Лидл - тема 46

  • 67 868
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Аз също не го харесах този ориз , но по принцип дъгозърнестия бланширан никога не ми е харесвал - използвах го за добавка към винен кебап.
Но пък съм фен на млеката , които също не се харесват от много потребителки  Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 10 825
Този ориз в кутията, който ние у дома много харесваме, не е подходящ за всякакви ястия  Peace

# 722
  • Мнения: 87
Какво ви е мнението за блендера? Не е ли слаб 180W?

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 40 783
Нещо ми се струват по-високи цените на детските дрехи,които ще пускат др.седмица  newsm78 или не е така...Преди суичърите бяха по 10лв....

# 724
  • Мнения: 2 453
Гледах и аз дрехите които ще пуснат другата седмица за по-големи деца и се чудя
размерите са 122-128см и после 146-152
означава ли това че средния 134-140 липсва , т.е. няма да има от този размер ?
Според мен "122/128-146/152" означава, че размерите са от 122/128 до 146/152. Поне при бельото е така.

Точно така е.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Хмм, аз се зарадвах, че ще пускат дрехи за по-големи деца, ама то от размер 90 скочиха на 122 Crazy
Взех си сивите дънки, добре стоят, но в кръста и ханша можеше да са една идея по-тесни. Както и да е, няма да ги връщам, ще си ги нося.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 320
Хмм, аз се зарадвах, че ще пускат дрехи за по-големи деца, ама то от размер 90 скочиха на 122 Crazy
да бе, тъкмо и аз това се ядосвам. синът ми е метър, значи ми трябва нещо към 110, а те къде отидоха чак на 122  Rolling Eyes
днес загледах тия бебешки суитчъри, страшно мека материя, ама цялото полепнало с боклуци...честно не бих купила такова нещо Rolling Eyes

# 727
  • София
  • Мнения: 1 535
Нещо ми се струват по-високи цените на детските дрехи,които ще пускат др.седмица  newsm78 или не е така...Преди суичърите бяха по 10лв....

И на мен ми се видяха височки цените  Thinking
Както са написали в брошурата и блузката ще е 19.99лв - нещо много ми се вижда за блузка... ако блузката+суичъра са на тази цена е ок, ама много ми се иска  Crazy

Хмм, аз се зарадвах, че ще пускат дрехи за по-големи деца, ама то от размер 90 скочиха на 122 Crazy

Е, сега гонят учениците да облекат, после ще има и по-малки най-вероятно...

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
И аз мисля, че след това ще са средните размери.

днес загледах тия бебешки суитчъри, страшно мека материя, ама цялото полепнало с боклуци...честно не бих купила такова нещо Rolling Eyes

Каката ни има/имала общо 3 такива якенца и съм страшно доволна. Ако се въргаля в боклуците, може и да полепне, но иначе не.

# 729
  • Мнения: 161
Има размер 80-86, аз днес взех от панталонките  Peace
Хммм на моите панталонки пише само един размер , такъв р-р до сега не съм срещала  Peace

# 730
  • софия
  • Мнения: 25 474
В понеделник харесах шунката, а от четвъртък - какво ли не. Дано само не забравя да отида.

# 731
  • софия
  • Мнения: 25 474
Нова брошура, НОВА тема

Общи условия

Активация на акаунт