно!

# 100
  • Мнения: 1 413
Браво мами!
Седя тук и рева с крокодилски сълзи - щастлива съм, че общувам с вас, вчера на всички близки тръбих "това са моите мами"!
Много ви обичам! Вие сте истински ХОРА!
Пак се разревах! Embarassed

Ан Мари, много се радвам, че те бяха снимали доста и не можеш да скриещ щастливите си очи и благородната душа!  Hug Много се радвам, че те познавам!

# 101
  • София
  • Мнения: 2 164
Поздравления, момичета!   bouquet
Прекланям се пред това, което правите!

# 102
  • Мнения: 377
 newsm20 newsm20 newsm20  Hands Clap newsm51

                                                                                                                                                                        поздрави,но това кой се е ГЛЕДАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,кой с каква коса е,как са го снимали,с какво е бил обле4ен,колко е бил елегантен и т.н. май е било по съществено от самият филм!!!не се заяждам,но доста бие на очи от написаното до тук.тъпо е да участваш в подобно нещо с надеждата да се видиш по телевизията.по интересно би било да разкажете за впечатленията си от там,за емоциите си...
Цитат

Мога единствено да кажа, че щом си го помислила това, сигурно ти би го направила, би си "изгубила" 2 години, "с надеждата да се видиш по телевизията".  Sick Но за някои хора има и по-важни неща.
Момичетата вече са казали, че повече информация за това което правят има в темата в мамешкия форум.
А филма наистина беше страхотен и постига целта си - да популяризира движението и да се включат повече хора, което е страхотно.   bouquet

# 103
  • Мнения: 2 922
Цитат
А филма наистина беше страхотен и постига целта си - да популяризира движението и да се включат повече хора, което е страхотно. 

Така е! Супер беше!   bouquet

# 104
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поклон пред Вас и дейността Ви!     bouquet
Невероятни мами  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт