Какви мъже съответно какви жени изневеряват според вас

  • 15 252
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 231
И... няма как изневярата да ти се случи. Ти сам си я случваш.
Абе да ти кажа историята помни как на някои им се е случила  Laughing Да ти се метне някоя знойна мацка на врата, пък ти да си подпийнал леко и жена ти да я няма наблизо... Няма да позволиш на мацката да си мисли, че си обратен я  Flutter
Да, щото това "да ти се метне някоя знойна мацка на врата, пък ти да си подпийнал леко и жена ти да я няма наблизо" е най-често срещаната случка в живота на един мъж. Ама как Simple Smile Всеки мъж ще ти каже - където и да идеш без жена си, на мига ти се мятат на врата разни жени... Така ами Simple Smile

# 31
  • Мнения: X
И... няма как изневярата да ти се случи. Ти сам си я случваш.
Абе да ти кажа историята помни как на някои им се е случила  Laughing Да ти се метне някоя знойна мацка на врата, пък ти да си подпийнал леко и жена ти да я няма наблизо... Няма да позволиш на мацката да си мисли, че си обратен я  Flutter
[/b]
E, те това ако не е комплексарщина, не знам как другояче да го нарека.....    Mr. Green
Какво значение има какво ще си помисли някаква ку..а от бара....

# 32
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
nofelet, не знам дали е най-често срещаната случка, ама се случва понякога. И ко ся, брои ли се?

Krasi *, за теб може да няма значение, ама я питай него.

# 33
  • Мнения: 3 231
За мен няма значение какво си мисли някаква кръчмарска курва. Без извинение, така наричам жените, които се мятат на подпийнали мъже по баровете. Уважавам себе си твърде много, за да се докосвам до подобни боклуци.

Последна редакция: ср, 06 авг 2014, 18:24 от nofelet

# 34
  • Мнения: X
Krasi *, за теб може да няма значение, ама я питай него.
Ами нали това казвам, де ......    Laughing   че е пълен комплексар, щом му е важно мнението на "дама", хвърляща се на вратовете на пияни мъже по баровете.

Това в отговор на питането

Цитат
Защо хората,които изневеряват да са слаби,комплексирани и прочие?
Не мога да си представя, че мъж със самочувствие и знание за собствено достойнство ще държи на мнението на пияни ку..ви по заведенията.

# 35
  • Канада
  • Мнения: 264
Мъже със самочувствие и знание за собственото достойнство не изневеряват с подпийнали жени по баровете. Те го правят с подобни на тях индивиди. Simple Smile

Ама като вземете да обобщавате значи - толкова много хора изневеряват, значи всички са страхливци, комплексари и …т.н.

Хората са различни и имат много различна сексуалност. Това че някой/я не се вписва с поведението си в нечии "морални" принципи, не го прави страхливец/лъжец.

# 36
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Тука са железни, никога не са го правили и се кълнат, че няма да го направят. Останалите са комплексари   Crazy

# 37
  • Мнения: 8 942
Тука са железни, никога не са го правили и се кълнат, че няма да го направят. Останалите са комплексари   Crazy

 Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 978
На мнението на Краси съм. Simple Smile

 Тръгнеш ли да изневеряваш, значи все едно взимаш решението да рискуваш отношенията си с човек, който се предполага, че ти е важен. Това не може да го направи обичащ човек. Когато една майка обича детето си, тя не си позволява да остави шишето с белина на място, което може да се достигне от него, внимава да не бърка в контактите, понякога му се кара за дреболии, които на пръв поглед изглеждат безопасни именно, защото не може да поеме такъв риск, ако ще и да е минимален, да се случи нещо фатално. По същия начин един човек искрено държащ на семейството си, за когото половинката му е важна, обича я и си я иска, не би поел риска да я загуби за нищо на света, а камо ли, за да преживее 2 часа търкаляне някъде си.

Обикновено всичката тази незадоволеност, имане нужда от разнообразяване с някой си нов човек, според мен, са самовнушение и самонавиване. Много е лошо като на човек му скимне нещо да се вглъбява в него и сам да си забива свредели в мозъка.

Тези извинения, ново, старо, еднообразие и тн. са просто опит да се заобиколи факта, че чувствата са изстинали. Което не е подсъдимо, но щом човек види, че нещата отиват натам има 2 варианта: или да се опита да оправи връзката си (което автоматично изключва да оправя други хора помеждувременно), или да си ходи да търси Великата Любов другаде, но без да губи времето на човека до себе си и без да го унижава с тези грозни криеници, номера и игички.

# 39
  • Мнения: X
Ама като вземете да обобщавате значи - толкова много хора изневеряват, значи всички са страхливци, комплексари и …т.н.
Хората са различни и имат много различна сексуалност.....
1.О.к., имаме двойка с различна сексуалност.Ако изневеряващия не е комплексар и страхливец, какъв е проблема да седне с жена си/мъжа си и да каже:"Виж, мило, имам такива и такива потребности. Какво правим?Ще търсим ли решение?Защото на мен тези потребности са ми жизнено важни и така или иначе трябва да намеря начин да ги задоволявам"  ?
Ако двамата имат чак такова разминаване в сексуално отношение, не е ли редно и двамата да търсят решение, ако СЕ ОБИЧАТ, а не единия да тъне в неведение, докато другия си развява байряка зад гърба му, щото нали, е много смел....
2. Тоя, дето ще изневери с мацката от бара, едва ли после ще се втурне да разкаже на жена си, нали?     Laughing   Значи, страхливец.А защо е комплексар, писах по-назад.     Simple Smile

# 40
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Краси, ти май не си чувала за израза "това беше просто секс и нищо повече". Казват го като мъже, така и жени в много краен случай, когато са хванати натясно и имат нужда да се оправдаят. Да ти кажа ли и че в повечето случаи половинката дава втори шанс в името на нещо, което си е важно за нея. Ние с теб може да си мислим, че така се самозалъгва и разрешава да я правят на маймуна, а дали е така, кой да ти каже Rolling Eyes Как се развиват нещата в двойката впоследствие също е въпрос на различни интерпретации.

Изводът е един - с доверието е свършено. Ако засегнатата страна може да живее с усещането, че е предадена, отношенията може и да се регулират с времето.

Доколкото виждам изневярата, пък била тя и просто секс и нищо повече, някои я имат за предателство на първо място към собствените си убеждения. За други е начин да си доставят така необходимото разнообразие и свежа струя в монотонния си живот и най-вече смятат, че го заслужават. За трети /засяга определена възраст/ е въпрос на чест да докажат пред себе си ПОНЕ, че все още стават. Има случаи, при които старо гадже е прелъстено, за да види какво точно е изпуснало. Примери много. И никой никого не може да съди за избора, който е направил. А и да съди, че виждам какво точно ще спечели.

Скрит текст:
Интересно ми е какво мислите за флирта, но не ми се отваря тема.

# 41
  • Мнения: X
Краси, ти май не си чувала за израза "това беше просто секс и нищо повече". Казват го като мъже, така и жени в много краен случай, когато са хванати натясно и имат нужда да се оправдаят. Да ти кажа ли и че в повечето случаи половинката дава втори шанс в името на нещо, което си е важно за нея. Ние с теб може да си мислим, че така се самозалъгва и разрешава да я правят на маймуна, а дали е така, кой да ти каже Rolling Eyes Как се развиват нещата в двойката впоследствие също е въпрос на различни интерпретации.

Изводът е един - с доверието е свършено. Ако засегнатата страна може да живее с усещането, че е предадена, отношенията може и да се регулират с времето.

Доколкото виждам изневярата, пък била тя и просто секс и нищо повече, някои я имат за предателство на първо място към собствените си убеждения. За други е начин да си доставят така необходимото разнообразие и свежа струя в монотонния си живот и най-вече смятат, че го заслужават. За трети /засяга определена възраст/ е въпрос на чест да докажат пред себе си ПОНЕ, че все още стават. Има случаи, при които старо гадже е прелъстено, за да види какво точно е изпуснало. Примери много.
И всичко, което си изброила, какво доказва?    newsm78
Изневярата пак си остава лъжа, подло и долно "занимание" зад гърба на другия.
А изневеряващия си е все така комплексар и страхливец. Без значение какви оправдания ще измисли.....    Laughing
Т.е., без значение целта и оправданието на изневярата, то отговора на въпроса "Какви мъже съответно какви жени изневеряват според вас?" не се променя-комплексари и страхливци.

# 42
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Нищо не доказва, просто още веднъж показва, че за тях твоето мнение въобще не е от значение, те си имат свои съображения  Peace

# 43
  • Мнения: 46 573
Тука са железни, никога не са го правили и се кълнат, че няма да го направят. Останалите са комплексари   Crazy

А не може ли точно защото са изневерявали и не се притесняват да кажат истинската причина, вместо да се оправдават колко си обичат партньора? То и аз го обичах, но чак в следващата ми връзка разбрах какво значи да обичаш.
Няма такъв филм, че нищо не значело, може самият секс нищо да не значи, но фактът, че си се съгласил говори достатъчно за отношението ти към връзката - усещаш я неудовлетворяваща и ако оцелее-оцелее.
Не ми се влиза в спор, вярвайте си, че има други причини или пък няма, ако това е по-поносимо за съвестта ви  Peace

Последна редакция: чт, 07 авг 2014, 14:56 от Не се сърди, човече

# 44
  • Мнения: X
Нищо не доказва, просто още веднъж показва, че за тях твоето мнение въобще не е от значение, те си имат свои съображения  Peace
Оф, да, така е.
Ама това не променя нито същността на изневярата, нито същността на изневеряващия.
А нали за това е темата?    Laughing
Моето мнение или нечие друго нямат значение.Самите изневеряващи си знаят, че са си страхливци, иначе не биха се крили като мишки, а биха изневерявали открито, без да им пука за половинката или децата....
Какви съображения имат или си измислят, също не е от значение, нито ги прави смели, честни и достойни хора.    Grinning

Общи условия

Активация на акаунт