С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 32

  • 31 461
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 555
Дайче  Hug тази снимка в Париж показва , че Джансел освен прекрасен актьор е и сърдечен човек Hug

Няма живо същество от което да не се интересува!


Себи     bouquet   точно така е   Peace  и няма лицемерни пози и нагласени фотосесии  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 Rolling Eyes  Към тази снимка има един страхотен коментар във фейса thumbsup
Цитат
Marianna Papazaiti even the birds love you
преди 17 минути · Харесвам
В превод :  дори птиците ви обичат
 Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 22:09 от dai4e

# 496
  • Мнения: 14 497
Дайче

  И един калейдоскоп  от последните дни Laughing

# 497
  • Мнения: 14 497



  И преди и сега Джансел си е  ......това-чаровник.





# 498
  • Мнения: 8 441
Добро утро и приятен ден. Hug Hug Hug



Дайче, СебиHug Hug много ви благодаря, момичета.  bouquet  bouquet

# 499
  • Мнения: 14 497
Добро утро Hug Hug Hug

Снеже Heart Eyes   кафе с толумбички е супер за мен  bouquet





Приятен и спокоен ден  bouquet

# 500
  • Мнения: 3 555
 wavey   Добро утро и приятен ден   thumbsup
Снежи    Hug  благодаря за сутрешния поздрав   bouquetи споделяйки твоите вълнения най-сърдечно пожелавам успех в новата роля на Фахрие   Peace

Себи  Hug

Да ви кажа аз за първи път виждам Пънар толкова освободена и тя да прегърне Джансел пред камера Laughing



Wink  И още по-влюбена е Пънар  Crazy нали  Joy Joy Joy
Цитат
ooooh!  Толкова ми се иска Джансел да ни зарадва с нов сериал  Praynig но като гледам на тези снимки колко щастлив е и зад камерата  Laughing  и се доказа с филмите си и като успешен режисьор, сценарист, ...  Peace  а с невероятната си сърдечност е донесъл емоции на радост за всички участници в снимачния процес   Heart Eyes Grinning




 smile3555  От толкова много нови снимки виждам още един пропуснат за гледане  thumbsup клип-поздрав от феновете за РД на Джансел Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

http://slide.ly/view/134e75b9ca425d8d916fee21dae37cc5
 Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 09:46 от dai4e

# 501
  • Мнения: 510


Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 20:32 от if-73

# 502
  • Мнения: 3 555
Иф  bouquet
 smile3555  Вече трети ден продължава да се тиражира в пресата информацията за двете дарения направени от Джансел, както и отпразнувания рожден ден с фенове му от различни провинции на Турция  thumbsup
Günay Taş(Canselizm) @gnytas  ·  6h
Cansel Elçin'in fanları bir başka | MEDYABEY- TV, dizi haberleri; dizi eleştirileri.
 Wink  Само в Тelevizyon gazetesi заглавието на публикация е по-различно  #Crazy  за някаква проява на завист /ревност/ на фенове newsm78  за даренията от Джансел ми превежда  google а в съдържанието на текста нищо такова не се чете   Rolling Eyes че и сложената снимка не е от новите му  Joy Joy Joy
http://televizyongazetesi.com/cansel-elcine-hayranlarinin-surpri … 1825#.VCLzsJR_tQi
CANSEL ELÇİN'E HAYRANLARININ SÜRPRİZİ KISKANDIRDI

# 503
  • Мнения: 14 497


Добро утро Hug Hug Hug


Дайче Heart Eyes впечатлена съм от подробната информация която ни поднасяш.

Не се притеснявай че  smile3530 не е перфектен ,ами без хич. LaughingРазбираме важното.

Иф Heart Eyes дано  Джансел не обърне гръб напълно на сериалите Laughing

# 504
  • Мнения: 14 497



Последна редакция: чт, 25 сеп 2014, 08:13 от sebilMM

# 505
  • Мнения: 14 497

  Без коментар Wink Wink Wink Laughing






Приятен ден  bouquet

# 506
  • Мнения: 8 441
Добро утро.  Hug Hug Hug



Дайче, Себи, Иф,   bouquet  bouquet  bouquet


Дайче Heart Eyes впечатлена съм от подробната информация която ни поднасяш. Не се притеснявай че  smile3530 не е перфектен, ами без хич. Laughing Разбираме важното.

+1  Hug Heart Eyes  bouquet

 
Снежи    Hug  благодаря за сутрешния поздрав  bouquet и споделяйки твоите вълнения най-сърдечно пожелавам успех в новата роля на Фахрие Peace

Дано, много благодаря.  bouquet Hug

Хубав ден.  bouquet

# 507
  • Мнения: 3 555
 wavey Приятен ден   thumbsup   Flowers Four Leaf Clover
Снежи   Hug   Себи   Hug
 #Crazy  С риск за  spam2 в темата, но сега се поразходих и в руския форум и съм в потрес  Thinking  Какво им става на ... сценаристи, режисьори  newsm78  ами, че то турски актьор без брада и мустак се очертава да не видим в нов сериал ...  Sick дори и любимия ни Джансел вероятно ще го сполети подобна съдба Mr. Green

Цитат
Новые фото Мурата Йылдырыма
Цитат
Керем Бурсин
Sick И Къванч, и Енгин А. ... и още има  Crossing Arms  ама няма нужда всичките да ги слагам ...
Може би защото в семейството ми и приятелите няма мъж с брада и дори с мустак  Wink реагирам неодобрително и възприемам това като ... признак на суетност за т.н. "силен пол"  hahaha hahaha hahaha  
 Naughty  Допускам и изключения, разбира се, ако трябват да се скрият някакви белези ... като от едра шарка и т.п.   ooooh!

# 508
  • Мнения: 3 555
 Wink  Като продължение на горния си пост се сетих за сцената в СЛ  Grinning  в която Ясемин залепва мустак на Ахмет за маскения бал в академията  Laughing
 Peace  Тази сцена я има почти в началото на това промо клипче с гръцки субтитри  Laughing  


Беше ми интересно и в превод с  google  слагам само репликите от тази сцена "с мустака" :
Я.: Не мърдай.
А.: Няма ли секретар без мустаци?
Я.: Там, възможно ли е това?
А.: А ако е кьосе?
 Joy Joy Joy

 

# 509
  • Мнения: 15
Здравейте,

Страхотни сте и благодаря за всичко което правите за темата и Джансел.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Аз съм съгласна Джансел да обърне гръб на сериалите, то там почти нищо не остана, но не и на Париж.  И той го прави. Той обича Париж. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Струва ми се брадата му е малко посребрена. Нормално, и чаровно.  Heart Eyes

С Пънар са щастливи, това е най важно. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това, че масово се толерира  брадата и мустака и на мен не ми се нрави, не защото не ги харесвам, а заради символа в ислямизма. Може би това е условието да се появи актьор на турски екран.  Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт