Боя за коса - Вlond 36 - Клуб на блондинките

  • 153 678
  • 734
  •   1
Отговори
# 270
  • В мечтите
  • Мнения: 639
A останалата боя,която нанасяш,примерно моката колко време стоиш след репигментацията?Толкова колкото си е на кутийката?Не по-малко предполагам?Аз направих това,но бях чела че след като сложиш разредената основна боя,стоиш 15-20мин и след това отгоре слагаш избраната номер боя,примерно Матрикса 8ММ...но ме достраша да не я изгоря и постоях доста по-малко и пак се поизми.

# 271
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Момичета имам нужда от съвет.
Искам да си направя косата руса с пепелен оттенък.
Чудя се към боя да се насоча.
Чета добри отзиви за WELLA KOLESTON PERFECT.
Двоумя се (четириумя се) между цветовете 9/01, 9/1, 8/1, 8/01.
Естествения ми цвят е около шестица с 20% бяла коса.
Много моля аз някой е ползвал боята да ми опише цвета си или да пусне снимка. Освен това ме интересува дали боята е щадяща. Много ми е суха косата и търся нещо, което да не я изсуши допълнително.

# 272
  • Мнения: 1 163
solley Благодаря за тази информация ,аз това не го знаех ,а и аз искам да мина към цвят 8  Peace

А може ли малко снимки  на твоята коса да видя как е станало  Praynig

# 273
  • Мнения: 2 172
Да споделя пълния си провал. Опитвам от платинено рус да стана тъмно русо цвят. Сега съм сива с някакъв меден корен, разкош
разбирам те,ужасно е...не знам просто откъде да я подхвана тази руса метла  Sick.Измива се напълно след 1-та седмица  Tired...да попитам по-запознатите цвят карамел като ниво какво е 7...6..И означава ли,че в този цвят има медно..съжалявам за глупавите си въпроси ,но се отчайвам с изрусената коса  Sick. Според вас този цвят има ли меден нюанс или по-скоро златен и ниво 7 или 8.. http://prikachi.com/images.php?images/733/7668733Y.jpg.Много ми се иска да я потъмня до този цвят.

Belloslava пробвай с боя SERI. Нанесен по-тъмен цвят върху много светло руса и обезцветявана коса, нямаше падане с месеци буквално, без да я боядисвам през това време.

Сега нещо съм изрусяла напоследък, но се боядисвам с другия марки.Мисля отново да си взема Сери и да я потъмня леко, че много ми се виждат корените  при светло русото, а изобщо нямам време да се боядисвам всеки месец  Laughing

# 274
  • Мнения: 774
Чета добри отзиви за WELLA KOLESTON PERFECT.
Двоумя се (четириумя се) между цветовете 9/01, 9/1, 8/1, 8/01.
Laughing на аватара ми.
Много е трайна, 9.1. Вече искам да пада. Корените ми не са изсветлявани, жълтеят както се вижда. Аз малко на майтап се нацапах, но не стои много сиво и ми харесва. Според мен е по-щадяща от пяната.

# 275
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
A останалата боя,която нанасяш,примерно моката колко време стоиш след репигментацията?Толкова колкото си е на кутийката?Не по-малко предполагам?Аз направих това,но бях чела че след като сложиш разредената основна боя,стоиш 15-20мин и след това отгоре слагаш избраната номер боя,примерно Матрикса 8ММ...но ме достраша да не я изгоря и постоях доста по-малко и пак се поизми.

С първото намазване (с ниския оксидант) стоях към 20 мин, а с второто около 40-45. Измих между намазванията. Не ми изгоря косата, утре на светло ще снимам Simple Smile

# 276
  • Мнения: 601
Belloslava а боята един и същ номер ли е?

# 277
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Ами за репигментацията взимам основна примерно последния път dialight 8ми номер,после върху нея сложих 8.21 на иноа.Но се изми бързо цвета.И сега се чудя дали да взема за другия път 7.13 малко да сложа да я потъмня и да смеся с 8.13 или чиста 8ца.

# 278
  • Мнения: X
Ами за репигментацията взимам основна примерно последния път dialight 8ми номер,после върху нея сложих 8.21 на иноа.Но се изми бързо цвета.И сега се чудя дали да взема за другия път 7.13 малко да сложа да я потъмня и да смеся с 8.13 или чиста 8ца.
"Репигментацията" не се прави с натурален цвят, а с топъл. Peace Чела съм, че може и с тониращ балсам. Peace

# 279
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Ами на мен три фризьорки ми казаха,че трябва да е с основен,тъй като обезцветения косъм който няма пигмент бързо приема нюанса на боята примерно златисто,за разлика от корена и за това е добре да е основен...според мен има логика и на практика косата ми се поизравни като цвят.Преди като я боядисвах цялата с,примерно с 8.1,обезцветените дължини попиват пепелното за разлика от корена.

# 280
  • Мнения: X
Идеята на целия процес е връщане на топлите пигменти в изрусения косъм. Сместа за репигментиране/препигментиране (или който както го нарича) не трябва да се слага на корена.

# 281
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Идеята на целия процес е връщане на топлите пигменти в изрусения косъм. Сместа за репигментиране/препигментиране (или който както го нарича) не трябва да се слага на корена.
на корена не се слага,поне аз не слагам  Peace

# 282
  • Мнения: X
И как ти станаха дължините след 8цата на Диалайт? Помня, че когато В&C се потъмняваше беше станала зеленикава от натуралната 8ца на Колестон.

# 283
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Ами да ти кажа имаше наистина лек зеленикав оттенък,но като съм ги клепала дължините с 8.1 ставаше още по-зеленикаво.Аз я взех с цел,че е пощадяща боя честно казано.Последния път като сложих 8цата и после 8.21,беше по-добре.Нямаше зеленикавия оттенък. Peace

# 284
  • Мнения: X
Много добре си се ориентирала към Диалайт. Peace Според мен обаче е трябвало вместо с 8ца да препигментираш с 8.3 или 9.3 Peace

Общи условия

Активация на акаунт