Лидл - тема 46

  • 67 873
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 310
Замислила съм се за шевна машина. Май пускаха някакви около великден ако не се лъжа. Имате ли представа кога пак ще има? А и някой ако си е взимал дали е доволен?

Допълвам: Иначе следващата седмица нещо не ме грабва май.

Има я в каталога за следващата седмица. На последната страница.


Персилът под никаква форма не ми харесва.
Деро беше за 20 пранета 7 лв или нещо от сорта.
При мен е обратно най-много съм доволана от Персил, Ариел, ОМО(идеално се справя с чаршафи) и концентриран Скип(от Гръцко). Формил съм взимала веднъж, голяма боза.... Деро не съм пробвала.

# 46
  • Мнения: 68 658
Някой купи ли от спортните клинове и бюстиета?

Бюстието се чудих дали мога да го ползвам като горнище на бански newsm78

Днес го гледах и умувах...

# 47
  • София
  • Мнения: 44 122
nad tab - formil не харесвам, общо взето повечето петна не ги изпира, персила ни пере, ни аромат оставя, ариела ми е прекалено силен аромат, принципно обикновено си пера с бонукс , най-много ми харесва като  изпиране-аромат- цена.
От време на време с Тема.  Но понякога ми се изка малко разнообразие, за това питах за дерото.

# 48
  • Мнения: 452
Аз от испанските маслини не съм доволна.Предната промоция си бях взела и ми сладниха.От тази седмица съм си набелязала панталона,дано стои добре.От дънките съм мн доволна,от предната промоция.

# 49
  • Мнения: 5 207
Нищо определено не ме привлече от следващата седмица...

Нищо не споделихте за Дерото, явно никой не си е купил капсулите да каже хубави ли са или не и дали и белите  и лилавите стават за цветно пране.
Ето този аромат на Деро си купих от Карфур още като ги пуснаха преди няколко месеца. Като ти прочетох следващите мнения, мисля, че щом си доволна от Бонукс, ще си доволна и от тях.

Универсални са капсулите на Деро (и двата вида) - стават и за бяло, и за цветно пране. Изпират доста добре като за течен препарат и то от среден към нисък ценови клас. Ароматът можеше да е малко по-силен, но се усеща и е свеж и приятен. Напълно е възможно другият вариант с лавандула и жасмин да мирише по-силно, но не съм ползвала и не можа да кажа. Във всеки случай, лавандулата и жасминът ми идват малко сладникави, а аз исках нещо по свежо, затова взех от 5-те билки.
Мисля, че си заслужава. Едно, че тези капсули са произведени във Великобритания, второ, че на тази цена са най-изгодни изобщо сред капсулите на пазара, защото са 20 броя/пранета за 7,49, а другите са все по 15 пранета.

# 50
  • Мнения: 1 806
Някой да е засичал изостанали нейде електронни везни/за храна/?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Някой да е засичал изостанали нейде електронни везни/за храна/?

Пловдив-ЛИДЛ Кършака,Филипово

# 52
  • Мнения: 594
Момичета, аз ли нещо не бивам или....? Бях останала с впечатлението, че за уикенда ще има пиле а промоция, а не го откривам никъде в сайта .. newsm78 Има ли реало намалено пилешко?

# 53
  • Мнения: 1 806
Някой да е засичал изостанали нейде електронни везни/за храна/?

Пловдив-ЛИДЛ Кършака,Филипово
Мерси! Hug

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 295
Взех и от двата вида Деро - за да дам мнение днес  Mr. Green даже изпрах с лилавия, нищо че имам още два други отворени . Нарочно пуснах пералнята без омекотител за да видя как е като аромат и мекота. Справи се и по двата показателя, за изпиране немога да кажа, дрехите бяха пуснати само за опита Crazy Този с билките го отворих за да го душа, но не ме впечатли, ще взема още от лилавия обаче.

# 55
  • Мнения: 1 073
Замислила съм се за шевна машина. Май пускаха някакви около великден ако не се лъжа. Имате ли представа кога пак ще има? А и някой ако си е взимал дали е доволен?

Допълвам: Иначе следващата седмица нещо не ме грабва май.

Има я в каталога за следващата седмица. На последната страница.

Има ли я онлайн? Нещо не я откривам на сайта.

# 56
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Момичета, аз ли нещо не бивам или....? Бях останала с впечатлението, че за уикенда ще има пиле а промоция, а не го откривам никъде в сайта .. newsm78 Има ли реало намалено пилешко?
newsm78 Вчера ги гледах в сайта, а сега и аз не ги намирам. Между другото в друга верига в момента е на по-ниска цена и е в наличност.

# 57
  • София
  • Мнения: 44 122
Много благодаря за мненията, аз случайно днес видях същите в Пикадили по 7,10 и взех лилав,  , пуснах една за проба, ще взема и от белият, да го пробвам ако ми хареса, щом е по-свеж...
Иначе редовна цена пишеше 10 и.... нещо не мога да го нарека ценово  следен към нисък клас Wink но така за 7 лв. бива...
Иначе  за петната принципно ми е важно, че детето се прави на свинче редовно.

# 58
  • Мнения: 6 669
Повечето петна ги изпирам първо с Тест, независимо дали са мазни или мръсни.После пускам в пералнята.В повечето случаи няма и помен от петното.Случвало ми се е обаче, ако не третирам предварително петното и само изпера в пералня то да не се отстрани, независимо от качеството на праха.

# 59
  • София
  • Мнения: 44 122
Ами аз понеже съм на мнение, че имам пералня, за да пере вместо мен, а не да запирам половината пране предварително.... та праха ми е важен, понякога поливам някое петно предварително и това е, другото очаквам да го свърши праха, ако не се справя с петна от  кал, трева, химикал, флумастри, храни... то за нищо не става този препарат и толкова Simple Smile
(сега при петна от типа на череши, чисто олио и някакви подобни нямам очаквания само прах да оправи ситуацията, но за онези по-леки и съвсем ежедневни за нас лекета искам да мога да разчитам).

Както и да е де, темата не е за прахове точно и тяхните силни и слаби страни.

Ще взема евентуално и бялото деро за тест, ако не е свършило до утре-вдругиден, като сме в лидл...нещо от опаковката не можах да схвана дали е само за бяло или и за цветно става и не посмях днес.

Общи условия

Активация на акаунт