Сред песнички, игри и врява на мами и дечица от ИБ лятото минава!

  • 19 919
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз ползвах този пробиотик, моята хомеопатичка ми го каза, ама не бях много редовна, ще взема сега преди морето и на морето да му го давам пак, хихи
http://www.zoya.bg/%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0 … 93-60-%D0%B3.4164

# 46
  • Мнения: 2 802
Аз ползвах този пробиотик, моята хомеопатичка ми го каза, ама не бях много редовна, ще взема сега преди морето и на морето да му го давам пак, хихи
http://www.zoya.bg/%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0 … 93-60-%D0%B3.4164


Аууу ... ама си е цифромания обаче  Crazy

# 47
  • Мнения: 1 490
Аз ползвах този пробиотик, моята хомеопатичка ми го каза, ама не бях много редовна, ще взема сега преди морето и на морето да му го давам пак, хихи
http://www.zoya.bg/%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0 … 93-60-%D0%B3.4164


Аууу ... ама си е цифромания обаче  Crazy
ама май е 60 дози  Wink
Утре и аз съм на интервю за работа  Praynig

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Петеска, изчерпателна както винаги!  Hug

Аз пробиотик със сигурност ще й давам, обаче ми е чудно как се дава като е на прах?  newsm78 Ок - разтварям във водичка, но как да я накарам да изпие цялото количество? Тя понякога и 2 глътки не иска? Аз затова все й давам Биогая, че ми е удобно - капя 5 капки в устичката и готово.
Иначе Лактофлор съм пила за себе си, когато в продължение на 2 месеца изпих 3 антибиотика и стомахът ми беше станал мармалад. Сигурна съм, че той ми помогна да се стабилизирам, така че го препоръчвам с две ръце и аз.  Peace
Ако някой се сеща за друг добър пробиотик за бебета на капки, ще се радвам да сподели. Като не, ще си карам с Биогаята Simple Smile


Поспаланче, какво каза педиатърът?
Фейти, и аз съм купила Фенистил гел. И още едно кремче от ДМ с пантенол в него. Четох много добри отзиви и го взех.
Ния, ще потърся този рол-он, защото ми се струва по-добър вариант от спрей  Hug
Стелчо, и на теб късмет!  Hug

# 49
  • Мнения: 6 395
Разтваряш в каквото пие или яде и в мн малко количество 10-20мл, за да е сигурно, че ще го поеме, дори и към пюре да го добавиш или кала, пак става, само не  трябва да е горещо

# 50
  • Мнения: 1 172
Кога смогнахте да изпишете толкова?! ooooh! Връщам се да чета. Crazy

# 51
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Уфф заспа най-накрая. Нощта мина горе долу спокойно. Почна да качва пак температура към 3 и му дадох панадол. Весел е, в кондиция, храни се почти без претенции. Ходихме на лекар, беше заместник на нашата-гърди чисти, гърло нормално, написа ми рецепта за клацид, ако продължи така още 2 дена и ни прати да си ходим. Към 1,30 пак мерихме, пак почна да я качва, дадох му панадол, за да поспи и така Tired Не знам какво ги правят в яслата честно. Имат климатик и следобяд в стаята им е хладничко,но като знам колко се поти докато спи, не ми се мисли за какво иде реч. Или просто все има някое което да носи вируси знам ли. Гледах вчера списъка с таксите- 26 деца са и всички са ходили поне по няколко дни. Имаше 2 деца с пълна такса. Направо не ми се вярва, че има такива деца. По-скоро си мисля, че си ходят и болни  ooooh!
Прахче давам му коластра,лактофлор кидс(пробиотик) и от време на време саностол. Истината е че 2 месеца не боледуваше след като изкара 2 курса на изопринозин и през тези 2 месеца пиеше непрекъснато зенаро(антихистаминов сироп за алергия). Като спряхме зенарото започна старата песен на нов глас. Ама може ли непрекъснато да гълта сиропи  Tired
 За разстройство давам ентерол и пробиотик. Чай от шипка също. Досега не се е налагало друго Peace
Яже детския лактофлор се разтваря добре в 10-20мл. Разтварям го в мерителните чашки от сиропите  Wink.  Давам го на Слав със спринцовка. Като съвсем малък му го давах с лъжичка  Whistling Честно от Биогаята не видях особена полза-само парите и дето са повечко  ooooh!

# 52
  • Мнения: X
Ами скъп е да, ама се надявам, че е хубав. Аз пък му го разтварям в едно голямо шише 220 мл, което пълня с вода и 1 пръст домашен вишнев сироп, за още пита даже  Crazy
Иначе и ленено масло му давах като пиеше пробиотика, сега пак ще го почна.

# 53
  • Мнения: 2 802
И аз го слагам във водата, която пие  Crazy не винаги я изпива, но каквото такова  Whistling
Иначе както е казала Поспаланчо, може да се слага в мерителната спринцофка и директно в у стата  Mr. Green Бързо оздравяване на Слав  Praynig Praynig Praynig

# 54
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Поспалане, лелееее ....  Shocked стига бе, гърди и гърло чисти пък Клацид изписват  Shocked Shocked еее не съм съгласна с тия педита .... според мен подръж го още малко само на панадол и някаква хопеопатия ( инфлуцид, ШС, боарон или каквото си харесаш), нека се пребори без АБ, разбира се ако не кашля, тогава да го следи педито как са гърдите.  Ако се пребори един - два пъти без АБ,  да знаеш така се гради имунитет и ще е много по-добре за в бъдеще.Аз точно така направих два пъти под ред, заинатих се и не го дадох АБ, а хем беше със зачервено гърло, и не сбърках. Оправи се с хомеопатични и после на морето устоя и не се разболя, при положение, че хотела беше пламнал от вирус Peace

Яже, Поспаланчо е права за Биогайята - ряпа да яде, казвам го от 5 годишен опит (по Петя).Почти нищо няма в нея, а само една бактерия някаква си патентована тяхна. Лактофлора  е супер комбиниран и най-ефикасно изгражда чревната флора (а на цена е номер 1), може и "кидс" сашета, но е по-слабичък, а за разтваряне 20 мл. вода са много. Изцеждаш малко кърма и със спринцовка измерваш 4 мл., изливаш го в чашка от сироп. Отваряш капсулата и изсипваш прахчето вътре, в началото седи на бучици трябва да се разбърка много добре. Вкарваш го пак в спринцовката (много е удобна спринцовката на Биозин кидс) и църкаш по малко на езичето  Peace

Ние си направихме до обед домашен плаж (с басейнче на интекс) и сега още спим ... не е истина  какъв апетит отваря подобно занимание, малкия ще изяде слон след басейна и после спи по 3 часа  Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 16:00 от pettesa

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Отказахте ме от Биогаята.  Laughing Ще се пробвам с прахчетата Simple Smile

# 56
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Момичета давайте - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791654.0;topicrefid=20
няма само някакви току-що регистрирани да обират наградите  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: X
Помеждудругото първият слънцезащитен на АНди беше на Нивеа, ужасен е  Joy
Успех на теб и на Рокси  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 10 704
Дами моля за кратък прочит кой пробиотик да давам на Жорко и кой на Лили? Grinning и от кога,т.е преди морето ли се започва или по време?

# 59
  • Северозапада
  • Мнения: 5 490
Аз давах Мултилак - синбиотик, не се държи в хладилник и е без млечен протеин. Започнах го преди морето, за да има запас от полезни бактерии преди евентуално разболяване, а и нали уж повишават имунитета. Подходящ е и за двамата. http://apteka.framar.bg/30032394/%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B8% … B0%D1%88%D0%B5-10

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт