27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 417
  • 254
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета. Влизам за малко,че съм се разработила.
Успешен ден на всички.
Гризката стискам палци да е мечтаното продължение.
И споделяйте какво става с вас, защо сте се умълчали

ВНИМАНИЕ продължавам стихчето на Мамутче

Нека слънцето се появи
дори за миг във вашите очи! 

И низът от напеви
покрил попътните посеви --
ще ви озари лицата.

И мила дума ще ви стопли,
когато Слънцето допуснете
в сърцата.


Кака ви е издавала стихосбирки, ей, Mr. Green
Сега най-много да ме прехвърлят в `Клюкарник`, защото там пишат ли, пишат.  Wink

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 10:26 от Дара

# 196
  • Мнения: 529
Гриз, а дано да само с  лекичко зацапване да си останеш.  Praynig
Аз да си кажа, днес съм си вкъщи, изпросих един ден отпуска, че направо ми разказаха играта в работата последните дни. #2gunfire
И понеже всички около мен само ми дуднат - ами как ще стане това бебе, като ти само се преуморяваш  с тая работа Crossing Arms та реших тия дни да се поглезя малко. Вчера ходих на страхотен масаж, при една мацка, която е китайски доктор и направо ме разглоби и сглоби наново. Но ми се отрази много добре, та другата седмица пак ще отида. И днес мисля да мързелувап с книжки  в леглото. А утре съм в Плевен при мама и тати и свеки де  Mr. Green Това е доклада от мен.
На всички вас желая по-малко работа днес и пълноценна почивка следващите дни.  Heart Eyes
Офф: някой да знае от къде да си купя българско знаме? Много искам да си сложим  по случай празника утре.
bg

# 197
  • Мнения: 980
Здравейте и от една видна мърzеливка Hug
Отдала съм се на гледане на филми, лека диета, четене на книжки и ..искам и малко велнес ама ме мърzи Embarassed
Сърбят ме ръчичките да подкарам пак баzалната и още обмислям дали да се товаря и с това Thinking ама да видим.
Аz си седя вкъщи,щот баба Марта ни zатрупа с 15 см. сняг Shocked. А минzухарите под проzореца тъкмо бяха цъфнали. Дано устискат Tired
Та така. Весел ден и стискам палци zа хубави новини.

# 198
  • Мнения: 388
Ох, аз както винаги последна.
Честита Баба Марта!
Искам да Ви вържа мартеничка бяла и червена EFP
ей, такава сладка!
Баба марта вързала мартеничка бяла и червена
Да сте живи, здрави и щастливи!
А за всички нас мартенски изненадки!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Милички много Ви обичам!

а сега да Ви попитам
купих си най-сетне Фолиева киселина Адифарм 0,4 mg.
По колко трябва да пия? Също било хубаво и аспирин да се пие.
Ако знае някой нека да ми каже
С целувки!

# 199
  • Мнения: 9 093
купих си най-сетне Фолиева киселина Адифарм 0,4 mg.
По колко трябва да пия? Също било хубаво и аспирин да се пие.
Ако знае някой нека да ми каже
Пиеш по едно на ден.
Това за аспирина не важи за теб. Не го прави Wink

# 200
  • Мнения: 708
здравейте кокиченца,
ама какво пролетно настроение усещам.Тука (в Италия) се мyчи слънчиzе да се появи ама да видим.А иначе след малко отивам в свеки и ще остана там цял ден,че да ми се нарадва хубавичко.
Уффф момичета извенете ме че често ви мрънкам ама може ли пак да хвърлите око на графиката ми че тая температура ще ме побърка-има ли ову или е рано да се каже.Иначе както виждате с мъжо се трудим редовно:) Heart Eyes
Обичкам ви всички  bouquet

# 201
  • Мнения: 806
Здравейте сладки кроасанчета Mr. Green
Аз днес ще съм затрупана с работа и затова бързам да ви пиша, че после незнам дали ще имам време. newsm78
Мимич, хубаво е че започваш с фолиевата, но в никакъв случай недей да пиеш аспирин, поне аз знам че не е хубаво.
Гризка, миличко, дано това зацапване да е от бебчо а не от" омразната"
Бимба, аз обожавам Италия Heart Eyes Вие се трудете с мъжо, пък той резултата ще доиде Laughing
Прегръдки на всички и много усмивки да имате днес Joy hahaha Joy

# 202
  • Мнения: 2 123
здравейте и от мен!
Мимич, както са ти казали - по 1 фолиева киселина и без аспирин /при желание за бременност той се пие само по лекарско предписание при установен с изследвания проблем/
Гризка, а дано така си останеш, мила!
Аз и днес ще пазя леглото! и ще ви държа под око Wink

# 203
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мили4ки

Няма ни6о ново около мене и няма и с какво да се похваля.Ре6их да ви поЗдравя просто.Ина4е от в4ера zапо4нахме на ново с бебеправенето.И така до средата на месеца.6е видим дали 6е даде реЗултат.ПреЗ ден мисля,4е е достатъ4но zа сега.
Целувки от мен и до скоро. Stop

# 204
  • Мнения: 1 205
Ей много сте тихички днес. Mr. Green
Я аз да питам нещо ... Сега на последния преглед док като ми правеше прегледа с пръсти каза, че матката ми се е обърнала. Shocked Преди това ме гледа с узи и тогава си беше наред, а сега от едното пишкане и се е обърнала. Първо реши пак да я обърне, после се отказа ...
Четох в библиотеката, че има жени с обърната матка по природа - не пречело за зачеване. При самата бременност се оправяла, но не разбрах възможно ли е от един пълен пикочен мехур да се обърне  newsm78
То излиза, че се върти както си иска и без преглед незнаеш в момента как е разположена Crazy

# 205
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Ей много сте тихички днес. Mr. Green
Я аз да питам нещо ... Сега на последния преглед док като ми правеше прегледа с пръсти каза, че матката ми се е обърнала. Shocked Преди това ме гледа с узи и тогава си беше наред, а сега от едното пишкане и се е обърнала. Първо реши пак да я обърне, после се отказа ...
Четох в библиотеката, че има жени с обърната матка по природа - не пречело за зачеване. При самата бременност се оправяла, но не разбрах възможно ли е от един пълен пикочен мехур да се обърне  newsm78
То излиза, че се върти както си иска и без преглед незнаеш в момента как е разположена Crazy


Ей това ме разби  Joy   Joy   Joy
Какъв е тоя доктор? Да ти обръща матката при прегледа  #Crazy Не знам, ама аз сефте чувам такава измислица  Shocked

# 206
  • Мнения: 2 123
Чарминг, не може докторът да ти обърне матката. Или си с обърната, или не си. /ако си с обърната след секс трябв ад алежиш по корем/

# 207
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добриутро,дами!  bouquet  bouquet  bouquet
Добриутро,Хера!  bouquet
Чарминг,тоя твоя доктор да си скъса дипломата.
Сигурно е решил,че трева пасеш и ти говори щуротии да те впечатлява.То бива,бива,ПАП1,ПАП2,ама сега и матката ще ти я обръща час по час...,нямам думи!
Хич не се и чуди повече...
И сега се надявам да разбереш,че не искам да обиждам теб,изказвам се по повод на неговите "диагнози".

# 208
  • Мнения: 2 120
Ще поспоря, лекар може да оправи обърната матка. Майка ми беше с обърната матка след моето раждане. Когато бях на 18-19 години и я наместваха. Може да се смеете, но е така.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Ще поспоря, лекар може да оправи обърната матка. Майка ми беше с обърната матка след моето раждане. Когато бях на 18-19 години и я наместваха. Може да се смеете, но е така.

Даре, моята майка е била с обърната матка преди моето раждане, и след него си е с такава. Аз лично не си представям как ще я "наместят" - това би означавало да се усуче шийката на 180 градуса  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт