Лидл - тема 46

  • 67 898
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Някой купили бебешки анцуг? Как са, струват ли си? Иска ми се да купя за баткото за детската градина  newsm78
Аз купих анцуг, страхотен е, дори мисля после да ходя за още един цвят (ако е останал Wink )
Взех и блузки, бодита, суитшърт- харесват ми много  Heart Eyes

И аз взех анцуг и суитшърт. Много са хубави.Заслужава си!  Peace
Другата седмица ще има за по-големи деца.

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
И аз с покупки днес, предимно бебешки дрешки - взех от всичко. Анцугът е страхотен, плътен идеален е за студено време. Взех още блузки с дълъг ръкав, бодите, меко якенце, чорапи и панталонки.

# 707
  • Мнения: 4 774
Някой купили бебешки анцуг? Как са, струват ли си? Иска ми се да купя за баткото за детската градина  newsm78
Не знам колко е голям баткото, но размерите са до 92 см

Баткото е на 2 г. и 8 м., но още му купувам р-р 80-86  Crazy

# 708
  • Мнения: 161
И аз да се включа във вашата темичка. В началото не харесвах Лидл, но от няколко месеца го преоткрих и сега пазарувам редовно, особено нехранителни продукти.

Бебешките анцузи и на мен ми харесаха и взех на малката, щеше ми се да и взема още 1, но при нас няма размер 68-74, какъвто би ми вършил работа за зимата, затова взех размер 62-68. Купих още блузки, 2 панталончета и суитшърт. Не знам дали по принцип съществува размер 68 - 74 или само в нашия Лидл нямаше, защото от никоя от дрешките нямаше такъв размер, нито блузки, нито бодита.
Няма р-р 68-74,да ти кажа  и аз съм се чудела защо нямат  newsm78. Размерите вървят така 62-68, след него е 74-80, след него е 86-92 .....  Wink
И аз с покупки днес, предимно бебешки дрешки - взех от всичко. Анцугът е страхотен, плътен идеален е за студено време. Взех още блузки с дълъг ръкав, бодите, меко якенце, чорапи и панталонки.
В бързината забравих за панталонките, как ти се струват, каква е материята? После ще ходя до магазина, дано да има останали  Praynig

# 709
  • Мнения: 1 700
Тази вечер загледах някакви замразени багети по 0.99лв. С шунка и с гъби...
Пекат се за малко в загрята на 200гр. фурна.

Е, какво ви е мнението? Като пица ли са на вкус.

П.П: аз съм леко травмирана все още, тъй като преди 2м. умря нашият дом. любимец - заек, но иначе много обичам заешко. Знам някакви рецепти за печене в глинен гювеч... Но ми е доста връткаво... Я споделете някаква по-лесна рецепта, пък няма да показвам на децата какво готвя.
и аз ги гледах днес,но не ми допаднаха от 0.99 лв. взех си пак от багетите с топеното сирене от 2.69 лв.
 
другите багети /с масло и подправки/ са доста по-добри
моите момичета тези не ги харесаха

# 710
  • Мнения: 1 557
Цитат
В бързината забравих за панталонките, как ти се струват, каква е материята? После ще ходя до магазина, дано да има останали  Praynig
Панталонките ми харесват, те са от т. нар. рипсено кадифе или както го наричаме джинсов плат.

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
И на мен ми харесаха, идеални за пролет/есен

# 712
  • Мнения: 161
Панталонките ми харесват, те са от т. нар. рипсено кадифе или както го наричаме джинсов плат.
Благодаря ти  Hug Изпратих вече нашите да ходят и да купят ако са останали Wink

# 713
  • Варна
  • Мнения: 448
Гледах и аз дрехите които ще пуснат другата седмица за по-големи деца и се чудя
размерите са 122-128см и после 146-152
означава ли това че средния 134-140 липсва , т.е. няма да има от този размер ?
така едното е малко за нас , другото страшно голямо newsm78
А ориза от ХХL -кутията у нас така си седи от предната промоция , моите не го одобреха
правих го и като гарнитура и готвих с пиле , изхвърлих го
аз ли не успявам да го приготвя като хората ??!!

# 714
  • Мнения: 2 400
Гледах и аз дрехите които ще пуснат другата седмица за по-големи деца и се чудя
размерите са 122-128см и после 146-152
означава ли това че средния 134-140 липсва , т.е. няма да има от този размер ?
Според мен "122/128-146/152" означава, че размерите са от 122/128 до 146/152. Поне при бельото е така.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 15:29 от Августина

# 715
  • Мнения: 596
Гледах и аз дрехите които ще пуснат другата седмица за по-големи деца и се чудя
размерите са 122-128см и после 146-152
означава ли това че средния 134-140 липсва , т.е. няма да има от този размер ?
така едното е малко за нас , другото страшно голямо newsm78
А ориза от ХХL -кутията у нас така си седи от предната промоция , моите не го одобреха
правих го и като гарнитура и готвих с пиле , изхвърлих го
аз ли не успявам да го приготвя като хората ??!!

Извинявай, но къде гледате какви дрешки за по-големи деца ще има другата седмица, че нещо не мога да се ориентирам  Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 1 535
В онлайн брошурата ги има - http://www.lidl.bg/bg/Online_Brochure.htm

# 717
  • Мнения: 441
Има размер 80-86, аз днес взех от панталонките  Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 69

А ориза от ХХL -кутията у нас така си седи от предната промоция , моите не го одобреха
правих го и като гарнитура и готвих с пиле , изхвърлих го
аз ли не успявам да го приготвя като хората ??!!
И у нас не се хареса оризът,но не смеех да си кажа,защото тук всички много го хвалят.

# 719
  • София
  • Мнения: 6 281
Гледах и аз дрехите които ще пуснат другата седмица за по-големи деца и се чудя
размерите са 122-128см и после 146-152
означава ли това че средния 134-140 липсва , т.е. няма да има от този размер ?
така едното е малко за нас , другото страшно голямо newsm78
А ориза от ХХL -кутията у нас така си седи от предната промоция , моите не го одобреха
правих го и като гарнитура и готвих с пиле , изхвърлих го
аз ли не успявам да го приготвя като хората ??!!

Аз го приготвям като всеки друг ориз, много ни харесва вкъщи. Но в брошурата не го видях, има само басмати - 4,5 кг. за 15 лв. Мисля да взема от него, обожавам басмати, а цената му идва много добра.

Днес и аз взех бодита, чорапи и чорапогащник за малката.

Общи условия

Активация на акаунт