С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 32

  • 32 440
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 14 504
Рими Heart Eyes, добре си ни дошла Hug

Права си ,брадата на Джансел се е прошарила малко. Sad Sad Sad

Мразя брадати и мустакати мъже и толкова!

Правя с мъка изключение за Джансел и с надежда когато ходи в Париж да се бръсне гладко Laughing

Да си го припомним бръснат и усмихнат.



# 511
  • Мнения: 14 504
    E няма как ,продължаваме с брадатия Джансел.




Последна редакция: чт, 25 сеп 2014, 22:59 от sebilMM

# 512
  • Мнения: 15

Себи  Heart Eyes


И аз не ги харесвам, ама в специални случаи ги допускам и ми харесва.  Grinning Grinning Grinning

Скрит текст:
Какво става с Мурат Йълдъръм, не можах да го позная на снимката по горе, много е отслабнал, не прилича на себе си,  за специална роля ли се готви ?  Sad Sad Sad Sad

# 513
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро   wavey
Рими   Hug  Себи    Hug
Цитат
Аз съм съгласна Джансел да обърне гръб на сериалите, то там почти нищо не остана, но не и на Париж.  И той го прави. Той обича Париж.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
........................
Това, че масово се толерира  брадата и мустака и на мен не ми се нрави, не защото не ги харесвам, а заради символа в ислямизма.
yes  На същото мнение съм вече  Naughty  и за турските сериали  Rolling Eyes  и за "символите" им ...  Crossing Arms
Скрит текст:
В темите за Мурат Й. чета, че засне филм и сега ще има нов сериал   Peace а неговата благоверна вече екс от това лято съпруга ... е решила може би Naughty да не "храни" повече един "безработен" като "извади късмет"да снима нов сериал ... Wink
Peace  Продължават и днес да се публикуват чудесните впечатления за Джансел  Heart Eyes но вече акцента е повече за изненадата със заснетия от него удивилия всички клип-подарък за феновете си, отивайки при тях да празнува рожденния си ден  Laughing
 CanselPinar @nurcanelcin  ·  10h
“@n_naalaa: @cansellelcin Cansel Elçin'den hayranlarına sürpriz ! - izleyici platformu
http://izleyiciplatformu.com/haber/3962-aktualitetopicality-cans … ina-surpriz-.html
Джансел Елчин изненада за феновете!

 newsm78 Съвсем сериозно вече се притеснявам  #Crazy  нещо ... червеничко и според нашите поверия трябва "да носи" Джансел ...  Heart Eyes Grinning  Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 08:49 от dai4e

# 514
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  С голямо удоволствие слагам две от хубавите гифчета за Джансел  thumbsup  и вече съм в очакване на следващите още по-интересни новини за него  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 

# 515
  • Мнения: 510




Все по брадат. hahaha Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 12:35 от if-73

# 516
  • Мнения: 14 504
Иф Heart Eyes ,интересно ми е дали тай се харесва брадат ,защото на мен -Не !
Не му личи нито чара, нито усмивката му.


# 517
  • Мнения: 14 504
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/7185E195581126819681270190080_1075e869e2c.3.2.mp4?versionId=g_iYH8yp05kEigCHnWilzYk3LWfyjWI8


https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/9018C2FAEE1127017111693537280_1401adc50e3.3.2.mp4?versionId=fctFY8gErdjQ5l8bE0VhiuJo.SS_RkZC

# 518
  • Мнения: 3 555
Себи   Hug  какво да се прави  newsm78  с брада, без брада Джансел ли е Peace щом и досега не сме се отказали от него  Heart Eyes ще си чакаме търпеливо и следващия му нов проект  Grinning
 Wink  Продължавам със снимките на Джансел, в които присъства червения цвят  Grinning  а на него и страхотно му прилича  Peace Heart Eyes


 Rolling Eyes  Не случайно в предишния си пост сложих снимка на един новопоявил се във форума турски актьор Керем Бюрсин  #Crazy от който много се впечатлих в наскоро излъчения първи с него сериал  Peace



Снежи  Hug поздравление за новата много интересна и за мен тема за този млад актьор      bouquet
Скрит текст:
Wink В много отношения има страхотно сходство Керем Бюрсин със старта като актьор с нашия Джансел  Heart Eyes освен това обича да спортува и също от дете със семейството си е израстнал и получава образование не в Турция  Grinning  и също при завръщането си през 2013г. веднага бива забелязан от турски режисьор за роля в турски сериал.
 Rolling Eyes   Не е смешно и обърнете внимание какво носи на лявата си ръка момчето  Party и добре прави  Naughty защото втори сериал започва да снима  Peace

# 519
  • Мнения: 14 504


  Верните фенове  са си верни и през септември  2012 са до него.


# 520
  • Мнения: 14 504
Рими , е права !
Джансел се чувства съвсем спокоен и на мястото си в Париж.

Отдавна са тези снимки но са много хубави ,а  тази е малко по-различна.
Дори и с брада го харесвам тук .Като един от истинските представители на парижката бохема е с маниера и позата в това кафене./Зная ,че е фото сесия ,но и затова се иска талант и вътрешно усещане.




# 521
  • Мнения: 3 555


  Верните фенове  са си верни и през септември  2012 са до него.



Себи   Hug  не мога да забравя и този чудесен клип на Ебру  thumbsup  за Джансел в края на 2012г.  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 522
  • Мнения: 8 475
Добро утро. Hug Hug Hug



РимиHug Мурат се готвеше за сериал/филм с Джансу Дере, ама не знам никакви подробности.  Peace

Хубав ден, момичета.  bouquet

# 523
  • Мнения: 8 475
  bouquet

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 20:26 от ·٠•Snejka•٠·

# 524

Общи условия

Активация на акаунт