Детска хирургия Пирогов

  • 8 258
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 735
Някой скоро преминал операция на пъпна херния?

# 16
  • София
  • Мнения: 61
Синът ми е с хидрацеле, което ще трябва да се оперира през Август в Пирогов. Попаднахме на д-р Момчилов случайно, но ни беше препоръчан и от личната, човекът е светило в детската урология и завежда отделението. Аз естествено умирам от страх.

# 17
  • Мнения: 2 735
Най-добрите специалисти в София, а може би и в България!
Няма за какво да се притеснявате.

# 18
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Здравейте, момичета!
И аз да повдигна темата - на 3 юни постъпваме за планова операция на ингвинална херния.
Някой да каже какво да нося със себе си, не съм от София.
Благодаря1

# 19
  • Мнения: 16
Здравейте, операцията на синът ми (1г. и 9 м) мина успешно на 16.05.2019. Оперираха го от пъпна херния,  понеже живеем в София, нямахме болничен престой. Първият ден, беше денят на постъпване, отидохме към 8, минахме регистратура, след това в детското отделение го прегледаха, подготвиха документите и ни пратиха на ЕКГ и лаборатория, след което ни пуснаха. На другия ден, гладен и жаден в 7:30 бяхме в отделението, 9 без 10 влезе в операция, като преди това му дадоха успокоително сиропче, 10:50 ми го върнаха в съзнание, дори в седнало положение. Много бързо излезе от упойката, веднага искаше да ходи. Два часа след операцията се дава вода на малки глътки, но синко не пожела тогава, а малко по късно. След още половин, един час му дадох зеленчукова супа, която му носих. По принцип в отделението предлагат бебешки пюрета и адаптирано мляко, в случай, че има нужда. Като цяло всичко мина чудесно, нито е повръщал, нито е бил замаян, 3 часа след операцията вече тичаше. Относно детското отделение, всички от санитарите, до хирурзите, всички бяха страхотни, прекрасни, мили и грижовни.
За всички родители, на които им предстои да минат през това, мога само да кажа, че стресът и притеснението са големи, но хората са професионалисти, децата ви са в добри ръце, и всичко минава и се забравя.

Общи условия

Активация на акаунт