След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.4

  • 15 142
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 16 938
Значи Керем ще е идеален аз го обичам лош.

# 736
  • Мнения: 2 804
Сезона на вишните.....................това препоръчвам аз

     Слънчице,вече ги гледах-даже и корейския вариант,но аз наричам сериала "Черешките",защото Kiraz на турски означава череша,а не вишна. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 2 788
Дани ми предложи да ми изпрати епизодите по скайп,ама ми е повреден и трябва да викам да го оправят,та затова ви молех за сайт ,от който да си ги изтегля епизодите без субтитри,ама сигурно няма   Peace

# 738
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681


Много харесвам тая сцена  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Илинче, аз не знам от къде ги дърпат, мен Камито ми ги праща преди да започнем реденето, питай нея на лични  Peace

# 740
  • Мнения: 2 788
Илинче, аз не знам от къде ги дърпат, мен Камито ми ги праща преди да започнем реденето, питай нея на лични  Peace
Mерси,Ирче  Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 9 348

    Влади,не съм го гледала.Благодаря ти ,миличка за предложението-обясни ми ако ти е удобно на лични,ама като за тъпо блонди обеснявай hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
   Да видим дали ще се справя Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

   The Proposal от там ли ще трябва да го тегля??Няма ли го на друго място,може и  на английски-нямам проблем.Но в Замунда имам голям проблем hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha/b]
Бабче гледай е Максериал Война роз - всичките излъчени епизоди ги има с превод. Ще ти хареса сериалчето.

# 742
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 743
  • Мнения: 2 685
Кирето, ще е мафиот в новия си сериал, а другия брат, ще  е добрия  ooooh!

  Ирче  Hug
  Нали така и предполагахме  Peace  Ще е свързан с мафията - не знам как се нарича Тр. мафия де  Joy Joy Joy убийства ,  наркотици , обири,  трафик на деца и жени - мафиот . И пак ще го обичат , а пък предполагаемата Мурка , горката и любов няма да види  Mr. Green Joy Joy

# 744
  • Мнения: 4 314
къде сме бе тук или в другия дом  .............. newsm78

Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 23:27 от Катето-Ханкерски вманиачена овцЪ

# 745

Общи условия

Активация на акаунт