Лидл - тема 46

  • 67 933
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 152
Зайците, охладените, са направо разкош и цената им е невероятна.
Нямам място във фризера, но ще накупя поне няколко броя и все ще ги наместя някъде

# 676
  • Варна
  • Мнения: 320
баба ми едно време като нямаше фризер, купуваше месо на едро, запържваше го хубаво и още вряло го слагаше в буркани с малко от мазнината и запечатваше. не помня да ги е варила допълнително като компотите, и издържаха и една година. напоследък се замислям дали да не направя и аз така няколко буркана от месо на промоция, като бързаш и няма време отваряш и ядеш Simple Smile а и манджата става бързо

# 677
  • Мнения: 2 152
Точно така, но има две технологии - едната е изцяло да се залеят с мас и тогава - на хладно ....
издържат страшно много

Но с малко мазнина, като се запечатат - трябва да се стерилизират - в зависимост от вида на месото, но поне 2 часа

# 678
  • Мнения: 284
Тази седмица харесах четки за рисуване и клин имитиращ дънки. И двете неща не можах да ги видя. В два магазина проверявах. Някой случайно да е виждал?

# 679
  • Мнения: 1 883
Тази седмица харесах четки за рисуване и клин имитиращ дънки. И двете неща не можах да ги видя. В два магазина проверявах. Някой случайно да е виждал?

С четки за рисуване беше пълно в Младост.

# 680
  • софия
  • Мнения: 25 909
Тази седмица харесах четки за рисуване и клин имитиращ дънки. И двете неща не можах да ги видя. В два магазина проверявах. Някой случайно да е виждал?
Купувала съм от предишни промоции четки, но не са особено хубави.

# 681
  • Мнения: 284
Е, то за тази цена не може да се очаква кой знае какво, ама до Младост май няма да стигна Simple Smile. Благодаря Ви все пак!

# 682
  • Варна
  • Мнения: 320
Точно така, но има две технологии - едната е изцяло да се залеят с мас и тогава - на хладно ....
издържат страшно много

Но с малко мазнина, като се запечатат - трябва да се стерилизират - в зависимост от вида на месото, но поне 2 часа

наливаше около 2см. мазнина от запърженото, запечатваше и веднага обръщаше буркана. но май така се вакуумирало и нямало нужда от варене. ще трябва да питам баща ми

# 683
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
И аз не видях клин, имитиращ дънки  newsm78? Да не е от друга дата?

# 684
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тази вечер загледах някакви замразени багети по 0.99лв. С шунка и с гъби...
Пекат се за малко в загрята на 200гр. фурна.

Е, какво ви е мнението? Като пица ли са на вкус.

П.П: аз съм леко травмирана все още, тъй като преди 2м. умря нашият дом. любимец - заек, но иначе много обичам заешко. Знам някакви рецепти за печене в глинен гювеч... Но ми е доста връткаво... Я споделете някаква по-лесна рецепта, пък няма да показвам на децата какво готвя.

# 685
  • София
  • Мнения: 276
Тази вечер загледах някакви замразени багети по 0.99лв. С шунка и с гъби...
Пекат се за малко в загрята на 200гр. фурна.

Е, какво ви е мнението? Като пица ли са на вкус.

Аз съм купувала от тях,не са лоши. На вкус наистина наподобяват пица и с малко кетчуп и майонеза стават за бърза вечеря.

# 686
  • София
  • Мнения: 16 196
Вчера на бу. Черни връх имаше четки за рисуване. Дънки - клин не съм виждала. Но и не гледам много старателно за дрехи.
Инвестирах в зайче и вече се маринова в хладилника. Омазано с олио и подправки, шпиковано с чесън и полято с бяло вино. Утре вечер планирам да го изпека в чугунена тенджера във фурната. Но какви зеленчуци да му сложа?
Главата я отрязах и изхвърлих. Но има 1 пликче с някаква карантия - какво да го правя?

# 687
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Инвестирах в зайче и вече се маринова в хладилника. Омазано с олио и подправки, шпиковано с чесън и полято с бяло вино. Утре вечер планирам да го изпека в чугунена тенджера във фурната. Но какви зеленчуци да му сложа?



Ето такава рецепта знам и аз. За мен е много пипкава... Слагат се лукчета, моркови и май чушки.

Само да вметна, че е добре зайците да са поне 2бр. ... или около 2.5кг, за да усетиш, че хапваш заешко.

# 688
  • Мнения: 4 864
Не знам дали някой е искал мнение по-назад, не съм чела, признавам, но тази машинка за подстригване http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=10359  е много хубава и вече повече от година половинката я използва и е много доволен Wink

# 689
  • Мнения: 111
И аз не видях клин, имитиращ дънки  newsm78? Да не е от друга дата?

Аз видях табелка, че имат проблем с доставката и май щели да го пуснат със закъснение

Общи условия

Активация на акаунт