Какви мъже съответно какви жени изневеряват според вас

  • 15 244
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 896
по темата чух и следното разсъждение, което касае мъжете - изневерявали само комплексари, които да си чешат егото и женкари. споделяте ли

Не, не споделям никакви такива генерализации и слагане под общ знаменател. Това може да носи успокоение на някого, но не значи, че е вярно.

# 16
  • Мнения: X
по темата чух и следното разсъждение, което касае мъжете - изневерявали само комплексари, които да си чешат егото и женкари. споделяте ли
Споделям за комплексарите.Мъж, който няма смелостта да застане пред жена си и честно да каже "къде го сърби", а гледа да се "почеше" зад гърба й, си е комплексар отвсякъде.
Същото и за изневеряващите жени.
А женкарите не знам какво да ги коментираме..... те от момента , в който разберат за какво друго освен за пишкане служи пениса, та до гроб живеят на принципа:"Може да не мога да спя с всички жени на Земята, но съм длъжен да опитам!"    Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 231
Няма мъже, няма жени. Хората се чувстват все по-свободни и осъзнават, че не е нужно да преживеят живота си във връзка/брак, който не им носи удволетворение.
Това по какъв начин оправдава изневярата? Свободата да се разделиш с някого, с когото не се чувстваш щастлив, е нещо, по-различно от това да лъжеш и да се криеш по хотели и ъгли. Става дума за изневяра тук, не за правото да се разделиш или разведеш или да смениш 10 мъже за 10 години.

А иначе по темата. Абсолютно съгласен. Изневеряват нечестните, комплексираните, слабите, страхливите. Уважаващ себе си човек с ясна ценностна система и здрави устои никога не изпада в положение да лъже и да се крие. То е унизително най-вече за самия теб. Честните и силни хора нямат нужда от себеутвърждаване чрез изневери и булевардни мрачни сюжети...

Ако имаш проблеми във връзката си или ги решаваш, или си хващаш свой собствен път смело напред. Или си страхлива мижитурка, полигамен в мислите си, но моногамен пред обществото, ужасен от мисълта, че ще останеш сам, но неспособен да надделееш над силите, които те карат да лъжеш и да се подиграваш с животите на тези, които те обичат. Абе въобще.... мизерна работа.

# 18
  • Мнения: 472


А иначе по темата. Абсолютно съгласен. Изневеряват нечестните, комплексираните, слабите, страхливите. Уважаващ себе си човек с ясна ценностна система и здрави устои никога не изпада в положение да лъже и да се крие. То е унизително най-вече за самия теб. Честните и силни хора нямат нужда от себеутвърждаване чрез изневери и булевардни мрачни сюжети...

Ако имаш проблеми във връзката си или ги решаваш, или си хващаш свой собствен път смело напред. Или си страхлива мижитурка, полигамен в мислите си, но моногамен пред обществото, ужасен от мисълта, че ще останеш сам, но неспособен да надделееш над силите, които те карат да лъжеш и да се подиграваш с животите на тези, които те обичат. Абе въобще.... мизерна работа.
Всичко около нас се променя....живота,хората,отошенията....
Защо хората,които изневеряват да са слаби,комплексирани и прочие?
Това е прекалено и преувеличено.Всеки си има глава на раменете и знае как да си я носи.Причини много и различни.
Около мен има примери за такива ,но не е моя работа да гледам в чуждия живот,не го подкрепям,но и не съдя.... и на мен може да се случи някой ден!

# 19
  • Мнения: X


А иначе по темата. Абсолютно съгласен. Изневеряват нечестните, комплексираните, слабите, страхливите. Уважаващ себе си човек с ясна ценностна система и здрави устои никога не изпада в положение да лъже и да се крие. То е унизително най-вече за самия теб. Честните и силни хора нямат нужда от себеутвърждаване чрез изневери и булевардни мрачни сюжети...

Ако имаш проблеми във връзката си или ги решаваш, или си хващаш свой собствен път смело напред. Или си страхлива мижитурка, полигамен в мислите си, но моногамен пред обществото, ужасен от мисълта, че ще останеш сам, но неспособен да надделееш над силите, които те карат да лъжеш и да се подиграваш с животите на тези, които те обичат. Абе въобще.... мизерна работа.
Всичко около нас се променя....живота,хората,отошенията....
Защо хората,които изневеряват да са слаби,комплексирани и прочие?
Това е прекалено и преувеличено.
А какви са според теб?
О.к., променила си се, партньора ти вече не ти дава това, от което имаш нужда, чувстваш се зле във връзката, имаш нужда от друго ....Ами, бъди смела, кажи му истината, разделете се и тръгвай по света да търсиш това, което ти е липсвало.
Ама да го лъжеш, че го обичаш, а зад гърба му да лъжеш и мажеш с други мъже , си е подло.
И е постъпка на слаб човек, човек с комплекси, който няма смелостта открито да застане, да каже истината и да си понесе последствията.

# 20
  • Мнения: 4 841
Изневерявала съм и са ми изневерявали във връзки компромисни и неудовлетворителни, връзки тръгнали отнякъде и стигнали доникъде.
Изневерявахме си и тайно и явно, "освежавахме" връзката си с тройки, групов секс, играчки от секс шоповете и всичко онова, което според содомо-гоморската конюнктура би трябвало да "разнообрази" връзката ни. Ми не, връзката замина в небитието и остави след себе си само горчив послевкус.

Но за да осъзнае празнотата на всичко това, човек трябва да намери своята си половинка. Усещането е несравнимо, и всички "авангардни" теории отиват там, където им е мястото - по дяволите.

В Любовта няма място за трети.

# 21
  • Мнения: 18 514
Изневеряват страхливите.

А според мен изневеряват смелите. Тези, които не ги е страх, че заради едното разнообразие, изживяване на тръпката или там каквото е оправданието, семейството им и всичко, което с години са градили с партньора си, ще отиде по дяволите.

Или просто не им пука, защото знаят, че така или иначе няма какво да загубят.

Знам, че има отворени семейства, но предполагам всички говорим за тези другите.

# 22
  • Мнения: 2 658
Изневеряват страхливите.

А според мен изневеряват смелите. Тези, които не ги е страх, че заради едното разнообразие, изживяване на тръпката или там каквото е оправданието, семейството им и всичко, което с години са градили с партньора си, ще отиде по дяволите.

Или просто не им пука, защото знаят, че така или иначе няма какво да загубят.

Знам, че има отворени семейства, но предполагам всички говорим за тези другите.

Извинявай, но това ми звучи смешно. За каква смелост става дума  Thinking

# 23
  • Мнения: 768
по темата чух и следното разсъждение, което касае мъжете - изневерявали само комплексари, които да си чешат егото и женкари. споделяте ли
Споделям за комплексарите.Мъж, който няма смелостта да застане пред жена си и честно да каже "къде го сърби", а гледа да се "почеше" зад гърба й, си е комплексар отвсякъде.
Същото и за изневеряващите жени.
А женкарите не знам какво да ги коментираме..... те от момента , в който разберат за какво друго освен за пишкане служи пениса, та до гроб живеят на принципа:"Може да не мога да спя с всички жени на Земята, но съм длъжен да опитам!"    Mr. Green

+1  Peace

# 24
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
Неудовлетвореността, която се набеждава като основна причина за изневярата, понякога е плод на излишни фантазии. Пред мен има повече разсипани семейства и нещастни хора заради това. Решил/а, че нещо ѝ липсва и тръгнал/а да си търси късмета. Намерил/а друг/а, за известно време нещата вървели като по мед и масло, но после и там регистрирал/а дразнещи недостатъци на характера и липси в емоционален план. Само една двойка познавам, които по време на браковете развиха отношенията си. Изчакаха децата да станат самостоятелни и се събраха след разводите си да остареят заедно.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Цитат
Тези, които не ги е страх, че заради едното разнообразие, изживяване на тръпката или там каквото е оправданието, семейството им и всичко, което с години са градили с партньора си, ще отиде по дяволите.
Като не ги е страх, защо просто не запратят всичко по дяволите и тогава да тръгнат да си търсят късмета, а тайничко ходят да изневеряват с надеждата, че никой няма да разбере и нищо няма да отиде по дяволите.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 570
Винаги съм казвала, че при изневярата не ме дразни самия секс.
А лъжите покрай това, криене, смс-и, мейли, тайни срещи - цялата организация е отвратителна.

# 27
  • Мнения: 2 222
Хехе, никой не иска директно да изпусне питомното, за да се хване с дивото образно казано. Почти всяка изневяра започва задължително с идеята, че другият партньор няма да научи и всичко ще си отшуми по реда. Много е гот хем да си си женен и с добър имидж в обществото, хем волна птичка, ако се укриеш добре. Обаче като се задълбаят нещата, тогава често семейството така или иначе изгърмява и човек си остава с новото завоевание  Crazy аз изневяра без лъжи и криене не съм чула и видяла да съществува никога. Че то тогава няма и да е изневяра де, ами просто официална смяна на партньора.

Не съм изневерявала никога и едва ли тепърва ще започна.

# 28
  • Мнения: 3 231
Всичко около нас се променя....живота,хората,отошенията....
Защо хората,които изневеряват да са слаби,комплексирани и прочие?
Това е прекалено и преувеличено.Всеки си има глава на раменете и знае как да си я носи.Причини много и различни.
Няма причини, които да оправдават лъжата. Изневярата се основава на лъжа. Иначе не би било изневяра, а отворен полигамен брак. И... няма как изневярата да ти се случи. Ти сам си я случваш. Освен ако не си изнасилена, но... то тогава пак не е изневяра.

# 29
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
И... няма как изневярата да ти се случи. Ти сам си я случваш.
Абе да ти кажа историята помни как на някои им се е случила  Laughing Да ти се метне някоя знойна мацка на врата, пък ти да си подпийнал леко и жена ти да я няма наблизо... Няма да позволиш на мацката да си мисли, че си обратен я  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт