27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 390
  • 254
  •   1
Отговори
# 75
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добро утро дами!
Хайде сънливки, време е вече да се разпишете в темичката и да се усмихнете въпреки дъждовният ден. Именно тези дни ни помагат да почувстваме уюта в къщи и любовта на половинките ни. Аз след малко се изстрелвам към офиса и сВстеВствено ще нападна форума и от там. За сега ви желая хууубав ден, добри новини /все пак чакаме ВВЕНКОВА да даде отчет тестчето какзво й е показало  Wink / Много цАливки и  Hug

п.п. Тедко, твой ред е за едно топло и ароматно кафенце за да събуди сладките ни съфорумки!

# 76
  • Мнения: 4 970
Какво "ДОбро Утро",То ДОбър Ден стана LaughingАз съм тук отдавна и ви 4акам да се разсъните.Усмивката е на линия Mr. Green,но..наистина ли вали Shocked

# 77
  • Мнения: 1 205
Хей пиленца добро утро!
Аз вече почнах с изследванията утре ще видим дали е  щитовидната жлеза.
Даренце как да кача, като ям, а ефект няма  Embarassed
ВВенкова стига се спотайвай ами идвай на отчет. Peace
Сладинката какво стана с теб?
Голди надявам се, че бебеправите усилено Hug
Хайде утре ще се кичим с мартенички Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 4 272
Вали, не вали, мрачно, облачно....но...усмивките са налице Grinning
На мен ми е много весело, въпреки намръщено време. Вървях сутринта с ча дърчето, джапах си в локвите и си пеех наум "Танцувам под дъжда"  Wink
Чарминг, съжалявам мила, че това закъснение не се увенча с успех, но ти си запази оптимизма! И браво, че си започнала с изследванията! Успех!
Тедсан, хайде гони я лелката и подкрепям идеята ти за каквото сабя покаже Wink
Хайде от мен днес да е почерпката за сутрешно събуждане

# 79
  • Мнения: 307
А добър ден на всички!  Laughing
Имам си  EFP  newsm44 newsm68
След обяд отивам на доктор. Нали може да се види вече, ако всичко е наред  Praynig Praynig Praynig Днес ми е 11 ден закъснение!
Е....казах го! Мислех да ви кажа след доктора, щото малко ме е шубе!
Целувам ви всички!  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 970
А добър ден на всички!  Laughing
Имам си  EFP  newsm44 newsm68
Страхотна новина HugБагай на лекар.Дано се види.Хайде- 4акам да докладваш след прегледа Peace

# 81
  • Мнения: 3 376
Привет и от мен, момичета! Мен днес ме цепи главата, защото снощи празнувахме един рожден ден в едно адски задимено място, обкръжена от пушачи #Cussing out

Абе и аз така с нервите, но напролет, сиреч през април имам годишнина!....Но не каква да е - 2 години безуспешни опити. Боря се за титлата ветеран на форума Mr. Green И ако не ми дадат орден, поне ставам за почетен член Wink

Пичелиш пред мен с 1 точка! Аз 2-годишнината я правя през май.

Но хайде стига съм се оплаквала, че иначе няма да ми мине главата скоро Sunglasses

ВВенкова, браво момиче!!! Ей такава новина ни трябваше, за да стане денят отново хубав smile3501 Няма да честитя още, да мине пъряо прегледът Praynig

# 82
  • Мнения: 514
venkova честитооооо миличка!!! Аз понеже не мога да остискам честитя и ти пожелавам леки 9 месеца!!!

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Добрютро!

Мале, мале, Венкова, браво на теб  Hug Дано всичко мине наред при доктора, стискам ти палци  Praynig

Ето сега от мен едно кафенце:

# 84
  • Мнения: 307
Благодаря ви милички, но не ми честитете още докато доктора не потвърди! Моля ви!  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 1 205
ВЕНКОВА ЧЕСТИТООООООООООООООООООООО
МНОГО, много се радвам за теб наистина  Hug Hug Hug
Ей наистина ме развесели, отивай на лекар и после да кажеш какво е станало.
Сигурна съм, че всичко ще е наред, но все пак ще стискам палци Praynig
Браво миличка  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 4 272
Добре Вени! Тогава стискаме палци докторът да потвърди хубавата новина! Запазвам си правото да ти честитя после Wink А ти обещай, че ще пуснеш отделна темичка за честитки!
Гризка,  отвори си прозореца в офиса, подишай малко свеж въздух или излез и се остави някоя кола да те опръска хубаво...от главата до петите...със сигурност ще се ободриш и ще ти мине главоболието Wink Надявам се, че поне чувството ти за хумор е още налице Hug

# 87
  • Мнения: 1 768
Добър ден Blush

4естито на Венкова  bouquet
Оплетохте ли вие мартени4ките?Или готови купихте zа утре?
АЗ си имам от мама.Донесе ми ги zа Коледа. Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 686
vvenkova, честитито за двете чертички   bouquet

С пожелания за лека и безпроблемнна бременост!

# 89
  • Мнения: 4 306
Здравейте милички!

Честито Венкова, чакаме добри новини и от доктора!
Мъжо не можа да си вземе държавния изпит в неделя и сега ще продължаваме да учим  Cry. Като съдя по това как вчера го разсейвах  luvbed, май и на следващото явяване няма да го вземе  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт