27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 444
  • 254
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 123
Ще поспоря, лекар може да оправи обърната матка. Майка ми беше с обърната матка след моето раждане. Когато бях на 18-19 години и я наместваха. Може да се смеете, но е така.
Даре, прочети в библиотеката и в сайта какво е обърната матка, и сама ще се убедиш, че е невъзможно това, което казваш з амайка ти. Жената сигурно е била със спаднала матка от раждането _/им атема в майките/... Peace

# 211
  • Мнения: 9 104
Чарминг, я си смени лекаря или го питай как може да обясни подобно твърдение  newsm78  Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз да кажа нещо по въпроса. Обърнатата матка си  е анатомична особеност, която се среща при много жени. Майка ми е с обърната матка, аз - също. Единствено по време на бременността матката се оправя, но след раждането пак се обръща. Лекар не може да я обърне.

# 213
  • Мнения: 2 120
За да не ви подвеждам ще я разпитам подробно. Може нещо да не съм разбрала.

# 214
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧАРМИНГ,  сладурано, малко странно ми се вижда това твърдение на док, моят съвет е да потърсиш друг лекар! Хубаво е да се попадне на лекар, който обяснява търпеливо, влиза в положение и успява да те успокои дори с една дума или жест. Дано намериш именно такъв!  Hug

# 215
  • Мнения: 1 205
Голдънче той за обяснение - обяснява.
Ама май не ме разбрахте - това за обърната матка го чувам за първи път.
Аз лягам на ехото с пълен мехур и тогава матката си ми е както трябва - до сега на всички прегледи са ми казвали, че матката си ми е ок.
После отидох до тоалетната да си изразня мехура и лягам там на магарето, бърка той и казва - а сега матката се е обърнала и аз в шах newsm78.
Как от едно пишкане и се обръща матката Shocked
Даренце я питай майка ти, а ако искате може и тема да отворим, че явно темата е спорна Blush

# 216
  • Мнения: 2 120
Добро утро мацки. Честит 3-ти март.
 Чарминг, душице, вече разбрах какво ти е казал лекаря и ми се струва налудничаво. Иначе ще питам мама, като се върне, че не е lСофия.
Хубав ден на всички и какво сана с Гризка, Венкова и момичетата, които чакаха? И те ли ще си мълчат Wink     

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 07:49 от Дара

# 217
  • Мнения: 1 768
4естит праzник моми4ета Heart Eyes smile3558 bg bg bg

# 218
  • Мнения: 517
Честит празник, девойки.  bg bg bg bg bg bg bg bg bg newsm81

# 219
  • Мнения: 9 104
Честит празник, братя българи  Mr. Green
Аз имам двоен празник, щото днеска ми беше последния изпит от тази проклета сесия  newsm57 Направо не мога да повярвам че се свърши...отиваме на вила, та малко ще разпусна, направо се чувствам изцедена отвсякъде Confused
Ще има снимки  Blush
Иначе, за протокола: май пак съм гъбясала, нещо странно ми се струва течението ми  Rolling Eyes Аман вече, честно ви казвам...този път ще настоявам за микробиология, а и хламидия ще си пусна, само да се опарича малко, че... ooooh!
Цункам ви и ви пожелавам весел уйкенд и много любов  Hug Пазете се  Simple Smile

# 220
  • Мнения: 3 154
Честит празник!

Стефчо, честито ти успешно приключване на сесията!  bouquet Приятно разпускане на вилата - заслужила си го Sunglasses Grinning

# 221
  • Мнения: 1 925
Здравейте момичета и аз като вас се надявам скоро да се появят 2 чертички Praynig, така че мисля да се присъединя към вас, ако разбирате ме искате Embarassed. Казвам се Лили и съм на 20, мъжо е на 37 живеем заедно от 1 година и наскоро започнахме опити за бебе. Пожелавам ви на всички ви 2 чертички скоро ! Hug
Честит празник на всички ! smile3501

# 222
  • Мнения: 4 308
Браво Стеф![/b][/size][/color]
Приятно изкарване на вилата и никакви такива течения и чудесии да не те притесняват!
Страчиатела, добре дошла при нас   bouquet. Прочети темите в Библиотеката - там ще намериш отговори на много от въпросите, които те вълнуват. Ако искаш споделяй и тук с нас. Пожелавам ти и да не се задържаш, а бързо да се отправиш към отчетни Praynig.

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Честит празник момичета   bouquet
Стефчо честито и на теб за края на сесията...заслужената почивка е нещо хубаво. Пожелавам ти приятно изкарване Hug И ще чакам снимките Blush
Ние ходихме на разходка да си видим кръщелника...голям ми е сладур...пу пу пу Blush и сега чакам свеки да дойде на посещение.

# 224
  • Мнения: 251
 bg bg bg
Честит 3-ти март!
Stef, браво на теб. Приятна почивка!
Stra4iatela, добре дошла!
И аз съм в очакване на лелката. Дано не дойде!!Така се надявам!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт