За соковете - не е ли твърде рано

  • 910
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Моят съвет е следният:
Спираш сокове, води, чайове... ако можеш и залъгалката.
Започваш да се ровиш в библиотеката, докато не натрупаш достатъчно информация. След това ще си прецениш. Ако междувременно се сблъскаш с педиатърката си-казваш, че в рода имате много алергии и те е страх да даваш немлечни храни толкова рано.
Предполагам, че ще избереш изключителното кърмене и късното захранване.
Ако имаш някакви затруднения и въпроси-пиши. С радост ще ти помогнем.

# 16
  • Мнения: 949
Аз давам прясно изцеден сок от ябълка от началото на 1 месец,започнах постепено по 1 ч.л. след хранене и сега си пием по 30мл,на бебечо му харесва и не мисля че му вреди по някакъв начин!

# 17
  • Мнения: 7 837
Добре е да се четат статиите в Библиотеката, поне да знаеш откъде идват проблемите...

# 18
  • Мнения: 4 915
Аз давам прясно изцеден сок от ябълка от началото на 1 месец,започнах постепено по 1 ч.л. след хранене и сега си пием по 30мл,на бебечо му харесва и не мисля че му вреди по някакъв начин!

А защо даваш сок и рискуваш? Какво дава той, което нямаш в кърмата?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз давам прясно изцеден сок от ябълка от началото на 1 месец,започнах постепено по 1 ч.л. след хранене и сега си пием по 30мл,на бебечо му харесва и не мисля че му вреди по някакъв начин!

пробвай да му дадеш месце... може и да му хареса!  Laughing


По темата... те другите са казали всичко, но се сетих, че като й кажеш на педиатърката (ако ще се занимаваш), че не искаш да захранваш още, тя ще ти отговори "СОКЧЕТО НЕ Е ЗАХРАНВАНЕ!" Да не вземеш да й се вържеш! Всичко различно от кърма е захранване.
Мойта педиатърка ми каза, че захранване се нарича, тогава когато заместиш ядене...
Бе гадни доктори!!!!
И ще повторя другите: прочети в библиотеката!
Успех в борбата с педито Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 392
Ти почти сама си си отговорила на вьпроса Wink
За сетен пьт се убеждавам ,че нашите педиатри (повечето)трябва да си хвьрлят дипломите! #Cussing out

# 21
  • Мнения: 1 938
По темата... те другите са казали всичко, но се сетих, че като й кажеш на педиатърката (ако ще се занимаваш), че не искаш да захранваш още, тя ще ти отговори "СОКЧЕТО НЕ Е ЗАХРАНВАНЕ!" Да не вземеш да й се вържеш! Всичко различно от кърма е захранване.
Мойта педиатърка ми каза, че захранване се нарича, тогава когато заместиш ядене...
Бе гадни доктори!!!!

Точно така ми отговори педиатърката! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт